Turnieje dzieci w Olsztynie, Ostródzie i Rucianem Nida – Mikołajki tylko pretekstem

Fot. fundacja szachowy krasnolud facebook

W sobotnim (2 grudnia) w turnieju Szalonego Krasnoluda w Olsztynie wzięło udział 64 uczestników. Cieszy fakt, że spora liczba przedszkolaków rywalizowała z dziećmi ze szkół podstawowych. Wśród najmłodszych były dzieci z przedszkoli: Śmieszek, Urwis, PM 36, PM 39. W Ostródzie odbyło się Szachowe Grand Prix " Chess and Nutrition dla 9,10 i 11 – latków. W Rucianem Nida 6 grudnia rozegrano Turniej Mikołajkowy

Mikołajkowy Turniej Szachowy Szalonego Krasnoluda Olsztyn 2017

Wyniki

1 Zawal, Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

2 Suchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

3 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

4 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.0

5 Niewiadomski, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

6 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

7 Grynkiewicz, Mikołaj Olsztyn 5.0

8 Rączkiewicz, Hubert NSP Absolwent Olsztyn 5.0

9 Koszewski, Bruno UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

10 Kwiatkowski, Leon Olsztyn 5.0

11 Letko, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

12 Meller, Oliwier SP Dywity 5.0

13 Magrel, Wiktor SP 18 Olsztyn 5.0

14 Górecki, Hubert SP 29 Olsztyn 4.5

15 Kluziak, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

16 Koszewski, Nino UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

17 Szelugowski, Piotr SP 30 Olsztyn 4.0

18 Marcinkiewicz, Grzegorz SP 2 Olsztyn 4.0

19 Giza, Jan Olsztyn 4.0

20 Gadkowski, Piotr Olsztyn 4.0

Sklasyfikowano 64 zawodników

Mikołajkowy Turniej Ruciane Nida 2017

1 ORŁOWSKI, Paweł SSz BDK Biskupiec 6.5

2 ŻEMAJKO, Łukasz SSz BDK Biskupiec 6.5

3 SAMSEL, Stanisław SSz BDK Biskupiec 5.0

4 GRALA, Stanisław SSz BDK Biskupiec 4.0

5 ŚLASKI, Piotr Ruciane Nida 3.0

6 ŚLASKI, Paweł Ruciane Nida 3.0

7 OLENDER, Roman SSz BDK Biskupiec 3.0

8 ŁAZARCZYK, Adam SSz BDK Biskupiec 2.0

9 KAPUŚCIŃSKI, Filip Ruciane Nida 2.0

10 BOGDASZEWSKI, Mikołaj Ruciane Nida 0.0

nrt1

Szachowe Grand Prix " Chess and Nutrition " Ostróda 2017

U9 i młodsi

1 Filipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

2 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 6.5

3 Kwas, Adam UKS OPP Toruń 5.0

4 Weber, Dorian MTS Kwidzyn 5.0

5 Wolski, Bartłomiej MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

6 Szwarc, Cyprian Lubawa 5.0

7 Kopytko, Antoni Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 5.0

8 Rudnicki, Eliasz Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 4.5

9 Dudek, Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 4.5

10 Licznerski, Szymon Lubawa 4.0

11 Urbańczyk, Piotr Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 4.0

12 Kania, Wojciech Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 4.0

13 Witek, Krystian Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 4.0

14 Puwalski, Filip Lubawa 4.0

15 Hładyszewski, Bartosz Ostróda 4.0

16 Wiśniewski, Szymon Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 4.0

17 Górski, Aleksander Szkoła Podstawowa nr 3 im.Jana Pawła II Ostróda 4.0

18 Joniec, Adam Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 3.5

19 Wiśniewski, Mario Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 3.0

20 Kopytko, Artur Szkoła Podstawowa nr 5 Ostróda 3.0

nrt2

U 10/11

1 Grembocka, Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

2 Lisowski, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

3 Różalska, Jagoda Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 5.0

4 Pruchniewski, Dawid Lubawa 5.0

5 Lisowska, Emilia Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 5.0

6 Pepłowski, Piotr Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 4.5

7 Naruniec, Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 3 Ostróda 4.0

8 Zielonka, Robert Ostróda 4.0

9 Węgrzyn, Karol Szkoła Podstawowa Nr 2 Ostróda 3.5

10 Jaskorzyński, Kacper Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 3.5

11 Majewski, Jędrzej Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 3.5

12 Klimiuk, Kamil Ostróda 3.0

13 Rizzu-Kuban, Riccardo Samborowo 3.0

14 Lewicka, Dominika Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 3.0

15 Bohdanowicz, Szymon Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 3.0

16 Jakub, Ferens Szkoła Podstawowa Nr 3 Ostróda 2.5

17 Kotłowski, Marcel Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 2.5

18 Kobyliński, Dawid Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 2.0

19 Osiak, Błażej Szkoła Podstawowa Nr 5 Ostróda 2.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn