Mistrzostwa Województwa Olsztyn 2018 – Chłopcy grają na potęgę, za to dziewczyn mamy za mało

Fot. uks trzydziestka olsztyn facebook

W Zespole Szkół Ekonomicznych w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w szachach. W 9 grupach rywalizowało 88 zawodników ze wszystkich liczących się ośrodków w regionie. Frekwencja zwłaszcza w młodszych kategoriach chłopców była wysoka, z kolei w kat. dziewcząt U15, U17 i U19 mieliśmy po jednej zawodniczce.

Tytuły zdobyli: U 9: Adam Zielonka (Ostródzianka) i Weronika Kieszek (Hetman Pionier Kętrzyn), U11: Szymon Trochimczuk (Skoczek Elbląg) i Zuzanna Grembocka (Ostródzianka), U13: Maciej Kietrys (Ostródzianka) i Maria Pacho (Hetman Pionier Kętrzyn), U15: Paweł Strepikowski i Michał Kozłowski (obaj Trzydzoestka Olsztyn) oraz Weronika Kaznowska (Debiut Dziesiątka Olsztyn), U17: Adam Jordan (Trzydziestka Olsztyn) i Nikola Bohdanowicz (Trzydziestka Olsztyn), U19: Michał Trendowski (Debiut Dziesiątka Olsztyn) i Anita Daliga (Trzydziestka Olsztyn)

Wyniki

C9

1 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 6.5

2 Przybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 6.0

3 Fil, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 4.5

4 Woźniak, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

5 Owierczuk, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

6 Dietrich, Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

7 Kluziak, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

8 Rocławski, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0

9 Grabowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

10 Zawal, Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5

11 Stobiecki, Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

12 Brewka, Fryderyk UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

13 Małecki, Patryk UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

14 Bittel, Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

15 Tarasiuk, Dawid UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

16 Goździewski, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

17 Morysiński, Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

18 Szatkowski, Filip UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.5

19 Majewski, Jan UKS UZDOWO 1.0

D9

1 Kieszek, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6.0

2 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.0

3 Taranowicz, Patrycja UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

4 Rydzewska, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.5

5 Kraśniewska, Zofia UKS UZDOWO 2.0

6 Szubstarska, Zofia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 1.5

7 Wilczewska, Karolina UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 1.0

C11

1 Trochimczuk, Szymon UKS Skoczek Elbląg 5.5

2 Grabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

3 Kleinszmidt, Daniel UKS Skoczek Elbląg 5.0

4 Kraśniewski, Maciej UKS UZDOWO 5.0

5 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

6 Pałasz, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

7 Suchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

8 Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0

9 Pacho, Maciej MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0

10 Niewiadomski, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

11 Jeda, Michał KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.5

12 Zawal, Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5

13 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

14 Letko, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

15 Podchul, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

16 Mikołajczyk, Marcel MLKS Ostródzianka Ostróda 2.5

17 Solecki, Mateusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

18 Hładyszewski, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 2.0

19 Golonko, Szymon SSz Debiut GCK Giżycko 2.0

20 Majewski, Amadeusz UKS UZDOWO 0.0

D11

1 Grembocka, Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

2 Zapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

3 Kawa, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

4 Sugier, Natalia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 0.0

C13

1 Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

2 Kitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

3 Kraśniewski, Szymon UKS UZDOWO 5.0

4 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

5 Raszkowski, Wiktor MLKS Czarni Olecko 4.0

6 Tarasionak, Arseni UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

7 Dwulat, Wiktor MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

8 Kawa, Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 1.0

9 Małecki, Karol UKS Trzydziestka Olsztyn 1.0

10 Kulawik, Michał UKS UZDOWO 1.0

D13

1 Pacho, Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.5

2 Filipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

3 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

4 Świercz, Nikola UKS Skoczek Elbląg 4.5

5 Maślewska, Anna MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

6 Kułak, Kornelia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

7 Podchul, Maja UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5

8 Szubstarska, Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.5

9 Suraj, Maja Barczewo 2.0

10 Fronczak, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 1.5

C15

1 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

1 Kozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

3 Skomski, Marcin UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

4 Krzywicki, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

5 Dziodko, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.0

6 Wilczewski, Artur UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

7 Majewski, Sebastian UKS UZDOWO 1.0

8 Gałęziewski, Olaf NIDZICA 0.5

D15

1 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

D17

1 Bohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn

D19

1 Daliga, Anita UKS Trzydziestka Olsztyn

C17

1 Jordan, Adam UKS Trzydziestka Olsztyn

2 Warcaba, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn

3 Rydzewski, Marceli UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

4 Hennig, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

C19

1 Trendowski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn

2 Konewko, Konrad MLKS Czarni Olecko

3 Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn