Grand Prix Warmii i Mazur 2017 – W kętrzyńskim finale zwieńczenie sukcesu Krzysztofa Budrewicza i MKSz. Hetman Pionier

Fot. ilustracja

W minioną niedzielę (10 grudnia) w Kętrzynie odbył się finał cyklu Grand Prix Warmii i Mazur 2017 w szachach. Rywalizacja w tym turnieju miała charakter otwarty, ale oczywiście najbardziej zainteresowani walczyli o wysokie miejsca. Triumfatorem cyklu (obejmował 17 turniejów) został zwycięzca finału Krzysztof Budrewicz. Również jego sekcja – MKSz. Hetman Pionier Kętrzyn okazała się najlepsza w klasyfikacji drużynowej.

Końcowa klasyfikacja Grand Prix 2017

Drużynowa

1 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 456,5

2 SSz BDK Biskupiec 410,0

3 UKS Trzydziestka Olsztyn 372,0

4 SKS SMOL - BUD Giżycko 319,0

5 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 249,5

6 MLKS Ostródzianka Ostróda 228,0

7 MKS Mrągowia Mrągowo 168,0

8 KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 145,0

9 CWKS Vęgoria Węgorzewo 91,5

10 KSz START Elbląg 62,5

6254

Indywidualnie

1 BUDREWICZ, Krzysztof 1987 114,5

2 KACZMAREK, Arkadiusz 1990 108,0

3 SZYMCZAK, Zbigniew 1952 101,5

4 KOZŁOWSKI, Waldemar 1967 98,0

5 MALCZYK, Radosław 1984 95,0

6 TRENDOWSKI, Michał 2000 89,0

7 RAK, Tomasz 1955 86,5

8 ORŁOWSKI, Paweł 1986 84,0

9 INGIELEWICZ, Konrad 1990 80,0

10 TARANOWICZ, Michał 2006 77,0

11 RENKOWSKI, Piotr 1996 74,0

12 ZAWADZKI, Krzysztof 1972 70,5

13 PLESIUK, Jan 1937 63,0

14 GRALA, Stanisław 1960 62,0

15 DANISZKOWICZ, Bohdan 1935 60,0

16 TARANOWICZ, Zofia 2003 59,5

17 LESIŃSKI, Zdzisław 1959 57,5

18 NADOLNY, Adam 1999 57,0

1819 KRUKLIS, Mirosław 1957 57,0

20 BOHDANOWICZ, Nikola 2001 54,0

1173

Wyniki turnieju finałowego

1 BUDREWICZ, Krzysztof MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 7,0

2 RAK, Tomasz SKS SMOL - BUD Giżycko 7,0

3 RENKOWSKI, Piotr SzUKS Gostmat 83 Gostynin 7,0

4 SZYMCZAK, Zbigniew SSz BDK Biskupiec 6,5

5 KRZYWICKI, Dariusz Olsztyn 6,5

6 MALCZYK, Radosław MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,5

7 KACZMAREK, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,5

8 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,5

9 KRZYWINA, Tomasz MKS Mrągowia Mrągowo 6,5

10 WARKOWSKI, Arkadiusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

11 HRYMOWICZ, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

12 PLESIUK, Andrzej SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

13 KOZŁOWSKI, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

14 GOSIEWSKI, Piotr MKS Mrągowia Mrągowo 6,0

15 WIELICZKO, Marek MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

16 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

17 ORŁOWSKI, Paweł SSz BDK Biskupiec 5,5

18 PLESIUK, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 5,5

19 DANISZKOWICZ, Bohdan (Pasłęk) 5,5

20 INGIELEWICZ, Konrad SSz BDK Biskupiec 5,5

21 JUREK, Roman CWKS Vęgoria Węgorzewo 5,5

22 DOGIEL, Leszek MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,5

23 LESIŃSKI, Zdzisław MKS Mrągowia Mrągowo 5,0

24 NADOLNY, Adam SSz BDK Biskupiec 5,0

25 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

26 FLIS, Grzegorz Korsze 5,0

27 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

28 ZAWADZKI, Krzysztof Sampława 5,0

29 OLENDER, Roman SSz BDK Biskupiec 5,0

30 KRZYWICKI, Michał Olsztyn 5,0

31 GRĄDZKI, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

32 PIWNICKI, Antoni MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

33 WARKOWSKI, Michał MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

34 ŻEMAJKO, Łukasz SSz BDK Biskupiec 4,5

35 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

36 ŻARCZYŃSKI, Dariusz SSz BDK Biskupiec 4,5

37 BARDZIŃSKI, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

38 SAMSEL, Stanisław SSz BDK Biskupiec 4,5

39 WOŹNIAK, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

40 PACHO, Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

41 OWIERCZUK, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

42 DOMIN, Maciej MKS Mrągowia Mrągowo 4,0

43 ŁAZARCZYK, Adam SSz BDK Biskupiec 4,0

44 PACHO, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

45 OLENKOWICZ, Wojciech MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

46 KUŁAK, Kornelia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

47 GRALA, Stanisław SSz BDK Biskupiec 4,0

48 BITTEL, Tomasz Olsztyn 4,0

49 KIESZEK, Emil Kętrzyn 4,0

50 SAWICKI, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 3,5

51 KIESZEK, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

52 OLECHNOWICZ, Szymon Węgorzewo 3,5

53 DWULAT, Wiktor MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

54 OLEJARZ, Włodzimierz CWKS Vęgoria Węgorzewo 3,5

55 SUGIER, Natalia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

56 PODBIELSKI, Bartłomiej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

57 WOLSKI, Antoni CWKS Vęgoria Węgorzewo 3,0

58 WOŹNIAK, Adam Kętrzyn 3,0

59 ROCŁAWSKI, Jakub Kętrzyn 3,0

60 JANUSZANIS, Michał MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

61 OLECHNOWICZ, Stanisław Węgorzewo 3,0

62 SZUBSTARSKA, Zofia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

63 BRZEZICKA, Aleksandra MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0

64 MATUSZEWICZ, Ryszard MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2,5

65 SUGIER, Maciej Kętrzyn 2,5

66 SADOWSKI, Patryk Kętrzyn 2,5

67 WOJCIECHOWSKI, Aleksander Kętrzyn 2,5

68 KARDAS, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2,0

69 GRĄDZKI, Arkadiusz Kętrzyn 1,0

Fot. nasze miasto kętrzyn

ket16

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn