Puchar Bałtyku Darłówko 2019 – Adam Jordan piąty w Open A, Wiktoria Dziodko na podium w Open D

Fot.ilustracja

W Darłówku zakończył się 30 czerwca III Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku". Uczestników podzielono na cztery grupy turniejowe(kryteriami były: ranking i wiek). W Open A wysokie piąte miejsce zajął Adam Jordan (UKS Trzydziestka Olsztyn), w grupie B jedenasty był Paweł Strepikowski (UKS Trzydziestka), w Open C pietnasty Mateusz Nowak (Hetman Pionier Kętrzyn), a w grupie D trzecia (pierwsza z kobiet) Wiktoria Dziodko (Hetman Nowe Miasto Lubawskie)

Wyniki

Open A (18)

1 KLEPEK, Witold Pszczyńskie Szachy 7.0

2 SHISHKIN, Vadim Kiev (Ukraina) 7.0

3 SIECIECHOWICZ, Marcin KSz Miedź Legnica 6.5

…...................................................

5 JORDAN, Adam 1974 UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

11 KACZMAREK, Arkadiusz 1973 MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,0

Open B (30)

1 DAROWICKI, Mariusz 2100 KSz Gambit Świecie 8.0

2 GROSSMANN, Ryszard 2300 WIEŻA PĘGÓW 6.0

3 JĘDRUSIK, Adam 2000 UKS Czternastka Warszawa 6.0

….....................................................

11 STREPIKOWSKI, Paweł UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

15 ZIELONKA, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

21 WARCABA, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

Open C (70)

1 KORDEK, Norbert Wielkopolski Klub Szachowy 8.0

2 BIERLA, Slawomir Gryfice 7.5

3 CHODOROWSKI, Adrian KKSz Urania Krosno 7.0

…..................................................

15 WOŹNIAK, Mateusz MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 6,0

22 OWIERCZUK, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

23 HARTLIŃSKI, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 5,0

25 STOBIECKI, Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 5,0

27 GRĄDZKI, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5,0

31 DZIODKO, Mateusz KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 4,5

33 DIETRICH, Grzegorz UKS Kopernik Olsztyn 4,5

36 ZAPAŁOWSKA, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 4,5

37 RYDZEWSKI, Pawel Olsztyn 4,5

38 KIESZEK, Weronika MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4,5

42 DIETRICH, Paweł UKS Kopernik Olsztyn 4,0

45 FIL, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 4,0

48 HARTLIŃSKI, Maciej UKS Kopernik Olsztyn 4,0

50 ZAWAL, Tomasz UKS Trzydziestka Olsztyn 4,0

60 ŚWIĘTOŃ, Wojciech Kętrzyn 3,0

61 ZAWAL, Przemysław UKS Trzydziestka Olsztyn 3,0

64 MORYSIŃSKI, Tomasz UKS Kopernik Olsztyn 2,5

68 MORYSIŃSKI, Franciszek UKS Kopernik Olsztyn 2,5

69 IV FIL, Anna SSz Debiut GCK Giżycko 1,5

Open D (24)

1 KARASZEWSKI, Gabriel KSz Miedź Legnica 8.0

2 MAJKOWSKI, Ignacy KSz Polonia Warszawa 7.0

3 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 6.0

…................................................

7 ZAWAL, Krzysztof UKS Trzydziestka Olsztyn 5,5

10 BITTEL, Kacper UKS Kopernik Olsztyn 5,0

12 GOŹDZIEWSKI, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 4,5

16 ŚWIĘTOŃ, Grzegorz Kętrzyn 4,0

19 ZAPAŁOWSKI, Jarosław MLKS Ostrodzianka 3,0

20 RYDZEWSKA, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3,0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn