O Puchar Prezydenta Elbląga 2017 – W doborowej stawce najlepszy Pavel Shkapenko

Fot. UKS Hetman Elbląg facebook

W niedzielę (26 listopada) odbył się Międzynarodowy Turniej Szachowy o Puchar Prezydenta Elbląga. Organizatorom – miejscowej sekcji Hetman udało się zebrać doborową stawkę uczestników. Nie brakowało arcymistrzów, medalistów Mistrzostw Europy i Polski. Wygrał znany z udziału w wielu imprezach w naszym regionie Pavel Shkapenko z Kaliningradu przed Krzysztofem Budrewiczem (Hetman Kętrzyn) i Igorem Janikiem (Hetman Elbląg)

Równolegle przebiegała rywalizacja dzieci. Tu najlepszy okazał się Miłosz Duda (Skoczek Elbląg) przed Szymonem Maślewskim (Ostródzianka). Trzecia była Ewelina Bussler z Kwidzyna – pierwsza w klasyfikacji dziewcząt.

Klasyfikacja open

1 SHKAPENKO, Pavel Kaliningrad 8,5

2 BUDREWICZ, Krzysztof MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 8,0

3 JANIK, Igor UKS Hetman Elbląg 7,0

4 OKRUCINSKI, Tadeusz MCKiE Malbork 7,0

5 KACZMAREK, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,5

6 CZARNECKA, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,5

7 KUBICKA, Anna KSz HETMAN Katowice 6,5

8 RENKOWSKI, Piotr SzUKS Gostmat 83 Gostynin 6,0

9 HRYMOWICZ, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

10 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

.............................................

12 ZARĘBSKI, Cezary MLKS Ostródzianka Ostróda 6,0

13 OSTRĘGA, Przemysław KSz Start Elbląg 6,0

14 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

17 WOLIŃSKI, Sebastian Elbląg 5,5

18 MALCZYK, Radosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

20 RAK, Tomasz Smol-Bud Giżycko 5,0

23 INGIELEWICZ, Konrad SSz BDK Biskupiec 5,0

24 KOLENDO, Kamil Olsztyn 5,0

25 KIETRYS, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

26 SILUK, Jan Elbląg 5,0

27 MURAWSKI, Jacek KSz Start Elbląg 5,0

28 SIKORSKI, Tadeusz Elbląg 5,0

29 JÓŹWIK, Rafał MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

30 ORŁOWSKI, Paweł SSz BDK Biskupiec 5,0

34 TRZECIAK, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

35 BIEGAJSKI, Roman KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

36 GRALA, Stanisław SSz BDK Biskupiec 4,0

37 REDLICKI, Tomasz Elbląg 4,0

38 ŻEMAJKO, Łukasz SSz BDK Biskupiec 4,0

41 KLIMIUK, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

42 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

44 DANISZKOWICZ, Bohdan (Pasłęk) 4,0

46 KIEJDO, Wojciech KSz Start Elbląg 4,0

47 HARATYM, Adam Elbląg 4,0

48 NADOLNY, Adam SSz BDK Biskupiec 4,0

49 BARDZIŃSKI, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 3,5

50 TROCHIMCZUK, Szymon UKS Skoczek Elbląg 3,5

53 SAMSEL, Stanisław SSz BDK Biskupiec 3,0

54 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

55 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 3,0

57 TANONA, Krzysztof (Pasłęk) 3,0

59 PIĄTKOWSKI, Zbigniew Elbląg 3,0

60 WRÓBLEWSKI, Mateusz UKS Skoczek Elbląg 3,0

61 WALCZAK, Igor UKS Skoczek Elbląg 2,5

62 SZYMKÓW, Arkadiusz Mrągowo 2,0

63 DĄBROWSKA, Zofia Elbląg 2,0

64 MIROS, Martyna Elbląg 2,0

65 ZIELIŃSKI, Bartosz Elbląg 1,0

Senior 60+

1 RAK, Tomasz Smol-Bud Giżycko 5,0

2 KOT, Jerzy Wejherowo 5,0

3 SIKORSKI, Tadeusz Elbląg 5,0

Do 14 lat

1 CZARNECKA, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,5

2 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

3 LIBURA, Julianna KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5,0

Do 12 lat

1 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

2 KIETRYS, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

3 TROCHIMCZUK, Szymon UKS Skoczek Elbląg 3,5

Kobiety

1 CZARNECKA, Lidia UKS Skoczek Elbląg 6,5

2 KUBICKA, Anna KSz HETMAN Katowice 6,5

3 LIBURA, Julianna KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 5,0

Turniej dzieci

1 DUDA, Miłosz UKS Skoczek Elbląg 5,0

2 MAŚLEWSKI, Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

3 BUSSLER, Ewelina MTS Kwidzyn 4,0

4 KLIMIUK, Kamil Ostróda 3,5

5 ZIELONKA, Patryk Ostróda 3,5

6 GOŹDZIEWSKI, Bolesław Olsztyn Sp 29 3,0

7 GADKOWSKI, Piotr Olsztyn 3,0

8 ŁAWROWICZ, Jakub Elbląg 3,0

9 GROT, Paweł Elbląg 3,0

10 BITTEL, Kacper Olsztyn 2,5

..............................................

11 MICUDA, Julian Elbląg 2,5

12 SUTKOWSKI, Mateusz Elbląg 2,5

13 BOGUSKA, Laura Elbląg 2,5

14 SIECZKOWSKI, Jakub Elbląg 2,0

15 ULIKOWSKA, Paulina Pasłęk 2,0

16 SZOPKA, Oliwia Elbląg 2,0

17 GROMKO, Julia Elbląg 2,0

18 KOWITZ, Adrian Elbląg 1,5

19 ZIELONKA, Robert Ostróda 1,5

20 GADKOWSKI, Wojciech Olsztyn 1,0

21 RUCIŃSKI, Michał UKS Hetman Elbląg 1,0

22 SKARBEK, Grzegorz Elbląg 0,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn