Drużynowe Mistrzostwa Województwa SZS 2018 – Na wszystkich poziomach Olsztyn

Fot. Marcin Zalewski/Gazeta Nowomiejska

W Nowym Mieście Lubawskim odbyły się 6 grudnia Drużynowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w szachach. Wszystkie tytuły zdobyły olsztyńskie placówki. W rywalizacji SP (rocznik 2006 i młodsi) triumfowała SP2, w gronie SP (rocznik 2003/2005) zwyciężyła Katolicka SP, natomiast wśród szkoł średnich najlepsi okazali się uczniowie II LO.

Szkoły Podstawowe (2006 i młodsi)

Kolejność

1 Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie 14.0 25.0

2 Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie 10.0 17.0

3 Szkoła Podstawowa w Uzdowie 9.0 15.5

4 Katolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie 9.0 15.5

5 Szkoła Podstawowa w Tuszewie 8.0 16.5

6 Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie 8.0 14.0

7 Społeczna Szkoła Podstawowa nr 101 w Olsztynie 7.0 16.0

8 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 7.0 14.5

9 Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Ostródzie 7.0 14.0

10 Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim 6.0 13.0

11 Szkoła Podstawowa w Radziejach 6.0 10.5

12 Salezjańska Szkoła Podstawowa w Ostródzie 5.0 11.5

13 Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Mieście Lubawskim 4.0 10.5

14 Szkoła Podstawowa w Górewie Iławieckim 4.0 10.0

15 Szkoła Podstawowa nr 4 w Działdowie 1.0 6.5

Składy medalistów:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie: Taranowicz, Michał, Grabowski, Wojciech , Pałasz, Jakub , Taranowicz, Patrycja  

Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie: Kluziak, Bartosz, Suchocki, Jan, Kaznowska, Kinga, Wieniarska, Anna

Szkoła Podstawowa w Uzdowie: Kraśniewski, Maciej, Biema, Krystian, Sobotka, Łukasz, Kraśniewska, Zofia

Szkoły Podstawowe (rocznik 2003/2005)

Kolejność

1 Katolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie 12.0 18.0

2 Gimnazjum nr 22 Katolickie w Olsztynie 11.0 21.5

3 Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie 11.0 20.0

4 Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie 9.0 16.5

5 Gimnazjum nr 5 w Olsztynie 8.0 17.0

6 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostródzie 8.0 16.0

7 Zespół Szkół w Samborowie 7.0 14.0

8 Szkoła Podstawowa w Brzoziu Lubawskim 6.0 11.5

9 Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim 4.0 10.0

10 Szkoła Podstawowa nr 2 w Ostródzie 3.0 9.5

11 Szkoła Podstawowa w Turzy Wielkiej 3.0 7.0

12 Szkoła Podstawowa nr 1 w Działdowie 2.0 7.0

Składy medalistów:

Katolicka Szkoła Podstawowa w Olsztynie: Kozłowski, Michał, Stropikowski, Paweł, Łasiński, Szymon, Lindemann, Martyna

Gimnazjum nr 22 Katolickie w Olsztynie: Baran, Filip, Kotlewski, Rafał, Trzaskowska, Hanna, Taranowicz, Zofia

Szkoła Podstawowa nr 2 w Działdowie: Zarębska, Lena, Majewski, Sebastian, Kulawik, Maciej, Rojewska, Klaudia

Szkoły średnie

Kolejność

1 II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie 13.0 22.0

2 Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Ostródzie 11.0 18.0

3 XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie 8.0 16.5

4 XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie w Olsztynie 7.0 15.0

5 Zespół Szkół nr 1 w Działdowie 7.0 14.0

6 I Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie 7.0 13.5

7 Zespół Szkół w Górowie Iławieckim 5.0 11.5

8 Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu 4.0 11.0

9 Zespół Szkól Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie 1.0 4.5

Składy medalistów

II Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie: Sikorski, Wojciech, Daliga, Anita, Luszowski, Marcel, Bekier, Klara

Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Ostródzie: Trzeciak, Bartosz, Stepnowski, Jakub, Barcikowski, Bartosz, Żeberek, Magdalena

XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie: Pogorzelska, Karolina, Bogdanowicz, Nikola, Wilga, Łukasz, Trzaska, Aleksandra

    

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn