Drużynowe MP seniorów (II liga) Jastrzębia Góra 2018 – Ostródzianka dwunasta i zostaje, UKS Debiut zdegradowany

Fot. pomorski związek szachowy facebook

W Jastrzębiej Górze zakończyły sie w niedzielę (9 września) Drużynowe Mistrzostwa Polski seniorów – II liga. W rywalizacji uczestniczyło 37 zespołów w tym dwa z Warmii i Mazur. MLKS Ostródzianka i UKS Debiut Dziesiątka OlsztynOstródzianie zajęli 12 miejsce i przedłuzyli swój pobyt w tej klasie rozgrywek Olsztynianie niestety zamkneli stawke uczestników i spadli do ligi wojewódzkiej. 

I runda

GLKS Goniec Żarów - MLKS Ostródzianka Ostróda 2.0:4.0

(Punkty: Krzysztof Lisowski-1, Andrzej Migała-1, Tomasz Rak-1, Angelika Maculewicz-1)

MCKIS Jaworzno - UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5:1.5

(Punkty: Waldemar Kozłowski-0.5, Barbara Krzysztopa-Czupryńska-1)

II runda

MLKS Ostródzianka Ostróda - KS Roszada Żory 3.5:2.5

(Punkty: Sylwester Bednarek-1, Krzysztof Lisowski-1, Krystyna Dąbrowska-0.5, Tomasz Rak-0.5, Angelika Maculiewicz-0.5)

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn - Rotmistrz Grudziądz 1.0:5.0

(Punkty: Tomasz Kupryjaniuk-0.5, Barbara Krzysztopa-Czupryńska-0.5)

III runda

Klub Sportowy Laura Chylice - MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0:3.0

(Punkty: Tomasz Rak-1, Maciej Kierys-1, Krystyna Dąbrowska-1)

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn -UKS GONIEC Staniątki 3.0:3.0

(Punkty: Dariusz Krzywicki-0.5, Tomasz Kupryjaniuk-1, Tadeusz Hennig-0.5, Barbara Krzysztopa-Czupryńska-1)

IV runda

MLKS Ostródzianka Ostróda -UKS Smecz Konin 2.0:4.0

(Punkty: Sylwester Bednarek-0.5, Krzysztof Lisowski-0.5, Andrzej Migała-0.5, Krystyna Dąbrowska-0.5)

BASZTA MOS II ŻNIN - UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5:0.5

(Punkty: Barbara Krzysztopa-Czupryńska-0.5

V runda

GKSz Hetman Pilzno - MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5:1.5

(Punkty: Krzysztof Lisowski-0.5, Krystyna Dąbrowska-1)

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn – pauza

VI runda

MLKS Ostródzianka Ostróda - MCKIS Jaworzno 3.0:3.0

(Punkty: Sylwester Bednarek-1, Krzysztof Lisowski-1, Andrzej Migała-0.5, Krystyna Dabrowska-0.5)

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn - Rzeszowski Klub Szachowy 2.5:3.5

(Punkty: Dariusz Krzywicki-0.5, Dariusz Krzewski-1, Tadeusz Hennig-1)

VII runda

BASZTA MOS II ŻNIN - MLKS Ostródzianka Ostróda 1.5:4.5

(Punkty: Sylwester Bednarek-0.5, Rafał Tomczak-1, Krzysztof Lisowski-1, Andzrej Migała-0.5, Krystyna Dąbrowska-0.5)

Skoczek Trojański - UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0:2.0

(Punkty: Dariusz Krzywicki-0.5, Dariusz Krzewski-0.5, Tomasz Kupryjaniuk-0.5, Jerzy Bielski-0.5)

VIII runda

MLKS Ostródzianka Ostróda - UKS TSz Zieloni Zielonka 3.5:2.5

(Punkty: Sylwester Bednarek-1, Rafał Tomczak-0.5, Tomasz Rak-1, Krystyna Dąbrowska-1)

Akademia Szachowa Płock - UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0:3.0

(Punkty: Dariusz Krzywicki-1, Dariusz Krzewski-0.5, Tomasz Kupryjaniuk-1, Tadeuasz Hennig-0.5)

IX runda

YMCA Warszawa - MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0:3.0

(Punkty: Sylwester Bednarek-0.5, Krzysztof Lisowski-0.5, Tomasz rak-0,5, Maciej Kietrys-0.5)

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn -TSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 3.0:3.0

(Punkty: Dariusz Krzywicki-0.5, Dariusz Krzewski-1, Jerzy Bielski-1, Barbara Krysztopa-Czupryńska-0.5)

Tabela

1 UKS 21 Podlesie 14.0 31.5

2 KSz Hetman Płock 13.0 33.5

3 Klub Sportowy Laura Chylice 13.0 31.5

..................................

4 GKSz Polferries Solny Grzybowo 13.0 30.0

5 MKSz GRYF Dębica 12.0 32.0

6 OTSz Ostrów Wielkopolski 12.0 30.5

7 UKS Smecz Konin 12.0 28.5

8 VOTUM SA Polonia Wrocław 12.0 28.0

9 YMCA Warszawa 11.0 31.0

10 MTSz Mińsk Mazowiecki 11.0 29.0

11 KSz Miedź II Legnica 11.0 28.5

12 MLKS Ostródzianka Ostróda 11.0 28.0

13 MKS "Sandecja" Nowy Sącz 10.0 33.0

14 KS Korona Zakrzewo 10.0 27.5

15 UKS TSz Zieloni Zielonka 10.0 25.5

16 Victoria Chróścice 9.0 28.5

17 GKSz Hetman Pilzno 9.0 28.5

18 KSz "Skoczek" Siedlce 9.0 27.5

19 LKS Zarzewie w Prudniku 9.0 27.0

20 UKS "Korona" Gdańsk 9.0 26.5

21 ASSz LIPNO STĘSZEW 9.0 26.0

22 APA SMART SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 9.0 25.5

23 UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój 8.0 27.0

24 UKS GONIEC Staniątki 8.0 26.5

.........................................................

25 GLKS Goniec Żarów 8.0 25.0

26 Rzeszowski Klub Szachowy 8.0 20.5

27 BASZTA MOS II ŻNIN 7.0 26.5

28 MCKIS Jaworzno 7.0 26.0

29 UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 7.0 25.0

30 "Rotmistrz" Grudziądz 7.0 24.5

31 Hetman ubezpieczenia7dni Konin 7.0 24.5

32 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 6.0 26.0

33 KS Roszada Żory 5.0 23.5

34 TSz SKOCZEK Sędziszów Małopolski 5.0 22.5

35 Skoczek Trojański 4.0 23.5

36 Akademia Szachowa Płock 4.0 21.0

37 UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0 19.5

Składy

MLKS Ostródzianka: Sylwester Bednarek, Rafał Tomczak, Krzysztof Lisowski, Tomasz Rak, Maciej Kietrys, Angelika Maculewicz i Krystyna Dąbrowska.

UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn: Waldemar Kozłowski, Dariusz Krzywicki, Dariusz Krzewski, Tomasz Kupryjaniuk, Tadeusz Hennig, Jerzy Bielski, Barbara Krzysztopa-Czupryńska i Weronika Kaznowska.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn