II Memoriał Ireny Warakomskiej Suwałki 2018 – Solidnie, ale bez rewelacji

Fot. Stowarzyszenie im. Ireny Warakomskiej facebook

W niedzielę (5 sierpnia) w Suwałkach zakończył się II Memoriał Ireny Warakomskiej, zmarłej przed dwoma laty długoletniej prezes Klubu Szachowego Hańcza. Impreza mocno obsadzona, międzynarodowa, a uczestników (kryterium był ranking) podzielono na cztery grupy od A do D. W najmocniejszej Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn) znalazł się na 44 miejscu, dokładnie w połowie stawki.

W grupie B Artur Hrymowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn) był trzynasty, a w grupie C Konrad Ingielewicz (LZS CKTiS Biskupiec) szesnasty.

Wyniki

Open A

1. Tomczak, Jacek Akademia Szachowa Gliwice   7.5

2. Aleksandrov, Aleksej Białoruś 7.0

3. Bernadskiy, Vitaliy Ukraina 6.5

.......................

42. Budrewicz, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 4.5

85. K Lisowski, Krzysztof MLKS "Ostródzianka" Ostróda 2.5

Open B

1. Koziej, Maciej KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD   7.0

2. Kindler, Przemysław UKS "Korona" Gdańsk   7.0

3. Shamatava, Nikolozi Gruzja 6.5

...........................

13. Hrymowicz, Artur UKS "Trzydziestka" Olsztyn 5.5

46. Żółkiewski, Jakub MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 3.5

58. Plesiuk, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 3.0

Open C

1. Ostrowski, Dymitr UKS "Korona" Gdańsk 7.5

2. Pieczulis, Błażej KSz. "Hańcza" Suwałki 6.5

3. Kaliszuk, Kamil UKS "Hetman" Częstochowa 6.5

.............................

16 Ingielewicz, Konrad LZS CKTiS Biskupiec 5.5

35. Trochimczuk, Szymon UKS Skoczek Elbląg 4.5

Open D

1. Racis, Michał KSz. "Hańcza" Suwałki 7.5

2. Jasiulewicz, Dawid KSz. "Hańcza" Suwałki 7.0

3. Rojek, Paulina UMKSz "Jaćwież" Suwałki 7.0

......................

31. Januszanis, Michał MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn 4.5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn