Mistrzostwa Olsztyna w szachach szybkich 2018 – Krótki limit na myślenie

Fot. uks debiut dziesiątka olsztyn facebook

W Olsztynie odbyły się w niedzielę (23 września) Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w szachach szybkich. Startowało ponad 40 zawodników, a zwyciężył Aleksander Kumaka (Gryf Dębica) z gospodarzy w open na podium stanął Waldemar Kozłowski (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn). W klasyfikacji kobiet triumfowała Zofia Taranowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn). W czołówce znaleźli się szachiści z olsztyńskim rodowodem.

Otwarte Mistrzostwa Olsztyna w szachach szybkich.

Klasyfikacja open

1 Kumala, Aleksander MKSz GRYF Dębica 7.5

2 Kozłowski, Waldemar UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 6.5

3 Renkowski, Piotr SzUKS Gostmat 83 Gostynin 6.5

4 Hrymowicz, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

5 Reza, Wojciech SzUKS Gostmat 83 Gostynin 6.0

6 Kozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

7 Jordan, Adam UKS Trzydziestka Olsztyn 6.0

8 Rak, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 6.0

9 Lendzion, Kamil KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUD 6.0

10 Krzywicki, Dariusz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

11 Malczyk, Radosław UKS Kopernik Olsztyn 5.5

12 Kitewski, Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

13 Bielski, Jerzy UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

14 Probola, Grzegorz Olsztyn 5.0

15 Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

16 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

17 Wojtkiewicz, Jan Olsztyn 5.0

18 Harasim, Wiesław Olsztyn 4.5

19 Owczarek, Monika Biały Król Wisznia Mała 4.5

20 Ziehm, Robert UKS Kopernik Olsztyn 4.5

21 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

22 Ingielewicz, Konrad LZS CKTiS Biskupiec 4.0

23 Dietrich, Paweł UKS Kopernik Olsztyn 4.0

24 Krzywicki, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

25 Tokarski, Bartosz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

26 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

27 Rydzewski, Marceli UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

28 Letko, Maciej UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

29 Dietrich, Grzegorz UKS Kopernik Olsztyn 4.0

30 Goździewski, Piotr Olsztyn 4.0

31 Tarasionak, Arseni UKS Kopernik Olsztyn 3.5

32 Kawa, Szymon UKS Kopernik Olsztyn 3.0

33 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

34 Letko, Paweł Olsztyn 3.0

35 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

36 Kawa, Anna UKS Kopernik Olsztyn 2.5

37 Goździewski, Bolesław UKS Trzydziestka Olszty 1.0

Kobiety

1 Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

2 Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

3 Owczarek, Monika Biały Król Wisznia Mała 4.5

4 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

5 Kawa, Anna UKS Kopernik Olsztyn 2.5

Memoriał Józefa Babiaka

Ostródzki Memoriał Józefa Babiaka wygrał Maciej Kietrys (MLKS Ostródzianka), a na podium znalazł się jeszcze duet z Nowego Miasta Lubawskiego: Feliks Stachowicz i Eugeniusz Tuszyński.

Klasyfikacja open

1 Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

2 Stachowicz, Feliks KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.0

3 Tuszyński, Eugeniusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 5.0

4 Kuban, Wiesław MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

5 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

6 Pielach, Jacek Samborowo 4.0

7 Orłowski, Mirosław MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

8 Mikołajczyk, Marcel MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

9 Maślewska, Anna MLKS Ostródzianka Ostróda 3.5

10 Trzeciak, Bartosz MLKS Ostródzianka Ostróda 3.0

11 Węgrzyn, Karol 3.0

12 Rizzu-Kuban, Riccardo Samborowo 2.5

13 Kuban, Katarzyna Samborowo2.0

14 Klimiuk, Kamil 2.0

15 Maślewski, Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda 2.0

16 Koszacka, Maja Ostróda 1.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn