Drużynowe MP (II liga) Poronin 2019 – UKS Kopernik Olsztyn bezpieczny od startu do mety

Fot Arek Kawa (ilustracja)

W Poroninie od 15 wrześniazakończył się  w Poroninie turniej II ligi seniorów w szachach. Warmię i Mazury reprezentował mistrz województwa UKS Kopernik Olsztyn, który zajął ostatecznie 26 miejsce na 45 startujących zespołów. Awansowały tylko trzy najlepsze, zdegradowanych zostało ostatnich dziesięć drużyn. Olsztynianie pewnie utrzymali sie w gronie II-ligowców, nie byli zagrozeni ani przez chwilę.

Klasyfikacja końcowa

1 UKS Rodło Opole 15,0 35,5

2 Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza 14,0 32,0

3 OTSz Ostrów Wielkopolski 14,0 31,5

4 LKSz GCKiP Czarna 13,0 30,0

5 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 13,0 29,5

6 Strzelec Strzelce Opolskie 12,0 33,5

7 LKS Parnas Stara Wieś 12,0 30,5

8 TSz Skoczek Sędziszów Małopolski 12,0 30,0

9 UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój 11,0 30,0

10 UKS TSz Zieloni Zielonka 11,0 29,5

11 LKS Chrobry Gniezno 11,0 29,0

12 KSz Miedź II Legnica 11,0 27,0

13 MKS GRYF Dębica 10,0 29,5

14 VOTUM SA Polonia Wrocław 10,0 28,0

15 UKS SP3 Bogatynia 10,0 27,0

16 LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin 10,0 27,0

17 UKS Smecz Konin 9,0 28,5

18 KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny 9,0 28,0

19 LZS Victoria Chróścice 9,0 28,0

20 MKS OLIMPIJCZYK Chrzanów 9,0 28,0

21 KSz "Skoczek" Siedlce 9,0 27,5

21 GKSz Hetman Pilzno 9,0 27,5

23 Klub Szachowy Silesia II Racibórz 9,0 26,5

24 MLKSz Myślenice 9,0 26,0

25 KS Korona Zakrzewo 9,0 26,0

26 UKS Kopernik Olsztyn 9,0 25,5

27 MTSz Mińsk Mazowiecki 9,0 25,0

28 TMS „Roszada” Gliwice 9,0 22,5

29 YMCA Warszawa 8,0 28,0

30 MCKIS Jaworzno 8,0 25,5

31 LKS Zarzewie w Prudniku 8,0 25,0

32 GLKS Goniec Żarów 8,0 24,5

32 KS Mogalo Warszawa 8,0 24,5

34 ASSz LIPNO STĘSZEW 8,0 23,5

35 UKS GONIEC Staniątki 8,0 22,5

36 UKS MDK-1 HETMAN BYDGOSZCZ 7,0 26,0

37 UKS "Korona" Gdańsk 7,0 24,0

38 KTS Kalisz 7,0 24,0

39 UKS Rotmistrz Grudziądz 6,0 23,0

40 TS-R HETMAN 1984 KONIN 6,0 20,0

41 Skoczek Trojański 5,0 23,0

42 UKS "Wda" Lipusz 5,0 21,5

43 UKS 21 Podlesie II 3,0 19,5

44 Rzeszowski Klub Szachowy 3,0 17,5

45 Akademia Szachowa Płock 3,0 13,5

Wyniki

I runda

UKS Kopernik Olsztyn - TMS „Roszada” Gliwice 5.0:1.0 (Krzysztof Budrewicz-1, Arkadiusz Kaczmarek-1, Radosław Malczyk-1, Artur Hrymowicz-1, Tomasz Rak-1, Lena Zarębska-0)

II runda

Klub Szachowy Silesia II Racibórz - UKS Kopernik Olsztyn 5.0:1.0 (Krzysztof Budrewicz-0, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-0, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-1/2)

III runda

UKS Kopernik Olsztyn - UKS Smecz Konin 1.0:5.0 (Krzysztof Budrewicz-1/2, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-0, Artur Hrymowicz-1/2, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-0)

IV runda

UKS "Korona" Gdańsk - UKS Kopernik Olsztyn 1.0:5.0 (Krzysztof Budrewicz-1, Arkadiusz Kaczmarek-1/2, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-1, Tomasz Rak-1, Lena Zarębska-1)

V runda

YMCA Warszawa - UKS Kopernik Olsztyn 2.5:3.5 (Krzysztof Budrewicz-0, Arkadiusz Kaczmarek-1, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-0, Tomasz Rak-1, Lena Zarębska-1)

VI runda

UKS Kopernik Olsztyn - LKS Chrobry Gniezno 1.0:5.0 (Krzysztof Budrewicz-0, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-0, Artur Hrymowicz-0, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-1)

VII runda

KS Korona Zakrzewo - UKS Kopernik Olsztyn 3.0: 3:0 (Krzysztof Budrewicz-1/2, Arkadiusz Kaczmarek-0, Radosław Malczyk-1, Artur Hrymowicz-1, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-1/2)

VIII runda

UKS Kopernik Olsztyn - KSz. Skoczek Siedlce 3.0:3.0 (Krzysztof Budrewicz-1/2, Arkadiusz Kaczmarek-1, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-1, Tomasz Rak-0, Lena Zarębska-0)

IX runda

MTSz. Mińsk Mazowiecki - UKS Koernik Olsztyn 3.0:3.0 (Krzysztof Budrewicz-1/2, Arkadiusz Kaczmarek-1/2, Radosław Malczyk-1/2, Artur Hrymowicz-1/2, Tomasz Rak-1/2, Lena Zarębska-1/2)

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn