Indywidualne Mistrzostwa Województwa Ostróda 2019 – Pięć tytułów dla „Trzydziestki”

Fot. Zbigniew Ratajczak

W Ostródzie odbyły się w dniach 14/16 czerwca Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w szachach klasycznych. Medale rozdano 11 grupach wiekowych, a najwięcej tytułów wywalczyli reprezentanci UKS Trzydziestka Olsztyn, którzy pięciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Po dwa tytuły dla Ostródzianki i UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn, po jednym dla UKS Kopernik Olsztyn i LZS CKTiS Biskupiec

Mistrzami województwa zostali: D9: Maja Woytitzki (CKTiS Biskupiec). D11: Magdalena Filipiak (UKS Trzydziestka Olsztyn), D13: Zuzanna Grembocka (MLKS Ostródzianka), D15 Weronika Kaznowska (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn), D17: Zofia Taranowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn), D19: Nikola Bohdanowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn), C9: Tomasz Hartliński (UKS Kopernik Olsztyn), C11: Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka), C13: Michał Taranowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn), C15: Michał Kozłowski (UKS Trzydziestka Olsztyn), Michał Krzywicki (UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn).

Wyniki

D9

1 Woytitzki, Maja LZS CKTiS Biskupiec 5.0

2 Zakrzewska, Gabriela UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

3 Wasiłowska, Anna Nidzica 4.0

4 Petrusewicz, Antonina UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

5 Woytitzki, Sophie LZS CKTiS Biskupiec 2.0

6 Lech, Michalina UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 1.0

7 Kobiałka, Małgorzata 0.0

D11

1 Filipiak, Magdalena UKS Trzydziestka Olsztyn 7.0

2 Kawa, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

3 Kieszek, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0

4 Zapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 4.5

5 Taranowicz, Patrycja UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

6 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.5

7 Kraśniewska, Zofia UKS UZDOWO 3.0

8 Rydzewska, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

9 Dreger, Aleksandra 1.0

10 Sarbiewska, Oliwia 0.0

D13

1 Grembocka, Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

2 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

3 Maślewska, Anna MLKS Ostródzianka Ostróda 4.0

4 Świercz, Nikola UKS Skoczek Elbląg 4.0

5 Miros, Martyna 2.5

6 Suraj, Maja UKS Trzydziestka Olsztyn 0.5

6 Kozioł, Joanna 0.5

D15+17+19

1(1U15) Kaznowska, Weronika UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

2 (1U19)Bohdanowicz, Nikola UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0

2 (1U17)Taranowicz, Zofia UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0

2 (2(U15)Pacho, Maria MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 2.0

5 (2U17)Car, Martyna MLKS Ostródzianka Ostróda 0.0

C9

1 Hartliński, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 7.0

2 Maślewski, Szymon MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

3 Zawal, Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

4 Jóźwiak, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

5 Tarasiuk, Dominik UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

6 Kopacki, Aleksander UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

7 Kwiatkowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5

8 Goździewski, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

9 Grabowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

10 Rybicki, Piotr UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

C11

1 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 6.0

2 Kraśniewski, Maciej UKS UZDOWO 5.5

3 Woźniak, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0

4 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

5 Przybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 4.5

6 Owierczuk, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

7 Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

8 Bittel, Kacper UKS KOPERNIK Olsztyn 4.5

9 Dietrich, Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

10 Fil, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 4.0

C13

1 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 7.0

2 Pałasz, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

3 Tarasionak, Arseni UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

4 Grabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

5 Zawal, Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5

6 Kleinszmidt, Daniel UKS Skoczek Elbląg 3.0

7 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

8 Trochimczuk, Szymon UKS Skoczek Elbląg 3.0

9 Trzaskowski, Marek 3.0

10 Rizzu-kuban, Riccardo 2.5

C15

1 Kozłowski, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 6.5

2 Strepikowski, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5.5

3 Kietrys, Maciej MLKS Ostródzianka Ostróda 5.0

4 Kitewski, BartoszUKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

5 Kraśniewski, Szymon UKS UZDOWO 4.0

6 Raszkowski, Wiktor MLKS Czarni Olecko 3.0

7 Kulawik, Michał UKS UZDOWO 3.0

8 Gałęziewski, Olaf UKS UZDOWO 3.0

9 Kawa, Szymon UKS KOPERNIK Olsztyn 0.5

10 Małecki, Karol UKS Trzydziestka Olsztyn 0.5

C17

1 Krzywicki, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

2 Hennig, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.0

3 Dziodko, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.5

4 Rudziński, Damian UKS UZDOWO 3.0

5 Lewandowski, Jakub UKS UZDOWO 2.0

6 Kujawski, Adam UKS UZDOWO 1.5

7 Strupiechowski, Michał UKS Kopernik Olsztyn 0.5

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn