Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Olecko 2019 – Adam Zielonka skoncentrowany do końca

Fot. w-mzszach (ilustracja)

Po eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Młodzików w Olecku odbyły się w weekend (28/29 września) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (U10). Startowali zawodnicy sekcji mazowieckich i warmińsko-mazurskich. Złoty medal zdobył Adam Zielonka (MLKS Ostródzianka), a brązowy Jan Przybylski (UKS Skoczek Elbląg). Z dziewcząt najwyżej – na 6 pozycji zakończyła turniej Patrycja Taranowicz (UKS Trzydziestka Olsztyn).

Wyniki

Chłopcy U10

1 Zielonka, Adam MLKS Ostródzianka Ostróda 5.5

2 Kowalski, Witold KSz Polonia Warszawa 5.5

3 Przybylski, Jan UKS Skoczek Elbląg 5.5

4 Nawalaniec, Adam KSz Polonia Warszawa 5.0

5 Klim, Juliusz KSz Polonia Warszawa 5.0

6 Owierczuk, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 5.0

7 Fil, Grzegorz SSz Debiut GCK Giżycko 4.5

8 Kisiel, Dominik UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.5

9 Krogulski, Maksymilian UKS Czternastka Warszawa 4.5

10 Dietrich, Paweł UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

…..................................................

11 Stobiecki, Krzysztof UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 4.0

12 Hartliński, Tomasz UKS KOPERNIK Olsztyn 4.0

19 Morysiński, Franciszek UKS KOPERNIK Olsztyn 3.5

20 Goździewski, Bolesław UKS Trzydziestka Olsztyn 3.5

24 Rocławski, Jakub MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

25 Dunalski, Szymon MKSz Hetman-Pionier Kętrzyn 3.0

29 Olsztyn, Aleks UKS KOPERNIK Olsztyn 2.5

30 Jóźwiak, Artur UKS Trzydziestka Olsztyn 2.5

31 Kozikowski, Jędrzej SSz Debiut GCK Giżycko 2.0

33 Skrabowski, Radosław SSz Debiut GCK Giżycko 1.0

34 Bugalski, Michał UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 0.0

Dziewczęta U10

1 CZARKOWSKA, Dalia UKS Czternastka Warszawa 7.0

2 KICIŃSKA, Anna UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 6.0

3 DZIERZGOWSKA, Jagoda KSz Polonia Warszawa 5.0

4 KOTKOWSKA, Antonina UKS Czternastka Warszawa 4.0

5 KSIONEK, Joanna UKS Czternastka Warszawa 4.0

6 TARANOWICZ, Patrycja UKS Trzydziestka Olsztyn 4.0

7 GAŁAJDA, Karolina UKS Szachowa Dwójka Grodzisk Maz. 4.0

8 RYDZEWSKA, Daniela UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn 3.5

9 DZIODKO, Wiktoria KSz Hetman Nowe Miasto Lubawskie 3.0

10 MATYRZYŃSKA, Walentyna UKS Czternastka Warszawa 3.0

11 WOYTITZKI, Maj LZS CKTiS Biskupiec 2.5

12 KUDAJ, Klara UKS Czternastka Warszawa 2.0

13 WOYTITZKI, Sophie LZS CKTiS Biskupiec 1.0

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn