MP Juniorów i Młodzików w grze szybkiej i błyskawicznej Wrocław 2017 – Srebro Lidii Czarneckiej z Elbląga

Fot.portel.pl (ilustracja)

We Wrocławiu zakończyły się w niedziele Mistrzostwa Polski Juniorów (U12,24,16,18) i Młodzików (U8,10) w szachach szybkich i błyskawicznych. Wystąpiła duża grupa młodzieży z Warmii i Mazur. Największy sukces odniosła w U14 Lidia Czarnecka z Elbląga, zdobywając, zdobywając srebrny medal w grze szybkiej (w błyskawicznej była czwarta) W dziesiątce uplasowali się w U8: Mateusz Woźniak (Kętrzyn) i Magdalena Filipiak (Olsztyn).

Obsada turniejów była bardzo liczna. W kilku startowało ponad sto zawodników. Cieszy fakt dużego udziału adeptów z Warmii i Mazur. Jak widać szachy wśród dzieci i młodzieży są nadal bardzo popularne.

Wyniki

Szachy szybkie

C8 (93 startujących)

8 WOŹNIAK, Mateusz WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,5

32 OWIERCZUK, Szymon WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

48 ZIELONKA, Adam WM MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

57 GRABOWSKI, Paweł WM UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

C10 (149 startujących)

47 TROCHIMCZUK, Szymon WM UKS Skoczek Elbląg 6,5

56 PAŁASZ, Jakub WM UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

64 WARKOWSKI, Michał WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

70 GRABOWSKI, Wojciech WM UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

86 KRAŚNIEWSKI, Maciej WM 5,0

93 BARTNIK, Michał WM MLKS Czarni Olecko 5,0

112 PACHO, Maciej WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

124 JEDA, Michał WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0

131 NIEWIADOMSKI, Bartosz WM 0 1400 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

137 SUCHOCKI, Jan WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

C12 (139 startujących)

14 KRAŚNIEWSKI, Szymon WM WMZSzach 7,5

30 KIETRYS, Maciej WM MLKS Ostródzianka Ostróda 6,5

33 JEDA, Maciej WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,5

49 TARANOWICZ, Michał WM R 1529 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

51 KITEWSKI, Bartosz WM UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

106 ŻYHAŁKO, Konrad WM R 1158 1800 UKS Skoczek Elbląg 4,5

C14 (124 startujących)

39 KOZŁOWSKI, Michał WM UKS Trzydziestka Olsztyn 6,5

121 DZIODKO, Mateusz WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3,0

C16 (77 startujących)

31 HRYMOWICZ, Artur WM UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

61 TOKARSKI, Bartosz WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,5

C18 (75 startujących)

16 TRENDOWSKI, Michał WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7,0

68 TRZECIAK, Bartosz WM MLKS Ostródzianka Ostróda 3,5

D8 (52 startujących)

12 KIESZEK, Weronika WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0

20 DZIODKO, Wiktoria WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,0

D10 (86 startujących)

9 FILIPIAK, Magdalena WM UKS Trzydziestka Olsztyn 7,5

75 ZAPAŁOWSKA, Wiktoria WM MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

D12 (75 startujących)

51 PACHO, Maria WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

55 KAZNOWSKA, Kinga WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

61 WIENIARSKA, Anna WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

67 ŚWIERCZ, Nikola WM UKS Skoczek Elbląg 4,0

73 FRONCZAK, Weronika WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

D14 (61 startujących)

2 CZARNECKA, Lidia WM UKS Skoczek Elbląg 8,0

43 KAZNOWSKA, Weronika WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

50 TARANOWICZ, Zofia WM UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

D18 (34 startujące)

28 DALIGA, Anita WM UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

46893

Szachy błyskawiczne

C8 (77 startujących)

16 OWIERCZUK, Szymon WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0

27 WOŹNIAK, Mateusz WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

54 GRABOWSKI, Paweł WM UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

77 ZIELONKA, Adam WM MLKS Ostródzianka Ostróda 0,0

C10 (128 startujących)

27 KRAŚNIEWSKI, Maciej WM 6,5

36 GRABOWSKI, Wojciech WM UKS Trzydziestka Olsztyn 6,5

63 TROCHIMCZUK, Szymon WM UKS Skoczek Elbląg 5,5

64 PAŁASZ, Jakub WM UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

84 BARTNIK, Michał WM MLKS Czarni Olecko 5,0

104 JEDA, Michał WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0

105 SUCHOCKI, Jan WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

116 PACHO, Maciej WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

126 NIEWIADOMSKI, Bartosz WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2,5

C12 (132 startujących)

28 KIETRYS, Maciej WM MLKS Ostródzianka Ostróda 13,0

44 TARANOWICZ, Michał WM B 1206 1800 UKS Trzydziestka Olsztyn 12,5

52 ŻYHAŁKO, Konrad WM UKS Skoczek Elbląg 12,0

54 JEDA, Maciej WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 12,0

77 KRAŚNIEWSKI, Szymon WM WMZSzach 10,5

99 KITEWSKI, Bartosz WM UKS Trzydziestka Olsztyn 9,0

C14 (116 startujących)

27 KOZŁOWSKI, Michał WM UKS Trzydziestka Olsztyn 13,0

100 DZIODKO, Mateusz WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 8,5

C16 (73 startujących)

41 HRYMOWICZ, Artur WM UKS Trzydziestka Olsztyn 10,5

C18 (74 startujących)

31 TRENDOWSKI, Michał WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 11,5

65 TRZECIAK, Bartosz WM MLKS Ostródzianka Ostróda 8,0

D8 (46 startujących)

19 DZIODKO, Wiktoria WM KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6,0

30 KIESZEK, Weronika WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

D10 (71 startujących)

48 FILIPIAK, Magdalena WM UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

52 ZAPAŁOWSKA, Wiktoria WM MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

D12 (66 zawodniczek)

54 KAZNOWSKA, Kinga WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 8,5

55 ŚWIERCZ, Nikola WM UKS Skoczek Elbląg 8,5

57 PACHO, Maria WM MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 8,0

60 WIENIARSKA, Anna WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 8,0

61 FRONCZAK, Weronika WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7,5

D14 (58 startujących)

4 CZARNECKA, Lidia WM UKS Skoczek Elbląg 14,0

35 KAZNOWSKA, Weronika WM UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 10,5

47 TARANOWICZ, Zofia WM UKS Trzydziestka Olsztyn 9,0

D18 (33 startujące)

16 DALIGA, Anita WM UKS Trzydziestka Olsztyn 11,5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn