Eliminacje do OOM i MP Młodzików Olecko 2019 – Największe brawa dla Wiktorii

Fot.ilustracja

W Olecku odbyły się w dniach 22/27 września eliminacje międzywojewódzkiej do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (U11 i U13) i Mistrzostw Polski Młodzików (U9). Startowali szachiści z sekcji mazowieckich i warmińsko-mazurskich. Do OOM kwalifikowało się po 4 najlepszych. W U11 turniej wygrała Wiktoria Zapałowska (MLKS Ostródzianka), Awans wywalczyła jeszcze Anna Kawa (UKS Kopernik Olsztyn), a wśród chłopców Maciej Kraśniewski (UKS Uzdowo) i Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka).

W U13 do OOM zakwalifikowała się Zuzanna Grembocka (MLKS Ostródzianka. Przepustki do Mistrzostw Polski Młodzików otrzymało po 6 czołowych szachistów klasyfikacji. Udało się to tylko Tomaszowi Hartlińskiemu (UKS Kopernik Olsztyn).

Wyniki

Młodziczki D9

1 Walewska, Natalia UKS Czternastka Warszawa 6.0

2 Dróżdż, Amelia MTSz Mińsk Mazowiecki 5.5

3 Ksionek, Joanna UKS Czternastka Warszawa 4.5

4 Kudaj, Klara UKS Czternastka Warszawa 4.5

5 Cieplak, Daria UKS Hetman Puszcza Mariańska 4.5

6 Jastrzębska, Lena UKS Caissa Warszawa 4.0

…...............................

9 Woytitzki, Sophie LZS CKTiS Biskupiec 3.0

10 Woytitzki, Maja LZS CKTiS Biskupiec 3.0

12 Gawerska, Karolina MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 1.5

Młodzicy C9

1 Seo, Ian UKS TSz Zieloni Zielonka 8.0

2 Klim, Juliusz KSz Polonia Warszawa 6.0

3 Hartliński, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 6.0

4 Twardowski, Karol UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 6.0

5 Kisiel, Dominik UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 5.5

6 Krogulski, Maksymilian UKS Czternastka Warszawa 5.0

….............................

9 Zawal, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.5

15 Olsztyn, Aleks UKS KOPERNIK Olsztyn 4.5

17 Dunalski, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

18 Rocławski, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

19 Tarasiuk, Dominik UKS Trzydziestka Olsztyn 2.0

Juniorki D11

1 Zapałowska, Wiktoria MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5

2 Dzierzgowska, Jagoda KSz Polonia Warszawa 5.5

3 Kawa, Anna UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

4 Kicińska, Anna UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz.4.5

…............................

8 Dziodko, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.5

10 Rydzewska, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 2.0

Juniorzy C11

1 Klim, Filip KSz Polonia Warszawa 8.5

2 Kraśniewski, Maciej UKS UZDOWO 7.0

3 Dobosiewicz, Dawid MTSz Mińsk Mazowiecki 6.5

4 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 6.5

…........................

6 Rodziewicz-Bielewicz, Kuba UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 5.5

8 Dietrich, Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 5.0

10 Fil, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 5.0

11 Przybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 5.0

15 Grądzki, Artur MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.5

19 Swacha, Witold KSSSN Ursynów Warszawa 4.5

20 Kwiatkowski, Szymon KSSSN Ursynów Warszawa 4.0

21 Owierczuk, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 4.0

22 Stobiecki, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

23 Marynowski, Karol KSSSN Ursynów Warszawa 4.0

24 Dobosiewicz, Krzysztof MTSz Mińsk Mazowiecki 3.5

25 Suchocki, Jan UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

26 Kuś, Maksymilian KSSSN Ursynów Warszawa 3.5

27 Tarasiuk, Dawid UKS Trzydziestka Olsztyn 3.0

30 Kozikowski, Jędrzej SSz Debiut GCK Giżycko 0.5

Juniorki D13

1 Rejniak, Zuzanna UKS Czternastka Warszawa 5.0

2 Kicińska, Magdalena UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.0

3 Zalewska, Małgorzata UKS TSz Zieloni Zielonka 2.5

4 Grembocka, Zuzanna MLKS Ostródzianka Ostróda 2.0

…...........................................

5 Kaznowska, Kinga UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 1.5

6 Kozioł, Joanna UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 0.0

Juniorzy C13

1Janeczko, Jakub UKS Czternastka Warszawa 8.0

2 Grządka, Artur KS LAURA Chylice 6.5

3 Kaźmierowski, Tymon KS LAURA Chylice 6.0

4 Jaskulski, Jan UKS Czternastka Warszawa 6.0

…......................................................

7 Taranowicz, Michał UKS Trzydziestka Olsztyn 5.0

10 Tarasionak, Arseni UKS KOPERNIK Olsztyn 4.5

11 Pałasz, Jakub UKS Trzydziestka Olsztyn 4.5

12 Grabowski, Wojciech UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

14 Zawal, Tomasz UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

15 Obidziński, Cezary UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn