Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Ciechanów 2018 – Dwa dublety Warmii i Mazur

Fot. mazowiecki związek szachowy facebook

Znakomicie spisali się szachiści Warmii i Mazur w zakończonych w niedzielę (16 września) w Ciechanowie Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Jak zwykle rywalizowaliśmy z Mazowszem i ta konfrontacja przyniosła nam świetny wynik. Zaliczyliśmy dwa dublety. Złoto w rywalizacji dziewcząt zdobyła Magdalena Filipiak (UKS Trzydziestka Olsztyn), a w turnieju chłopców Mateusz Woźniak (Hetman Pionier Kętrzyn)

Srebrne medale wywalczyli odpowiednio Wiktoria Zapałowska (Ostródzianka) i Maciej Kraśniewski (UKS Uzdowo). W dziesiątce klasyfikacji dziewcząt znalazły się jeszcze: Weronika Kieszek (Hetman Pionier Kętrzyn) – 7 miejsce, Wiktoria Dziodko (Hetman Nowe Miasto Lubawskie) – 8 miejsce i Anna Kawa (UKS Kopernik) – 9 miejsce. Wśród chłopców w Top 10 zakończyli turniej kętrzynianie: Artur Grądzki i Szymon Owierczuk.

Wyniki

Dziewczęta

1 FILIPIAK, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

2 ZAPAŁOWSKA, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

3 DZIERZGOWSKA, Jagoda KSz Polonia Warszawa 5.0

4 CZARKOWSKA, Dalia UKS Czternastka Warszawa 4.5

5 GAŁAJDA, Karolina UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.5

6 KICIŃSKA, Anna UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.5

7 KIESZEK, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0

8 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4.0

9 KAWA, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

10 STANKIEWICZ, Zofia KSSSN Ursynów Warszawa 3.5

11 SWACHA, Aleksandra KSSSN Ursynów Warszawa 3.5

12 RYDZEWSKA, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

13 SZUBSTARSKA, Zofia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

14 KOTKOWSKA, Antonina UKS Czternastka Warszawa 2.5

15 KĄCKA, Katarzyna KSz Warsaw Sharks Warszawa 2.0

16 FILIPIAK, Monika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.0

17 WILCZEWSKA, Karolina UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

41991250 2054094301281413 9107592882629378048 n

Chłopcy

1 WOŹNIAK, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.5

2 KRAŚNIEWSKI, Maciej UKS UZDOWO 5.5

3 KLIM, Juliusz KSz Polonia Warszawa 5.5

4 DOBOSIEWICZ, Dawid MTSz Mińsk Mazowiecki 5.5

4 NAWALANIEC, Adam KS Legion Legionowo 5.5

6 KRYSTOŃ, Aleksander UKSz Hetman Warszawa 5.5

7 GRĄDZKI, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0

8 OWIERCZUK, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0

9 LESZCZEWICZ, Karol UKS Czternastka Warszawa 5.0

10 SKOWRON, Dawid UKS Czternastka Warszawa 4.5

11 PRZYBYLSKI, Jan UKS Skoczek Elbląg 4.5

12 KLIM, Filip KSz Polonia Warszawa 4.5

13 FIL, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 4.5

14 SUCHOCKI, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

15 KROGULSKI, Maksymilian UKS Czternastka Warszawa 4.5

16 KISIEL, Dominik UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.5

17 DOBOSIEWICZ, Krzysztof MTSz Mińsk Mazowiecki 4.0

18 ABRAMOWICZ, Ignacy KSz Polonia Warszawa 4.0

19 MIESZKOWSKI, Adam KSz Polonia Warszawa 4.0

20 PASCHKE, Kajetan UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.0

21 LECH, Stanisław KS Laura Chylice 4.0

22 ZIELONKA, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

23 RUDAŚ, Borys UKS TSz Zieloni Zielonka 3.5

24 SZANIAWSKI, Mikołaj KSSSN Ursynów Warszawa 3.5

25 KLASK, Franciszek UKS Czternastka Warszawa 3.5

26 SWACHA, Witold KSSSN Ursynów Warszawa 3.5

27 DIETRICH, Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 3.5

28 RENN, Grzegorz KSz Polonia Warszawa 3.5

29 GOŁĘBIOWSKI, Jakub KSz Warsaw Sharks Warszawa 3.5

30 SEO, Ian Szachowy Uniwersytet Warszawa 3.5

31 KALISZ, Miłosz UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 3.5

32 MARCHAN-BEDNAREK, Gustaw Szachowy Uniwersytet Warszawa 3.0

33 WOJCIECHOWSKI, Karol KSz Warsaw Sharks Warszawa 3.0

34 TARASZKIEWICZ, Stanisław KSSSN Ursynów Warszawa 3.0

35 CHYLIŃSKI, Jakub KSz Warsaw Sharks Warszawa 3.0

36 STOBIECKI, Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

37 REDZIMSKI, Artur UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 3.0

38 SOLECKI, Mateusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

39 TARASIUK, Dawid UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

40 KLUZIAK, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

41 BREWKA, Fryderyk UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

42 MORYSIŃSKI, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 3.0

43 LISIECKI, Stanisław Szachowy Uniwersytet Warszawa 2.5

44 KOWALSKI, Wiktor Szachowy Uniwersytet Warszawa 2.5

45 HARTLIŃSKI, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 2.0

46 MORYSIŃSKI, Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 2.0

47 MOTYL, Mateusz UKS TSz Zieloni Zielonka 2.0

48 DOMAŃSKI, Aleksander KSz Warsaw Sharks Warszawa 2.0

49 GOŹDZIEWSKI, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0

50 KWAŚNIEWSKI, Franciszek TKKF PROMYK Ciechanów 2.0

51 PIOTROWSKI, Tomasz Szachowy Uniwersytet Warszawa 2.0

52 PARÓLSKI, Adrian KSz Warsaw Sharks Warszawa 1.5

53 MAJEWSKI, Jan UKS UZDOWO 1.0

54 GOŁĘBIOWSKI, Franciszek KSz Warsaw Sharks Warszawa 0.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn