XX Turniej o Puchar Przewodniczącego MSG Mrągowo 2018 – W open Budrewicz, Strepikowski najlepszym młodzieżowcem

Fot. chessarbiter.com

W niedzielę (26 sierpnia) odbył się XX Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Mrągowskiego Stowarzyszenia Gospodarczego. Rywalizowało prawie 60 zawodników głównie z województwa warmińsko-mazurskiego. Byli wśród nich uczestnicy zakończonego dzień wcześniej ogólnokrajowego obozu szkoleniowego. Turniej wygrał Krzysztof Budrewicz (UKS Kopernik Olsztyn).

Kolejne miejsca na podium zajęli tez szachiści sekcji olsztyńskich. Drugi był Maciej Wojtunik (UKS Trzydziestka), a trzeci Dariusz Krzywicki (UKS Debiut Dziesiątka). Warto zwrócić uwagę na bardzo dobra postawę Pawła Strepikowskiego (UKS Trzydziestka), który zwyciężył w grupach wiekowych U18 i U14. Wśród seniorów triumfował Tomasz Rak (UKS Kopernik), a w rywalizacji pań najlepsza okazała się Weronika Kazowska (UKS Debiut Dziesiątka).

Wyniki open

1 BUDREWICZ, Krzysztof UKS KOPERNIK Olsztyn 7,5

2 WOJTUNIK, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn 7,5

3 KRZYWICKI, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 7,0

4 KOTARSKI, Bartosz Łomża 6,5

5 GOSIEWSKI, Piotr MKS Mrągowia Mrągowo 6,5

6 RAK, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,5

7 PLESIUK, Andrzej SKS SMOL - BUD Giżycko 6,5

8 MALCZYK, Radosław UKS KOPERNIK Olsztyn 6,0

9 KOZŁOWSKI, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

10 STREPIKOWSKI, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

....................................................

11 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

12 PLESIUK, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

13 RĘKAWEK, Lech SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

14 DOMIN, Maciej MKS Mrągowia Mrągowo 5,5

15 DANISZKOWICZ, Bohdan MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

16 PLICHTA, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 5,5

17 KWIATKOWSKI, Andrzej Olsztyn 5,5

18 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

19 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

20 OLENDER, Roman LZS CKTiS Biskupiec 5,0

21 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

22 ORŁOWSKI, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 5,0

23 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

24 ZIEHM, Robert UKS KOPERNIK Olsztyn 5,0

25 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

26 SAMSEL, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 4,5

27 ROSIŃSKI, Dariusz MKS Mrągowia Mrągowo 4,5

28 KRZYWINA, Tomasz MKS Mrągowia Mrągowo 4,5

29 KRZYWICKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,5

30 GRALA, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 4,5

31 BARDZIŃSKI, Sławomir MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

32 MURAWSKI, Paweł Oxfordshire Juniors 4,5

33 MRÓZ, Tadeusz CWKS Vęgoria Węgorzewo 4,5

34 ŻYGADŁO, Władysław CWKS Vęgoria Węgorzewo 4,0

35 KOTARSKI, Grzegorz Łomża 4,0

36 KLIMIUK, Paweł MLKS Ostródzianka Ostróda 4,0

37 JUREK, Roman CWKS Vęgoria Węgorzewo 4,0

38 RODZIEWICZ-BIELEWICZ, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

39 DIETRICH, Grzegorz UKS Kopernik Olsztyn 4,0

40 OLEJARZ, Włodzimierz CWKS Vęgoria Węgorzewo 4,0

41 TARASIONAK, Arseni UKS KOPERNIK Olsztyn 4,0

42 GOŹDZIEWSKI, Piotr Olsztyn 4,0

43 SZCZEPAŃSKA, Jagoda Lubin 4,0

44 KAZNOWSKA, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

45 GRĄDZKI, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,5

46 ŻARCZYŃSKI, Dariusz LZS CKTiS Biskupiec 3,5

47 KAWA, Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 3,5

48 STEFANOWICZ, Piotr Lubin 3,5

49 MURAWSKI, Jan Oxfordshire Juniors 3,5

50 KRZĄSTEK, Adrian Lubin 3,5

51 WOLSKI, Antoni CWKS Vęgoria Węgorzewo 3,0

52 DIETRICH, Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 3,0

53 REGULSKI, Jakub Lubin 3,0

54 KOTARSKA, Janina Łomża 3,0

55 KOTARSKI, Paweł Łomża 3,0

56 KAWA, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 2,5

57 FEDOROWSKA, Justyna Lubin 2,0

58 ROCŁAWSKI, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2,0

59 GOŹDZIEWSKI, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 2,0

U18

1 STREPIKOWSKI, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

2 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

3 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

4 TRENDOWSKI, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5,0

5 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

6 ŻÓŁKIEWSKI, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

U14

1 STREPIKOWSKI, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 6,0

2 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

3 TARANOWICZ, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

4 MURAWSKI, Paweł Oxfordshire Juniors 4,5

5 RODZIEWICZ-BIELEWICZ, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4,0

6 TARASIONAK, Arseni UKS KOPERNIK Olsztyn 4,0

Senior 60+

1 RAK, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6,5

2 PLESIUK, Jan SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

3 RĘKAWEK, Lech SKS SMOL - BUD Giżycko 6,0

4 DANISZKOWICZ, Bohdan MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5

5 PLICHTA, Grzegorz MKS Mrągowia Mrągowo 5,5

6 SAMSEL, Stanisław LZS CKTiS Biskupiec 4,5

Kobiety

1 KAZNOWSKA, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6,0

2 BOHDANOWICZ, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

3 TARANOWICZ, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

4 SZCZEPAŃSKA, Jagoda Lubin 4,0

5 KAZNOWSKA, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5

6 KOTARSKA, Janina Łomża 3,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn