Noworoczny Turniej dla przedszkolaków z Warmii i Mazur Olsztyn 2018 – Główka pracuje...

Fot. przedszkole szesnastka olsztyn facebook

W Przedszkolu Szesnastka im. Ireny Kwintowej w Olsztynie odbył się Noworoczny Turniej Szachowy dla przedszkolaków z Warmii i Mazur pod patronatem posła Janusza Cichonia. Na liście startowej znalazło się 41 zawodników z kilku miejscowości regionu. Rozegrano pięć rund, a najlepszy okazał się Paweł Grabowski z Oddziału Przedszkolnego SP 1 w Olsztynie.

Drugie miejsce zajął Patryk Małecki (Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn), a trzecie Michał Białopiotrowcz (Przedszkole nr 2 Orneta). Z dziewcząt najlepiej spisała się Aniela Sobania (Przedszkole Śmieszek Olsztyn)

Wyniki

1 Grabowski, Paweł Oddział Przedszkolny SP nr 1 Olsztyn 5.0

2 Małecki, Patryk Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn 4.5

3 Białopiotrowicz, Michał Przedszkole nr 2 Orneta 4.0

4 Dobrzyński, Szymon Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn 4.0

5 Zawal, Krzysztof Olsztyn 4.0

6 Gadkowski, Wojciech Przedszkole Miejskie nr 24 Olsztyn 4.0

7 Baćmaga, Tymon Przedszkole Miejskie nr 40 im. Żaczka Olsztyn 3.5

8 Tarasiuk, Dominik Przedszkole Katolickie Olsztyn 3.0

9 Kiezik, Jan Przedszkole Leluki Olsztyn 3.0

10 Szafrański, Adam Przedszkole Stawiguda 3.0

11 Sobania, Aniela Przedszkole Śmieszek Olsztyn 3.0

12 Dziedziech, Maksym Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn 3.0

13 Wincław, Juliusz Przedszkole Śmieszek Olsztyn 3.0

14 Czubkowski, Łukasz Przedszkole Kieźliny 3.0

15 Pietrzak, Stanisław Przedszkole "Szesnastka" Olsztyn 3.0

16 Michalska, Liliana Olsztyn 3.0

17 Klimaszewski, Michał Przedszkole im. Świętej Rodziny Olsztyn 3.0

18 Iłowiecki, Błażej Przedszkole Leluki Olsztyn 3.0

19 Kowalik, Bartłomiej Przedszkole Miejskie nr 40 im. Żaczka Olsztyn 3.0

20 Tłoczkowski, Konrad 3.0

21 Folgmann, Tomasz Olsztyn 2.5

22 Radomska, Maria Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn 2.5

23 Smolińska, Gabriela Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn 2.0

24 Choromański, Fabian Przedszkole nr 37 Olsztyn 2.0

25 Kozdryk, Lidia Olsztyn 2.0

26 Kędzierska, Zuzanna Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" Braniewo 2.0

27 Tuchowski, Tomasz Przedszkole Miejskie nr 24 Olsztyn 2.0

28 Staszałek, Maksym Przedszkole "Szesnastka" Olsztyn 2.0

29 Borowy, Filip Przedszkole nr 37 Olsztyn 2.0

30 Łesiów, Borys Akademia Prymusa Olsztyn 2.0

31 Kopacki, Aleksander Akademia Prymusa Olsztyn 2.0

32 Kucharski, Jakub Olsztyn 2.0

33 Żukian, Eryk Przedszkole Stawiguda 2.0

34 Urbanowicz, Gabriel Przedszkole Miejskie nr 1 Olsztyn 1.5

35 Piórkowski, Sebastian Przedszkole Stawiguda 1.5

36 Michalski, Michał Przedszkole Bajkowy Dom Olsztyn 1.5

37 Laskowski, Jakub Przedszkole Stawiguda 1.0

38 Hiszpański, Emil Przedszkole nr 27 Olsztyn 1.0

39 Papszun, Dominik Olsztyn 1.0

40 Wysocki, Leon Przedszkole Niepubliczne "Kubuś Puchatek" Braniewo 1.0

41 Chamerski, Stanisław Olsztyn 0.5

42 Janicki, Adam Przedszkole nr 19 Olsztyn 0.5

43 Cichoń, Artur Olsztyn 0.5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn