Eliminacje Międzywojewódzkie do MP Młodzików Brok 2018 – Czternaście przepustek

Fot. uks trzydziestka olsztyn facebook

Od 25 do 30 września w Broku odbywały się Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Polski Młodzików w szachach w 2019 roku. Startowali młodzi adepci „królewskiej gry” z województwa warmińsko-mazurskiego. Awans do turniejów centralnych wywalczyło 14 osób. W grupie wiekowej U11 zwyciężyli: Magdalena Filipiak (UKS Trzydziestka Olsztyn) i Maciej Kraśniewski (UKS Uzdowo).

42835533 2070734159617427 869572543470632960 n

Wyniki

Dziewczęta U9 (7 zawodniczek)

4 DZIODKO Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,0 - awans

5 RYDZEWSKA Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,5 - awans

6 KIESZEK Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3,0 –awans

42776274 2070734536284056 2362139340290654208 n

Dziewczęta U11 (7 zawodniczek)

1 FILIPIAK Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0 - awans

2 ZAPAŁOWSKA Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 3,5 - awans

3 GREMBOCKA Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 3,5 - awans

7 KAWA Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 0,5

42841294 2070734049617438 5806595329478361088 n

Dziewczęta U13 (7 zawodniczek)

2 MAŚLEWSKA Anna MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5 - awans

3 PACHO Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0 - awans

4 KAZNOWSKA Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2,5 - awans

6 KUŁAK Kornelia MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 1,0

7 SZUBSTARSKA Dominika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 0,5

42922881 2070735356283974 5828020670755241984 n

Chłopcy U9 (19 zawodników)

3 PRZYBYLSKI Jan UKS Skoczek Elbląg 6,5 - awans

5 ZIELONKA Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5,5 - awans

6 DIETRICH Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 5,5 - awans

8 WOŹNIAK Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

12 OWIERCZUK Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

13 FIL Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 4,0

14 STOBIECKI Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 3,5

16 MORYSIŃSKI Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 3,0

19 MAJEWSKI Jan UKS UZDOWO 1,0

42686412 2070734842950692 5988283187812368384 n

Chłopcy U11 (21 zawodników)

1 KRAŚNIEWSKI Maciej UKS UZDOWO 7,0 - awans

9 GRABOWSKI Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

12 PAŁASZ Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

13 TROCHIMCZUK Szymon UKS Skoczek Elbląg 5,0

16 GRĄDZKI Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

18 ZAWAL Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

19 SUCHOCKI Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

21 KLEINSZMIDT Daniel UKS Skoczek Elbląg 2,5

42813455 2070734779617365 2541379157460254720 n

Chłopcy U13 (14 zawodników)

3 TARANOWICZ Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5 - awans

5 KIETRYS Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

8 KITEWSKI Bartosz UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

11 KRAŚNIEWSKI Szymon UKS UZDOWO 3,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn