I Otwarty Turniej w Uzdowie 2017 – Mała miejscowość owładnięta królewska pasją

Fot. www.rewal.caissa.com.pl

Ponad 120 zawodników rywalizowało w minioną niedzielę (12 lutego) w Uzdowie w I Otwartym Turnieju Szachowym. Impreza zaliczona została do punktacji Grand Prix Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Szachach Szybkich. Organizatorom należą się gratulację, że udało im się zgromadzić tak liczną stawkę zawodników, wśród których nie zabrakło dużych indywidualności.

Zwyciężył Andrzej Żurkowski (MKSz Gryf Dęcica), przed mieszkańcem Lwowa Ihorem Nesterem. Trzecie miejsce zajął Piotr Renkowski (UKS Trzydziestka Olsztyn), który okazał się najlepszy z grona innych czołowych graczy regionu.

Organizatorami turnieju były: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Uzdowo, Szkoła Podstawowa w Uzdowie, Starostwo Powiatowe w Działdowie Gmina Działdowo, Miasto Działdowo i Warmińsko-Mazurski Związek Szachowy

Wyniki

1 ŻURKOWSKI, Andrzej MKSz GRYF Dębica 7,5

2 NESTER, Ihor Lwow 7,5

3 RENKOWSKI, Piotr UKS Trzydziestka Olsztyn 7,5

4 KACZMAREK, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0

5 BUDREWICZ, Krzysztof MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0

6 PAPKA, Sebastian KSz Torfarm-64 Toruń 7,0

7 ZARĘBSKI, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 7,0

8 USTIANOVICH, Nazar OLIMPIJCZYK Chrzanów 6,5

9 MINTENKO, Heorhiy Hungary 6,5

10 SZYMCZAK, Zbigniew SSz BDK Biskupiec 6,5

11 KRZYWICKI, Dariusz Olsztyn 6,5

12 LITNER, Igor KSz Polonia Warszawa 6,5

13 MALCZYK, Radosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

14 SŁAWIŃSKI, Mirosław Olsztyn 6,0

15 GRZELAK, Artur KSz SKOCZEK TROJAŃSKI 6,0

16 KOZŁOWSKI, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

17 RAK, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

18 JÓŹWIK, Rafał MLKS Ostródzianka Ostróda 6,0

19 BARTOSZEWSKI-REISKI, Olaf UKS Korona Gdańsk 6,0

20 KOWALEC, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka 6,0

21 JEDA, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,0

22 KOZŁOWSKI, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

23 GRANACKI, Damian Tuszewo 6,0

24 JEDYNAK, January UKS MDK Otwock 6,0

25 LESIŃSKI, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

25 ORŁOWSKI, Paweł SSz BDK Biskupiec 6,0

27 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

28 KRAŚNIEWSKI, Szymon Uzdowo 6,0

29 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,5

30 JĘDRA, Waldemar MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

31 STACHOWICZ, Feliks KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,5

32 KRUKLIS, Mirosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,5

33 LENDZION, Kamil KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5,5

34 SOBICH, Stanislaw SSz BDK Biskupiec 5,5

35 JAROSZEWSKI, Marian Targowisko Dolne 5,5

36 KOMOROWSKI, Dawid Żuromin 5,5

37 MALCZYK, Aleksander MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,5

38 DALIGA, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

39 ŻEMAJKO, Łukasz SSz BDK Biskupiec 5,0

40 KITEWSKI, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

41 DANISZKOWICZ, Bohdan Pasłęk 5,0

42 KWIATKOWSKI, Andrzej Olsztyn 5,0

43 ŻARCZYŃSKI, Dariusz SSz BDK Biskupiec 5,0

44 KĘPKA, Andrzej Ostróda 5,0

45 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

46 BIEGAJSKI, Roman KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,0

47 INGIELEWICZ, Konrad SSz BDK Biskupiec 5,0

48 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

49 ZARĘBSKA, Lena KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5,0

50 KRAŚNIEWSKI, Maciej Uzdowo 5,0

51 MAŚLEWSKA, Anna MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

52 KIETRYS, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

53 PIELACH, Jacek LUKS GOK Samborowo 5,0

54 STEPNOWSKI, Jakub MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

55 GRALA, Stanisław SSz BDK Biskupiec 5,0

56 ANDRZEJEWSKI, Patryk Grzybiny 5,0

57 KOWALKOWSKI, Karol Działdowo 5,0

58 KORECKI, Piotr SKS SMOL - BUD Giżycko 4,5

59 ZAWADZKI, Krzysztof Sampława 4,5

60 GONTARZ, Wojciech Tuczki 4,5

61 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

62 DZIODKO, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

63 ŚNIADECKI, Oskar MTS Kwidzyn 4,5

64 NOWAKOWSKI, Kacper Turza Mała 4,5

65 SZYMAŃSKA, Ilona Sękowo 4,5

66 MATUSZEWICZ, Ryszard MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

67 SKIBICKI, Łukasz Lipówka 4,5

68 KULAWIK, Maciej Działdowo 4,5

69 GREMBOCKA, Joanna MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

70 WARMIŃSKI, Michał Uzdowo 4,5

71 ŁUKASZEWICZ, Jerzy Fijewo 4,0

72 NOWAKOWSKI, Krystian Turza Mała 4,0

73 KRZYWICKI, Adam Olsztyn 4,0

74 TRĄBIŃSKI, Krystian Uzdowo 4,0

75 RYDZEWSKI, Pawel Olsztyn 4,0

76 BARDZIŃSKI, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

77 NIEMIRO, Barbara Działdowo 4,0

78 KIETRYS, Robert Ostróda 4,0

79 DRAPAŁA, Hubert Działdowo 4,0

80 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0

81 KOMOROWSKI, Radosław Żuromin 4,0

82 ZAWAL, Tomasz Olsztyn 4,0

83 MAŚLEWSKI, Szymon Ostróda 4,0

84 KRAJEWSKI, Paweł Kacper Działdowo 4,0

85 GREMBOCKA, Zuzanna Ostróda 4,0

86 FILIPIAK, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

87 JEDA, Michał KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0

88 WÓJCIK, Bartosz Uzdowo 4,0

89 BARDZIŃSKI, Miłosz Morąg 4,0

90 ZAPAŁOWSKA, Wiktoria Ostróda 4,0

91 BIEMA, Krystian Uzdowo 3,5

92 MAJEWSKI, Sebastian Uzdowo 3,5

93 POLAKOWSKI, Jerzy SSz BDK Biskupiec 3,5

94 NADOLNY, Adam SSz BDK Biskupiec 3,5

95 MIKOŁAJCZYK, Marcel Ostróda 3,5

96 GRALA, Magdalena SSz BDK Biskupiec 3,5

97 SZYMAŃSKI, Patryk Sękowo 3,0

98 KOSEK, Dawid Uzdowo 3,0

99 KRAŚNIEWSKA, Zofia Uzdowo 3,0

100 ZAWAL, Przemysław Olsztyn 3,0

101 DRAPAŁA, Jerzy Działdowo 3,0

102 BURAKOWSKI, Dawid Koszelewy 3,0

102 KRAJEWSKI, Paweł Działdowo 3,0

104 PRZERADZKI, Antonio Nowe Miasto Lubawskie 3,0

105 OTRĘBSKI, Kamil Uzdowo 3,0

106 BURAKOWSKI, Jakub Koszelewy 3,0

107 ANGOWSKI, Miłosz Działdowo 3,0

108 RYDZEWSKA, Daniela Olsztyn 3,0

109 GABRIELCZYK, Paweł Kisiny 3,0

110 SOBOTKA, Łukasz Uzdowo 3,0

111 KRAŚNIEWSKI, Paweł Matyski 3,0

112 TRYBUŁA, Oskar Uzdowo 3,0

113 BIEMA, Agnieszka Sękowo 3,0

114 KRAŚNIEWSKA, Emilia Matyski 2,0

115 KOSEK, Piotr Uzdowo 2,0

116 KRAŚNIEWSKI, Grzegorz Matyski 2,0

117 MAJEWSKI, Jan Uzdowo 2,0

118 BURAKOWSKI, Tomasz Koszelewy 2,0

119 MAJEWSKI, Amadeusz Uzdowo 2,0

120 KOSEK, Aleksandra Uzdowo 2,0

121 BOJAROWSKI, Wojciech Uzdowo 2,0

122 KOPAŃSKI, Bartosz Uzdowo 2,0

123 KRAŚNIEWSKI, Krzysztof Matyski 1,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn