Zimowa przygoda z szachami 2018 Turniej Rodzinny Olsztyn 2018 – A już niebawem w Ostródzie...

Fot. uks trzydziestka olsztyn facebook

W sobotę (27 stycznia) w Pałacu Młodzieży w Olsztynie odbył się turniej "Zimowa przygoda z szachami 2018 - Turniej Rodzinny". W rywalizacji uczestniczyły 34 zespoły składające się z dzieci i ich doradców, w roli których wystąpili: rodzice, dziadkowie, rodzeństwo lub inni krewni. Zwyciężyli: Michał Taranowicz z Siostrą przed Michałem Kozłowskim z Tatą i Franciszkiem Kamińskimk też z Tatą.

Wyniki

1 Taranowicz, Michał + Siostra Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie 6.5

2 Kozłowski, Michał + Tata KSP Olsztyn 6.5

3 Kamiński, Franciszek + Tata KSP Olsztyn 5.0

4 Dziodko, Mateusz + Siostra Nowe Miasto Lubawskie 5.0

5 Bittel, Kacper + Tata 5.0

6 Dietrich, Paweł + Tata NSP Absolwent 4.5

7 Kwiatkowski, Leon + Dziadek Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie 4.5

8 Tański, Jakub + Tata KSP Olsztyn 4.5

9 Rydzewski, Marceli + Siostra KSP Olsztyn 4.0

10 Zawal, Tomasz + Brat Szkoła Podstawowa nr 19 w Olsztynie 4.0

27332125 1958598261123792 4043664246871453616 n

11 Grabowski, Paweł + Tata Szkoła Podstawowa nr 1 w Olsztynie 4.0

12 Głąb, Mikołaj + Tata Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie 4.0

13 Klimiuk, Kamil + Wujek Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 4.0

14 Małecki, Patryk + Tata Przedszkole Bajkowy Dom 4.0

15 Dłuski, Bartłomiej + Tata KSP Olsztyn 4.0

16 Marchliński, Kacper + Tata Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie 4.0

17 Stawecka, Maria + Tata Szkoła Podstawowa Ruś 3.5

18 Derbin, Mateusz + Mama Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie 3.5

19 Hlebowicz, Paweł + Tata KSP Olsztyn 3.5

20 Tarasionak, Arseni + Mama Szkoła Podstawowa nr 3 w Olsztynie 3.0

21 Goździewski, Bolesław + Tata Szkoła Podstawowa nr 29 w Olsztynie 3.0

22 Bobrowski, Jakub + Tata Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie 3.0

23 Dubrownik, Adam + Tata Szkoła Podstawowa nr 19 w Olsztynie 3.0

24 Czechyra, Krzysztof + Tata KSP Olsztyn 3.0

25 Krevet, Florian + Tomasz Fidurski 3.0

26 Smułka, Bartek + Mama Szkoła Podstawowa nr 6 w Olsztynie 3.0

27 Szymborski, Jakub + Brat Szkoła Podstawowa nr 4 w Olsztynie 2.5

28 Nakielski, Sajmon + Dziadek Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie 2.5

29 Osiecki, Dominik + Dziadek Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie 2.0

30 Mikołajczyk, Kornelia + Tata Szkoła Podstawowa Ruś 2.0

31 Manista, Lena + Tata Szkoła Podstawowa Ruś1.5

32 Kot, Mateusz + Mama Szkoła Podstawowa Ruś 1.5

33 Drabik, Hania + Mama KSP Olsztyn 1.0

34 Głąb, Aleksander + Brat Szkoła Podstawowa nr 18 w Olsztynie 1.0

27073096 1958598507790434 4307786265986950282 n

Turniej szachowy w Ostródzie

I. ORGANIZATOR

o MLKS „Ostródzianka” Ostróda

o Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji

II. CEL TURNIEJU

o popularyzacja szachów w środowisku ostródzkim i woj. warmińsko-mazurskim

o konfrontacja szachistów z regionu Warmii i Mazur

o udział osób niepełnosprawnych

o aktywna forma spędzenia czasu wolnego

III. MIEJSCE I TERMIN

Centrum Użyteczności Publicznej - ul. Jana III Sobieskiego 9, niedziela 25 lutego 2018

IV. SYSTEM ROZGRYWEK i TEMPO GRY

Turniej rozegrany zostanie systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund.

Kojarzenie komputerowe.

Tempo gry: P'15 - 15 minut na całą partię dla każdego zawodnika.

Obowiązują przepisy FIDE dla szachów szybkich.

V. UCZESTNICTWO i WPISOWE

Turniej ma charakter otwarty dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20.2.2018.

Potwierdzenie uczestnictwa w miejscu zawodów do godz. 10:00. Rozpoczęcie turnieju godz. 10:30

Wpisowe do turnieju wynosi 5 zł i płatne jest na miejscu do godz. 10:00

VI. NAGRODY

Za czołowe miejsca puchar + medale. Wszyscy uczestnicy otrzymają upominki – niespodzianki.

W przypadku startu dzieci do lat 12 (min. 6 osób) zostanie utworzona oddzielna grupa i klasyfikacja.

VII. SPRAWY RÓŻNE

a. Turniej odbędzie się w ramach Turniejów Klasyfikacyjnych

b. Sprzęt do gry zapewnia organizator

c. Interpretacja komunikatu i przepisów gry należy do Sędziego Głównego i Organizatora

d. Kontakt Grzegorz Miśta tel. 695 548 842 i Marek Skaskiewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e. Strona internetowa oraz www.festiwal.ostroda.pl zakładka Nasz Klub

f. W sobotę 24 lutego planowane są TK na IV i V kategorię.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn