×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but biskupiecka49 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Turniej o Puchar Burmistrza Biskupca 2015 – Goście w głównych rolach, Piotr Renkowski jedenasty

W minioną niedzielę (26 lipca) odbył się Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Biskupca. Impreza wywołała bardzo duże zainteresowanie. Przy szachownicach zasiadło prawie stu uczestników, w tym także Rosjanie i Białorusini, a także reprezentanci wielu klubów spoza Warmii i Mazur. Wygrał Artur Modus z Warszawy, najlepszym z naszych szachistów okazał się Piotr Renkowski (Trzydziestka Olsztyn) – 11 miejsce.

Klasyfikacja Open

1 GRZELAK, Artur SSz Modus Warszawa 7,5

2 SHKAPENKO, Pavel (Kaliningrad) 7,0

3 CHEREPOV, Alexej Mińsk, Białorus 7,0

4 JAROCH, Karol UKS Fala Świekatowo 7,0

5 KUKUŁA, Paweł UKS Rotmistrz Grudziądz 7,0

6 LASKOWSKI, Filip UKS Rotmistrz Grudziądz 7,0

7 SZYMCZAK, Zbigniew KSz "Gambit" Świecie 6,5

8 REZA, Wojciech MKSz GRYF Dębica 6,5

9 KUMALA, Aleksander WKS KOPERNIK 6,5

10 OKRUCINSKI, Tadeusz UKS Jantar Pruszcz Gdański 6,5

................................................................................

11 RENKOWSKI, Piotr UKS Trzydziestka Olsztyn 6,5

12 BUDREWICZ, Krzysztof (Olsztyn) 6,0

16 RAK, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

17 SKINDZIER, Saturnin SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

20 GOSIEWSKI, Piotr MKS Mrągowia Mrągowo 5,5

21 BIELUSZEWSKI, Piotr KSz Start Elbląg 5,5

23 KACZMAREK, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,5

25 ZARĘBSKI, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

31 RĘKAWEK, Lech SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

32 PLESIUK, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

35 TRENDOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

39 GNIADO, Radosław KSz Start Elbląg 4,5

40 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

41 MALECKI, Janusz SKS SMOL - BUD Giżycko 4,5

41 ORŁOWSKI, Sebastian MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

45 LESIŃSKI, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 4,5

46 NIKLAS, Michał SKS SMOL - BUD Giżycko 4,5

47 DANISZKOWICZ, Bohdan (Pasłęk) 4,5

48 ZARĘBSKA, Lena (Działdowo) 4,5

49 ŻARCZYŃSKI, Dariusz SSz BDK Biskupiec 4,5

50 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

52 RACZKOWSKI, Zygmunt SKS SMOL - BUD Giżycko 4,0

57 ROSIŃSKI, Dariusz MKS Mrągowia Mrągowo 4,0

58 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

59 PLICHTA, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 4,0

60 GRELECKI, Grzegorz SKS SMOL - BUD Giżycko* 4,0

61 OLENDER, Roman SSz BDK Biskupiec* 4,0

62 MYNAJ, Tomasz (Biskupiec) 4,0

63 SZOSTEK, Artur SSz BDK Biskupiec 4,0

66 ŻEMAJKO, Łukasz SSz BDK Biskupiec 3,5

67 ZAJĄCZKOWSKI, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 3,5

68 ŁUKASZEWICZ, Jerzy (Fijewo) 3,5

69 PIWNICKI, Antoni MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

70 SAMSEL, Stanisław (Ruciane-Nida) 3,5

71 ZAWADZKI, Krzysztof (Sampława) 3,5

72 DRYŁO, Michał SSz BDK Biskupiec 3,5

74 KRUKLIS, Mirosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

75 JANKOWSKI, Przemysław (Biskupiec) 3,0

76 NIKLAS, Ignacy SKS SMOL - BUD Giżycko 3,0

78 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 3,0

79 ŁAZARCZYK, Adam SSz BDK Biskupiec 3,0

80 NIKLAS, Ryszard SKS SMOL - BUD Giżycko 3,0

81 POLAKOWSKI, Jerzy SSz BDK Biskupiec 3,0

82 BIEŃKO, Anastazja (Biskupiec) 3,0

83 SOCHA, Mateusz SSz BDK Biskupiec 3,0

85 JEDA, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto L. 2,5

87 DRYŁO, Karolina SSz BDK Biskupiec 2,5

88 DEJNA, Mirosław (Sampława) 2,0

90 DZIODKO, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto L. 2,0

91 GRALA, Magdalena SSz BDK Biskupiec 1,5

{AdmirorGallery}biskupiecka49{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja do lat 18

1 BELCZEWSKI, Jacek 5,5

2 TRENDOWSKI, Michał 5,0

3 LOSEV, Vladimir 5,0

4 MICHALIK, Hubert 5,0

5 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub 4,5

6 ORŁOWSKI, Sebastian 4,5

Klasyfikacja do lat 14

1 LOSEV, Vladimir 5,0

2 MICHALIK, Hubert 5,0

3 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub 4,5

4 ZARĘBSKA, Lena 4,5

5 KOZŁOWSKI, Michał 4,5

6 KUZNETSOV, Egor 4,0

Kobiety

1 BŁASZCZUK, Agnieszka 5,0

2 ZARĘBSKA, Lena 4,5

3 BIEŃKO, Anastazja 3,0

4 ALESHKO, Margarita 3,0

5 BŁASZCZUK, Oliwia 2,5

6 DRYŁO, Karolina 2,5

Organizatorzy

Sekcja Szachowa BDK Biskupiec
Biskupiecki Dom Kultury
Urząd Miasta i Gminy Biskupiec
Rada Miejsko – Gminna Zrzeszenia LZS w Biskupcu
Biskupiecka Federacja Sportu

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn