"Memoriał Tadeusza Sobkowiaka" Morąg 2018 – W open goście, w kategoriach olsztynianie

Fot. UKS Kopernik Olsztyn (archiwum)

W Morąskim Domu Kultury odbył się w niedzielę (22 lipca) II Warmińsko-Mazurski Turniej Szachowy "Memoriał Tadeusza Sobkowiaka". Rywalizowało 45 zawodników, przede wszystkim z regionu, ale byli tez goście z Mazowsza i Pomorza. Oni okazali się najlepsi. Wygrał Maciek Kawalec (Zielonka) przed Jackiem Belczewskim (Tczew). Trzeci był Radosław Malczyk, a czwarty Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn)

Prowadzono klasyfikacje w innych grupach. Wśród kobiet triumfowała Weronika Kaznowska (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn), juniorów (U14) – Michał Taranowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn), seniorów (U60) – Tomasz Rak (UKS Kopernik Olsztyn)

Klasyfikacja open

1 KOWALEC, Maciej UKS TSz Zieloni Zielonka 7.5

2 BELCZEWSKI, Jacek UKS SP11 Skoczek Tczew 7.0

3 MALCZYK, Radosław UKS Kopernik Olsztyn 6.5

4 RAK, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 6.5

5 SULKOWSKI, Tomasz Morąg 6.5

6 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

7 GNIADO, Radosław UKS Hetman Elbląg 6.0

8 PLESIUK, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 6.0

9 STANISLAWOWICZ, Jan Gdańsk 6.0

10 PANEK, Tadeusz Gdańsk 5.5

.........................................

11 BIELSKI, Jerzy UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

12 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

13 KUBAN, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

14 GRELECKI, Grzegorz Ełk 5.0

15 DIETRICH, Paweł UKS Kopernik Olsztyn 5.0

16 DANISZKOWICZ, Bohdan MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

17 GRABARCZYK, Sylwester LZS CKTiS Biskupiec 5.0

18 GRALA, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 5.0

19 SKRZYPCZYŃSKI, Dariusz UKS SP11 Skoczek Tczew 5.0

20 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5

21 OPALIŃSKI, Krzysztof Samborowo 4.5

22 KAZIMIERCZAK, Roman Morąg 4.5

23 KITEWSKI, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5

24 BARDZIŃSKI, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5

25 SKRZYPCZYŃSKI, Kacper UKS SP11 Skoczek Tczew 4.5

26 DROŚ, Tomasz LZS CKTiS Biskupiec 4.5

27 PRZYBYLSKI, Jan UKS Skoczek Elbląg 4.5

28 TROCHIMCZUK, Szymon UKS Skoczek Elbląg 4.5

29 KACZYŃSKI, Kamil Morąg 4.5

30 KLIMIUK, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

31 GRABOWSKI, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

32 BELCZEWSKI, Roman UKS SP11 Skoczek Tczew 4.0

33 KAZNOWSKA, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

34 DIETRICH, Grzegorz UKS Kopernik Olsztyn 4.0

35 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.0

36 SZYSZKO, Józef Morąg 4.0

37 MAŚCIANICA, Arkadiusz Morąg 3.0

38 DZIODKO, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.0

39 GOŹDZIEWSKI, Piotr Olsztyn 3.0

40 GRABOWSKI, Piotr Olsztyn 3.0

41 TANONA, Roman Pasłęk 3.0

42 WEBER, Dorian MTS Kwidzyn 3.0

43 TALAŚKA, Alicja Morąg 3.0

44 GOŹDZIEWSKI, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0

45 DROŚ, Stanisław Morag 1.0

Kobiety

1 KAZNOWSKA, Weronika 5.5

2 KAZNOWSKA, Kinga 4.0

3 DZIODKO, Wiktoria 4.0

4 TALAŚKA, Alicja 3.0

Junior (U14)

1 TARANOWICZ, Michał 6.5

2 KAZNOWSKA, Weronika 5.5

3 DIETRICH, Paweł 5.0

4 KITEWSKI, Bartosz 4.5

5 SKRZYPCZYŃSKI, Kacper 4.5

6 PRZYBYLSKI, Jan 4.5

Seniorzy (U60)

1 RAK, Tomasz 6.5

2 PLESIUK, Jan 6.0

3 STANISLAWOWICZ, Jan 6.0

4 PANEK, Tadeusz 5.5

5 KUBAN, Wiesław 5.0

6 GRELECKI, Grzegorz 5.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn