O Puchar Dyrektora SP 30 Olsztyn 2017 – Zagrała ścisła czołówka, najlepszy Igor Janik, a rewelacją Lidia Czarnecka

Fot. PZSzach. (ilustracja)

W niedzielę (5 lutego) w Olsztynie odbył się turniej szachowy o Puchar Dyrektora SP 30. Była to już 18 edycja imprezy, która zgromadziła absolutną czołówkę województwa. Rywalizacja rzeczywiście okazała się bardzo interesująca, a najlepszy okazał się Igor Janik UKS Hetman Elblag) przed Krzysztofem Budrewiczem i Arkadiuszem Kaczmarkiem (obaj Hetman Pionier Kętrzyn).

Wśród 14-latków i rywalizacji pań zwyciężyła Lidia Czarnecka (Elblag) – siódma w klasyfikacji open. Najlepszym nestorem (60+) okazała się Tomasz Rak (SMOL-BUD Giżycko).

Klasyfikacja końcowa

1 JANIK, Igor UKS Hetman Elbląg 7,5

2 BUDREWICZ, Krzysztof MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,5

3 KACZMAREK, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0

4 MALCZYK, Radosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,5

5 RAK, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 6,5

6 RENKOWSKI, Piotr UKS Trzydziestka Olsztyn 6,5

7 CZARNECKA, Lidia Elbląg 6,5

8 KRZEWSKI, Dariusz Olsztyn 6,5

9 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

10 ZARĘBSKI, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 6,0

11 GRABARCZYK, Sylwester SSz Pocztowiec Bydgoszcz 6,0

12 GNIADO, Radosław KSz Start Elbląg 6,0

13 STACHOWICZ, Feliks KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,0

14 DALIGA, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

15 EYVAZOV, Adil Olsztyn 5,5

16 TOKARSKI, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,5

17 KOLENDO, Kamil Olsztyn 5,5

18 ŻEMAJKO, Łukasz SSz BDK Biskupiec 5,5

19 BIELSKI, Jerzy Olsztyn 5,5

20 JÓŹWIK, Rafał MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

21 MARZEC, Krzysztof KS Budowlani Bartoszyce 5,0

22 KOZŁOWSKI, Waldemar Olsztyn 5,0

23 KORECKI, Piotr SKS SMOL - BUD Giżycko 5,0

24 KIETRYS, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

25 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

26 JEDA, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,0

27 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

28 ZAWADZKI, Krzysztof Sampława 5,0

29 ORŁOWSKI, Paweł SSz BDK Biskupiec 5,0

30 INGIELEWICZ, Konrad SSz BDK Biskupiec 4,5

31 KRUKLIS, Mirosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

32 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

33 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

34 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

35 KITEWSKI, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

36 GRYSZKO, Przemysław LUKS GOK Samborowo 4,5

37 GRALA, Stanisław SSz BDK Biskupiec 4,5

38 ZARĘBSKA, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4,0

39 BIEGAJSKI, Roman KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0

40 ŁAZARCZYK, Adam SSz BDK Biskupiec 4,0

41 ŻARCZYŃSKI, Dariusz SSz BDK Biskupiec 4,0

42 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

43 OLENDER, Roman SSz BDK Biskupiec 4,0

44 KĘPKA, Andrzej Ostróda 4,0

45 ŻĘGOTA, Bogdan Olsztyn 4,0

46 KWIATKOWSKI, Andrzej Olsztyn 4,0

47 NADOLNY, Adam SSz BDK Biskupiec 4,0

48 FILIPIAK, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

49 ŻEGLIŃSKI, Eryk UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

50 KLIMIUK, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

51 GRABOWSKI, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 3,5

52 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

53 MŁOTKOWSKI, Cezary Olsztyn 3,5

54 PIELACH, Jacek LUKS GOK Samborowo 3,0

54 BILIŃSKI, Dariusz Olsztyn 3,0

56 DUBICKI, Marian Olsztyn 3,0

57 MATUSZEWICZ, Ryszard MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

58 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

59 FILIPIAK, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

60 GRALA, Magdalena SSz BDK Biskupiec 3,0

61 DUBICKI, Henryk Olsztyn 2,0

62 SZELUGOWSKI, Paweł SP 30 Olsztyn 2,0

63 GRABOWSKI, Piotr Olsztyn 2,0

64 JEDA, Michał KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 2,0

65 SZELUGOWSKI, Piotr SP 30 Olsztyn 2,0

igor janik

U18

1 JANIK, Igor UKS Hetman Elbląg 7,5

2 CZARNECKA, Lidia Elbląg 6,5

3 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

4 DALIGA, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

5 TOKARSKI, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,5

6 KIETRYS, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

7 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

8 JEDA, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,0

9 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

10 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

11 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

12 KITEWSKI, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

13 ZARĘBSKA, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4,0

14 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

15 NADOLNY, Adam SSz BDK Biskupiec 4,0

16 FILIPIAK, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

17 ŻEGLIŃSKI, Eryk UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

18 GRABOWSKI, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 3,5

19 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

20 FILIPIAK, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

21 GRALA, Magdalena SSz BDK Biskupiec 3,0

22 SZELUGOWSKI, Paweł SP 30 Olsztyn 2,0

23 JEDA, Michał KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 2,0

24 SZELUGOWSKI, Piotr SP 30 Olsztyn 2,0

lidia czernecka 302654

U14

1 CZARNECKA, Lidia Elbląg 6,5

2 KIETRYS, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

3 JEDA, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,0

4 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

5 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

6 KITEWSKI, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

7 ZARĘBSKA, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4,0

8 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

9 FILIPIAK, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

10 ŻEGLIŃSKI, Eryk UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

11 GRABOWSKI, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 3,5

12 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

13 FILIPIAK, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

14 SZELUGOWSKI, Paweł SP 30 Olsztyn 2,0

15 JEDA, Michał KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 2,0

16 SZELUGOWSKI, Piotr SP 30 Olsztyn 2,0

rak

Nestor (60+)

1 RAK, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 6,5

2 STACHOWICZ, Feliks KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,0

3 KRUKLIS, Mirosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

4 SAPIERZYŃSKI, Tadeusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

5 DUBICKI, Marian Olsztyn 3,0

6 MATUSZEWICZ, Ryszard MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

7 DUBICKI, Henryk Olsztyn 2,0

f13

Kobiety

1 CZARNECKA, Lidia Elbląg 6,5

2 DALIGA, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

3 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

4 ZARĘBSKA, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 4,0

5 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

6 FILIPIAK, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

7 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

8 GRALA, Magdalena SSz BDK Biskupiec 3,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn