O Puchar Burmistrza Barczewa 2017 –Tylko Białorusin przed Igorem Janikiem

Fot.gmina barczewo facebook

Prawie 100 zawodników uczestniczyło w weekend (8/9 lipca) w Międzynarodowym Turnieju szachowym o Puchar Burmistrza Barczewa. Frekwencja poparta została jakością. Nie zabrakło zawodników z dużym dorobkiem, ale było tez sporo dzieci i młodzieży. Pula nagród wynosiła 3200 zł. a najwięcej z niej uszczknął Białorusin Sergei Zhuck, który w klasyfikacji open wyprzedził Igora Janika (Elbląg) przy równej liczbie punktów.

Elblążanin okazał się najlepszy wśród juniorów (U18), a w innych grupach wiekowych zwyciężyli: U14 – Szymon Kraśniewski (Uzdowo), U10 – Wojciech Grabowski (UKS Trzydziestka Olsztyn), weterani +60 –Zbigniew Szymczak (Biskupiec)

Wyniki

Open

1 Zhuck, Sergei Białoruś7.5

2 Janik, Igor UKS Hetman Elbląg 7.5

3 Kumala, Aleksander MKSz GRYF Dębica 7.0

4 Reza, Wojciech Akademia Szachowa Gliwice 7.0

5 Szymczak, Zbigniew SSz BDK Biskupiec 7.0

6 Rak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 7.0

7 Kaczmarek, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7.0

8 Olhovik, Andrei Białoruś 6.5

9 Kozłowski, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.5

10 Khamitskiy, Sergei Białoruś 6.5

11 Budrewicz, Krzysztof MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6.0

12 Bieluszewski, Piotr Elbląg 6.0

13 Zbrzeski, Piotr KS Entropia NZSPW Warszawa 6.0

14 Krzewski, Dariusz Olsztyn 6.0

15 Gniado, Radosław UKS Hetman Elbląg 6.0

16 Obiedzinski, Pawel KSz Maraton Łomża 6.0

17 Norov, Artem Białoruś 6.0

18 Fukowski, Paweł MTS Kwidzyn 5.5

19 Sarichev, Sergey Białoruś 5.5

20 Gula, Andrzej SSz BDK Biskupiec 5.5

19732212 1442085825834654 7677378232394173614 n

Junior U18

1 Janik, Igor UKS Hetman Elbląg 7.5

2 Fukowski, Paweł MTS Kwidzyn .5

3 Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

4 Kraśniewski, Szymon Uzdowo 5.5

5 Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5

6 Lendzion, Kamil KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5.0

19731936 1442177385825498 4750806349333956569 n

Junior U14

1 Kraśniewski, Szymon Uzdowo 5.5

2 Bartoszewski-Reiski, Olaf UKS Korona Gdańsk 5.0

3 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

4 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

5 Grabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

6 Jeda, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.5

Junior U10

1 Grabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

2 Warkowski, Michał MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

3 Kraśniewski, Maciej Uzdowo4.0

4 Filipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

5 Dziczkowski, Julian UMKSz Jaćwież Suwałki 3.5

6 Pałejko, Gabriela KSz. Hańcza Suwałki 3.0

19959174 1442252195818017 3810789302043947192 n

Weterani 60+

1 Szymczak, Zbigniew SSz BDK Biskupiec 7.0

2 Rak, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 7.0

3 Kuban, WiesławMLKS Ostródzianka Ostróda 5.5

4 Stachowicz, Feliks KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.5

5 Panek, Tadeusz Gdańsk 4.5

6 Grelecki, Grzegorz Ełk 4.5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn