Młodzieżowy Turniej „Szachiści grają dla Polonii” – Z Nowego Miasta Lubawskiego do Senatu

Fot. Stanisław R. Ulatowski

W Nowym Mieście odbył się 39 Mikołajkowy Turniej Szachowy , któremu towarzyszyła akcja pod hasłem „Szachiści grają dla Polonii”. Wystąpiło ponad 120 młodych zawodników z województw kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. A było o co rywalizować, bowiem najlepsi w kat. 7/9 i 10/12 kwalifikowali się do turnieju, który odbędzie się w obiektach Senatu RP

Przepustki wywalczyli: Wiktoria Dziodko z Nowego Miasta, Adrianna Staniewicz z Wasilkowa, Maciej Jeda z Nowego Miasta i Szymon Kraśniewski z Uzdowa.

Wyniki

Chłopcy 13/15

1 Skomski, Marcin UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.5

2 Dziodko, Mateusz Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim 5.5

3 Zembrzuski, Hubert Koło Szachowe Gambit Żuromin 4.5

4 Komorowski, Radosław Koło Szachowe Gambit Żuromin 4.5

5 Marchlewicz, Kacper Brodnica 4.5

6 Majewski, Sebastian Gimnazjum nr 2 w Działdowie 4.0

Chłopcy 10/12

1 Jeda, Maciej Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim 6.5

2 Kraśniewski, Szymon Szkoła Podstawowa w Uzdowie 6.0

3 Biema, Krystian Szkoła Podstawowa w Uzdowie 5.5

4 Nowiński, Krzysztof Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie 5.0

5 Marchlewicz, Mateusz Brodnica 5.0

6 Spychalski, Rafał Koło Szachowe Gambit Żuromin 4.5

Chłopcy 7/9

1 Kraśniewski, Maciej Szkoła Podstawowa w Uzdowie 7.0

2 Zielonka, Adam Szkoła Podstawowa nr w Ostródzie 6.0

3 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

4 Czerwonka, Jan AZS UMK Toruń 5.0

5 Jeda, Michał Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim 5.0

6 Szwarc, Cyprian Szkoła Podstawowa w Tuszewie 5.0

Chłopcy do 6

1 Kurta, Piotr Szkoła Szachowa Gambit Toruń 7.0

2 Matosek, Jan Szkoła Szachowa Gambit Toruń 5.0

3 Pankiewicz, Jakub Przedszkole w Zespole Szkół w Kurzętniku 5.0

4 Majak, Jan Szkoła Szachowa Gambit Toruń 4.5

5 Szwarc, Filip Szkoła Podstawowa w Tuszewie 4.5

6 Grześ, Szymon Przedszkole w Zespole Szkół w Kurzętniku 3.5

Dziewczęta 7/9 lat

1 Dziodko, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawski 5.0

2 Prusakiewicz, Patrycja Szkoła Szachowa Gambit Toruń 4.5

3 Kraśniewska, Zofia Szkoła Podstawowa w Uzdowie 4.0

4 Piotrowska, Weronika Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie 3.0

5 Pazdzior, Ewa Szkoła Szachowa Gambit Toruń 3.0

6 Matosek, Magdalena 3.0

Dziewczęta 10/12 lat

1 Staniewicz, Adrianna MUKS Stoczek 45 Białystok 7.0

2 Grembocka, Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 6.0

3 Lewandowska, Julia Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziadzu 5.0

4 Ciemnoczołowska, Karolina Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziadzu 4.0

5 Milewska, Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 4.0

6 Zakrzewska, Sara Koło Szachowe Gambit Żuromin 4.0

Dziewczęta 13/15 lat

1 Muszyńska, Małgorzata 5.0

2 Kremska, Zofia 4.0

3 Ozimkowska, Dobrusia Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie 2.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn