Turniej o Puchar Galerii Jeziorak Iława 2017 – Szachistom wszędzie gra się dobrze

Fot. SP Tuszewo

W Galerii Jeziorak w Iławie w niedzielę (8 października) odbyły się interesujące turnieje szachowe. W „dorosłej” imprezie wystapiło pnad 40 zawodniczek i zawodników, w tym kilku z czołówki regionu. Ale zwyciężył Piotr Bieluszewski (Nowe). Tuz za nim uplasowali się Tomasz Rak (Giżycko) i Zbigniew Szymczak (Biskupiec). W klasyfikacji juniorów najlepszy okazał się Piotr Trendowski (Olsztyn) przed Maciejem Kietrysem (Ostróda).

Zorganizowano również turniej dla dziesięciolatków. Tu dominowali goście spoza Warmii i Mazur, a wygrał Michał Janusiewicz (Kwidzyn), Najwyższa pozycję – szóstą z zawodników Warmii i Mazur wywalczył Adam Zielonka Ostróda, który jednocześnie zwyciężył w klasyfikacji ośmiolatków.

Klasyfikacja open

1 Bieluszewski, Piotr Nowe 6,5

2 Rak, Tomasz Smol-Bud Giżycko 5,5

3 Szymczak, Zbigniew SSz BDK Biskupiec 5,5

4 Stachowicz, Feliks KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5,5

5 Dackiewicz, Marek MCKiE Malbork 5,0

6 Trendowski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

7 Mackiewicz, Anna UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 5,0

8 Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

9 Moszczyński, Michał UKS Rotmistrz Grudziądz 4,5

10 Rydzewski, Marceli UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,5

.........................................

11 Kraśniewski, Szymon Uzdowo 4,0

12 Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

13 Józefowicz, Grzegorz Lubawa 4,0

14 Kwiatkowski, Andrzej Olsztyn 4,0

15 Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

16 Jaroszewski, Marian Targowisko 4,0

18 Ingielewicz, Konrad MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

20 Klimiuk, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

22 Jeda, Maciej KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3,5

23 Jeda, Tomasz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3,5

24 Łukaszewicz, Jerzy Fijewo 3,5

25 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

26 Kraśniewski, Piotr Uzdowo 3,0

29 Kępka, Andrzej Ostróda 3,0

30 Dziodko, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3,0

31 Warcaba, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 2,5

32 Pielach, Jacek Samborowo 2,5

33 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2,5

35 Kaznowski, Mirosław UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2,5

36 Pruchniewski, Dawid Lubawa 2,5

37 Rydzewski, Pawel Olsztyn 2,0

39 Majewski, Sebastian Uzdowo 2,0

40 Krankowski, Adam UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2,0

41 Gałęziewski, Wojciech Iława 1,0

42 Ślusarczyk, Aleksander Iława 1,0

43 Niezgoda, Janusz Iława 1,0

z44519001

Juniorzy

1 Trendowski, Michał 5,0

2 Kietrys, Maciej 4,5

3 Moszczyński, Michał 4,5

4 Rydzewski, Marceli 4,5

5 Kraśniewski, Szymon 4,0

6 Trzeciak, Bartosz 4,0

7 Sandomierski, Cyprian 4,0

8 Jenczelewski, Karol 4,0

9 Jeda, Maciej 3,5

10 Kaznowska, Weronika 3,5

Kobiety

1 Mackiewicz, Anna 5,0

2 Kaznowska, Weronika 3,5

3 Kaznowska, Kinga 2,5

z44519024

Grupa U10

1 Janusiewicz, Michał MTS Kwidzyn 6,5

2 Malinowski, Szymon TKKF Rzemyk Gdynia 6,0

3 Kiempczyński, Paweł MTS Kwidzyn 5,5

4 Śniadecki, Oskar MTS Kwidzyn 5,0

5 Magiera, Kosma MCKIE Malbork 5,0

6 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

7 Zapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

8 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

9 Smoleń, Marlena Akademia PRIMUS Pruszcz Gdański 4,5

10 Kraśniewski, Maciej Uzdowo 4,5

................................

12 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

14 Suchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

18 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0

19 Niewiadomski, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

21 Kluziak, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

22 Jeda, Michał KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3,0

23 Kraśniewska, Zofia Uzdowo 3,0

26 Rydzewska, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

27 Kolasa, Maciej Lubawa 3,0

28 Kawa, Anna UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

29 Szwarc, Cyprian Tuszewo 3,0

30 Wilczewska, Karolina UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

31 Szwarc, Filip Tuszewo 3,0

32 Licznerski, Szymon Fijewo 3,0

33 Sokołowski, Przemysław Tuszewo 3,0

34 Latuszek, Wiktor UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2,0

35 Majewski, Amadeusz Uzdowo 2,0

36 Szwarc, Dorian Tuszewo 2,0

37 Majewski, Jan Uzdowo 2,0

38 Klimiuk, Kamil 2,0

40 Hładyszewski, Bartosz Ostróda 2,0

41 Dębiński, Jan Iława 1,0

U8

1 Zielonka, Adam 5,0

2 Smoleń, Marlena 4,5

3 Zieleń, Stanisław 4,0

4 Dziodko, Wiktoria 4,0

5 Walor, Michał 4,0

6 Kluziak, Bartosz 4,0

7 Kraśniewska, Zofia 3,0

8 Staniak, Marcin 3,0

9 Rydzewska, Daniela 3,0

10 Wilczewska, Karolina 3,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn