Liga Szachowa w Ostródzie (3) 2017/18 – Uzdowo i Samborowo bez respektu

Fot. Z. Ratajczak

Utrzymuje się „chess boom” na grę w Ostródzie. W grudniowych (9 bm) zmaganiach w szkolnej lidze szachowej uczestniczyła prawie setka uczniów. Mimo, że część z nich rezygnuje to dopisują się szachiści z kolejnych placówek oświatowych. Z roku na rok przybywa uczniów, którzy zarazili się pasją gry w szachy. Przybywa również osób do przeprowadzenia zawodów.

Po trzech turniejach liderami w swoich grupach wiekowych są: Katarzyna Żmijewska (Gimnazjum Samborowo), Bartosz Trzeciak (LO Ostróda), Anna Maślewska (SP 4 Ostróda), Szymon Kraśniewski (SP Uzdowo) i Filip Szwarc. W klasyfikacjach zespołowych przodują: SP Uzdowo i Gimnazjum Samborowo.

Organizatorzy ligi, SP 1 w Ostródzie i sekcja szachowa klubu MLKS Ostródzianka, chcą podziękować n/w osobom za sprawne przeprowadzenie zawodów a są to: Feliks Stachowicz, Mirosław Orłowski, Paweł Klimiuk, Joanna Grembocka, Bogusława Jankiewicz, Halina Ilasz i Lucyna Bonisławska.

I liga

1 Kietrys, Maciej Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 6.5

2 Kraśniewski, Szymon Szkoła Podstawowa w Uzdowie 6.0

3 Dziodko, Mateusz Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim 4.5

4 Stepnowski, Jakub Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Ostródzie 4.5

5 Trochimczuk, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 4.0

6 Trzeciak, Bartosz Liceum Ogólnokształcace nr1 w Ostródzie 4.0

7 Kraśniewski, Maciej Szkoła Podstawowa w Uzdowie 4.0

8 Przybylski, Jan Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu 4.0

9 Zapałowska, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 4.0

10 Maślewska, Anna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 3.5

11 Zielonka, Adam Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 3.5

12 Kulawik, Maciej Gimnazjum nr 2 w Działdowie 3.0

13 Mikołajczyk, Marcel Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 3.0

14 Grembocka, Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 3.0

15 Pruchniewski, Dawid Szkoła Podstawowa w Tuszewie 3.0

16 Grzywacz, Wiktor Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 2.5

17 Biema, Krystian Szkoła Podstawowa w Uzdowie 2.5

18 Majewski, Sebastian Gimnazjum nr 2 w Działdowie 1.5

19 Lisowski, Paweł Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostródzie 1.5

20 Zielinski, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu 1.5

szkoliszach   5 edycja   3 kolejka  photo 27

II liga

1 Andrzejewski, Patryk Zespół Szkół Zawodowych w Działdowie 7.0

2 Pielach, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 6.0

3 Grzywacz, Magdalena Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 5.0

4 Walczak, Igor Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu 5.0

5 Kulesza, Michalina Szkoła Podstawowa w Samborowie 4.5

6 Dziodko, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 4.5

7 Czerniak, Wojciech Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie 4.0

8 Sokołowski, Paweł Szkoła Podstawowa w Samborowie 4.0

9 Sobotka, Łukasz Szkoła Podstawowa w Uzdowi 4.0

10 Olszewski, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 4.0

11 Grzonkowski, Jerzy Gimnazjum w Samborowie 4.0

12 Rudnicki, Jakub Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 4.0

13 Kolasa, Maciej Szkoła Podstawowa w Tuszewie 3.5

14 Rudziński, Damian Gimnazjum ZS nr 2 w Nidzicy 3.5

15 Żmijewska, Katarzyna Szkoła Podstawowa w Samborowie 3.5

16 Kopeć, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 3.5

17 Maślewski, Szymon Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 3.0

18 Eichberg, Wiktor Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 3.0

19 Rizzu-Kuban, RIcardo Szkoła Podstawowa w Samborowie 3.0

20 Kulawik, Michał Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie 3.0

21 Wolski, Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 3.0

22 Koszacka, Maja Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 2.5

23 Grzeszczyk, Tadeusz Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 2.5

24 Kryszkiewicz, Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 2.0

25 Bogusławski, Michał ZS nr 2 w Nidzicy 2.0

26 Lisowska, Emilia Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostródzie 0.0

27 Naruniec, Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 0.0

szkoliszach   5 edycja   3 kolejka  photo 28

III liga

1 Lewandowski, Jakub Gimnazjum ZS nr 2 w Nidzicy 6.0

2 Jaroszewski, Konrad Gimnazjum ZS nr 2 w Nidzicy 6.0

3 Prusik, Krzysztof Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ostródzie 6.0

4 Jankowski, Filip Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 6.0

5 V Klimiuk, Kamil Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 5.0

6 V Hładyszewski, Bartosz Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 5.0

7 Kujawski, Adam Gimnazjum ZS nr 2 w Nidzicy 5.0

8 Orzechowski, Aleksander Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 5.0

9 V Puwalsk, Filip Szkoła Podstawowa w Tuszewie 5.0

10 Karkut, Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 4.5

11 Majewski, Amadeusz Szkoła Podstawowa w Uzdowie 4.5

12 Knowski, Szymon Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 4.5

13 Zielonka, Robert Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 4.0

14 Majewski, Jan Szkoła Podstawowa w Uzdowie 4.0

15 Sternicki, Łukasz Szkoła Podstawowa w Tuszewie 4.0

16 Szwarc, Dorian Szkoła Podstawowa w Tuszewie 4.0

17 Kowalkowski, Patryk Szkoła Podstawowa w Tuszewie 4.0

18 Kosiński, Marcel ZS nr 2 w Nidzicy 4.0

19 Sarnecki, Dawid Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 4.0

20 Kulesza, Paweł Szkoła Podstawowa w Samborowie 3.5

21 Tarasiuk, Jakub Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 3.5

22 Modelski, Nikodem ZS nr 2 w Nidzicy 3.5

23 Walkowiak, Wojciech Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 3.5

24 Kowalczyk, Wojciech Gimnazjum ZS nr 2 w Nidzicy 3.5

25 Rudnicki, Kacper Szkoła Podstawowa w Tyrowie 3.5

26 Modelski, Tymoteusz ZS nr 2 w Nidzicy 3.5

27 Ferens, Kuba Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 3.5

28 Antolak, Maciej Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 3.5

29 Bartkowska, Laura ZS nr 2 w Nidzicy 3.0

30 Witkowska, Sandra ZS nr 2 w Nidzicy 3.0

31 Kowalczyk, Michał Gimnazjum ZS nr 2 w Nidzicy 3.0

32 Pawlak, Kamila Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 3.0

33 Batyk, Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 3.0

34 Bojarowski, Wojciech Szkoła Podstawowa w Uzdowie 3.0

35 Waszkiewicz, Borys Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 3.0

36 Maculewicz, Michał Szkoła Podstawowa nr 1 w Nidzicy 2.5

37 Pszczółkowska, Oliwia ZS nr 2 w Nidzicy 2.5

38 Tuchulski, Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 2.5

39 Ogrodnik, Paweł Szkoła Podstawowa w Uzdowie 2.5

40 Kopański, Bartosz Szkoła Podstawowa w Uzdowie 2.5

41 Olszewski, Kacper ZS nr 2 w Nidzicy 2.0

42 Olszewski, Piotr ZS nr 2 w Nidzicy 2.0

43 Kopański, Antoni Szkoła Podstawowa w Uzdowie 2.0

44 Cichewicz, Adam Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 2.0

45 Knowski, Adam Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 2.0

46 Grzeszczyk, Marta Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostródzie 1.5

47 Lipnicki, Adam Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostródzie 1.0

szkoliszach   5 edycja   3 kolejka  photo 32

Do lat 6

1 Szwarc, Filip 3.0

2 Szporko, Miłosz Przedszkole nr 1 w Ostródzie 2.0

3 Zapałowski, Jarosław Przedszkole nr 1 w Ostródzie 1.0

4 Cichewicz, Karol Przedszkole " Remiś " w Ostródzie 0.0

szkoliszach   5 edycja   3 kolejka  photo 35

Klasyfikacje generalne

Klasy Gimnazjalne i szkoły średnie

Dziewczęta

1 Żmijewska Katarzyna Gimnazjum Samborowo 13

2 Car Martyna SP nr 3 Ostróda 8,5

Chłopcy

1 Trzeciak Bartosz LO Ostróda 21,5

2 Dziodko Mateusz Gimnazjum w Nowym Mieście Lubawskim 19,5

3 Stepnowski Jakub LO w Ostródzie 19,5

4 Kulawik Maciej Gimnazjum nr 2 w Działdowie 19

5 Skierski Arkadiusz Samborowo 17,5

6 Majewski Sebastian Gimnazjum nr 2 w Działdowie 16,5

7 Pielach Bartosz SP nr 3 Ostróda 16,5

8 Rudnicki Jakub SP nr 3 Ostróda 14

9 Czerniak Wojciech Zespół Szkół Rolniczych Ostróda 14

10 Grzonkowski Jerzy Samborowo 14

11 Andrzejewski Patryk ZSZ Działdowo 14

szkoliszach   5 edycja   3 kolejka  photo 39

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

1 Maślewska Anna ZSP 4 Ostróda 19,5

2 Grembocka Zuzanna SP 1 Ostróda 19,5

3 Zapałowska Wiktoria SP 1 Ostróda 19

4 Kulesza Michalina SP Samborowo 16,5

5 Dziodko Wiktoria SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 14,5

6 Grzywacz Magdalena SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 13

7 Koszacka Maja SP 1 Ostróda 12

8 Kraśniewska Zofia SP Uzdowo 11

9 Biema Agnieszka SP Uzdowo 11

10 Kryszkiewicz Wiktoria SP 1 Ostróda 10

Chłopcy

1 Kraśniewski Szymon SP Uzdowo 25

2 Kietrys Maciej SP 3 Ostróda 24,5

3 Kraśniewski Maciej SP Uzdowo 22,5

4 Przybylski Jan SP 15 Elbląg 20

5 Trochimczuk Szymon SP 1 Elbląg 19,5

6 Mikołajczyk Marcel SP 1 Ostróda 19

7 Zielonka Adam SP 2 Ostróda 19

8 Grzywacz Wiktor SP 1 Nowe Miasto Lubawskie 18

9 Biema Krystian SP Uzdowo 18

10 Pruchniewski Dawid SP Tuszewo 18

11 Walczak Igor SP 16 Elbląg 16

12 Eichberg Wiktor SP 3 Ostróda 16

13 Zieliński Bartosz SP 21 Elbląg 15,5

14 Jeda Michał SP 2 Nowe Miasto Lubawskie 14,5

15 Naruniec Mateusz SP 3 Ostróda 14

16 Kalwiński Michał SP 3 Ostróda 13

17 Maślewski Szymon AZS 4 Ostróda - 13

18 Olszewski Mateusz SP 3 Ostróda 13

19 Kolasa Maciej SP Tuszewo 12,5

20 Praksa Igor SP 3 Ostróda 12

Dzieci do lat 6

1 Szwarc Filip Tuszewo 8

2 Cichewicz Karol Radość Ostróda 4

2 Szporko Miłosz Ostróda Przedszkole nr 1 w Ostródzie 4

2 Zapałowski Jarosław Ostróda Przedszkole nr 1 w Ostródzie 4

5 Laskowski Maksymilian Przedszkole nr 1 w Ostródzie 1,0

6 Burcon Hanna Ostróda – Przedszkole nr 4 w Ostródzie 0,0

szkoliszach   5 edycja   3 kolejka  photo 44

Klasyfikacje zespołowe

1. SP Uzdowo - 113,5

2. SP 1 Ostróda - 100,5

3. SP 3 Ostróda - 97,5

4. SP Tuszewo - 70,5

5. ZSP 4 Ostróda – 65,5

6. SP 2 Ostróda - 64,5

7. SP 1 Nowe Miasto Lubawskie - 64,5

8. SP Samborowo - 59,0

9. ZS nr 2 Nidzica - 50,5

10. SP 15 Elbląg - 29,5

11. SP 16 Elbląg – 23,5

12. SP 21 Elbląg - 23,0

13. SP 1 Elbląg - 19,5

14. SP 2 Nowe Miasto Lubawskie - 17,5

15. SP 5 Ostróda – 10,5

16. SP Tyrowo - 7,5

17. SP 4 Działdowo – 6,0

18. SP nr 1 Nidzica - 5,5

19. SP 3 Działdowo – 3,0

Klasy gimnazjalne i szkoły średnie

1. Gim Samborowo - 66,5

2. SP 3 (klasy gimnazjalne) Ostróda - 63,5

3. Gim nr 2 Działdowo - 43,0

4. LO Ostróda – 41,0

5. Gim ZS Nidzica – 40,5

6. ZSR Ostróda - 20,5

7. Gim Nowe Miasto Lubawskie – 19,5

8. ZSP nr 4 (klasy gimnazjalne) Ostróda – 16,0

9. ZSZ Działdowo – 7,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn