Liga szkolna Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2016/17 (IV) – Grzegorz Hennig najlepszy, w czołówce też najmłodsi

Fot. wiadomości-onet (ilustracja)

W miniona sobotę (21 stycznia) odbyła się w Olsztynie czwarta edycja Ligi szkolnej Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szach szybkich. Rozgrywki przebiegają na czterech poziomach, przy czym skład lig jest płynny (awanse i spadki). Konieczna jest więc pełna mobilizacja. Tym razem zwycięzca został Grzegorz Hennig (VI LO Olsztyn), zwraca uwagę ofensywa najmłodszych (4 miejsce Michała Kozłowskiego z KSP Olsztyn)

Wyniki

I liga

1 HENNIG, Grzegorz (10) LO VI Olsztyn 5.5  

2 ADAMOWICZ, Marek (5) ZSE-H Olsztyn 5    

3 TRZECIAK, Bartosz (8) LO I Ostróda 5  

4 KOZŁOWSKI, Michał (3) KSP Olsztyn 4.5  

5 JORDAN, Adam (2) GIM 3 Olsztyn 4    

6 TOKARSKI, Bartosz (6) GIM 4 Olsztyn 4    

7 SKOMSKI, Marcin (15)GIM 7 Olsztyn 4    

8 HENNIG, Cezary (13) GIM 5 Olsztyn 4    

9 MARCINKOWSKI, Jan (14) KSP Olsztyn 3  

10 TARANOWICZ, Michał (4) SP 2 Olsztyn 3    

11 MALCZYK, Aleksander (7)LO IV Olsztyn 2.5

12 PIECZYSKI, Arkadiusz (105)LO XII Olsztyn 2    

................................................

13 KRZYWICKI, Piotr (104) LO XII Olsztyn 1.5

14 KAZNOWSKA, Weronika (17)GIM 5 Olsztyn 1    

II liga

1 PORĘBIAK, Mateusz (34 LO IV Olsztyn 6    

2 STREPIKOWSKI,Paweł (22)SP 3 Olsztyn 5    

..............................................

3 BARTOSZEWICZ, Arkadiusz(24)GIM 12 Olsztyn 5    

4 PAŁASZ, Jakub(28) SP 2 Olsztyn 4.5  

5 DZIODKO, Mateusz(23)GIM 1 Nowe Miasto Lub. 4  

6 TARANOWICZ, Zofia (25)GIM 22 Olsztyn 4    

7 GRABOWSKI, Wojciech (20) SP 1 Olsztyn 3.5  

8 CYBULSKI, Andrzej (35) SP 10 Olsztyn 3    

9 RYDZEWSKI, Marceli (21) GIM 22 Olsztyn 3  

..........................................

10 KAZNOWSKA, Kinga(30)SP 10 Olsztyn 2.5  

11 KRZYWICKI, Adam(27)SP 7 Olsztyn 1.5  

III liga

1 KUSIAK, Sebastian (102)GIM 7 Olsztyn 6.5

2 FILIPIAK, Magdalena (44)ZSP Stawiguda 6  

3 WILCZEWSKI, Artur (32)GIM 2 Olsztyn 5  

.........................................

4 PODCHUL, Maja (52)KSP Olsztyn 4.5  

5 PODCHUL, Michał (64)KSP Olsztyn 4  

6 SUCHOCKI, JAN (53)SP 10 Olsztyn 4  

7 GRYNKIEWICZ, Mikołaj (47)SP 9 Olsztyn 4  

8 ŻEGLIŃSKI, Eryk (58)GIM 7 Olsztyn 4  

9 RODZIEWICZ, Kuba (49)SP 15 Olsztyn 3  

10 RĄCZKIEWICZ, Hubert (46)Absolwent Olsztyn 3    

11 GRUDZIŃSKI, Bartosz (48)SP 29 Olsztyn 3    

12 KRZYWICKI, Paweł (50) GIM 5 Olsztyn 2.5  

13 BRONAKOWSKI, Michał (77)SP 3 Olsztyn 2    

......................................

14 GOLISZEK, Mateusz (62)GIM Barczewo 2    

15 SARNOWSKI, Mateusz (38)SP 3 Olsztyn 1.5  

16 ADAMOWICZ, Mateusz (57)GIM 5 Olsztyn 1    

IV liga

1 LETKO, Maciej (63) SP 30 Olsztyn 6  

2 FRONCZAK, Weronika (59) SP 10 Olsztyn 6  

3 PODCZARSKA, Konstancja (73)SP 30 Olsztyn 5    

4 SARWA, Bartosz (70)GIM Barczewo 4

........................................  

5 KRAŚNICKI, Jan (93)SP 3 Olsztyn 4    

6 WIENIARSKA, Anna (55)SP 10 Olsztyn 4  

7 GÓRALCZYK, Maciej (95)GIM Barczewo 3    

8 SZELUGOWSKI, Piotr (74)SP 30 Olsztyn 3  

9 KOREJWO, Daniel (97)SP 3 Olsztyn 3  

10 HERTAMPF, Piotr (86)GIM 5 Olsztyn 3    

11 LELEŃSKI, Damian (87)GIM Barczewo 3    

12 STRYJEK, Mateusz (75)SP 2 Olsztyn 2    

13 SARNOWSKI, Oliwer (85)SP 3 Olsztyn 2    

14 KOREJWO, Anna (103)GIM 23 Olsztyn 1    

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn