Olecko Hidori Cup 2018 – Pół tysiąca wojowników w bieli, a Warmia i Mazury w workiem medali

Fot. zolecka.pl

W minioną sobotę (12 maja) odbył się turniej teakwondo olimpijskiego Olecko Hidori Cup 2018 juniorów, kadetów i młodzików. W imprezie wystartowało prawie pół tysiąca uczestników z czołowych polskich sekcji, byli też goście z Białorusi, którzy zresztą zaprezentowali wysoki poziom sportowy. Reprezentanci klubów Warmii i Mazur należeli do wiodących postaci, zdobyli łącznie 45 medali.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: juniorzy Startu Olsztyn: Ewa Jamiołkowska i Szymon Grabowski, młodzicy AZS UWM Olsztyn: Aleksandra Przygodzka i Marta Kowalska oraz kadet z kortowskiego klubu Mateusz Kowalski. Na najwyższym stopniu podium stanęły też młodziczka Hidori Olecko Julia Butkiewicz i juniorka Tygrysa Kętrzyn Aleksandra Łojko.

Impreza udana, wymagająca dużej dyscypliny, ale wszystko udało się znakomicie.

Młodzicy

27 kg

3 Chrzanowski, Pawel, AZS UWM Olsztyn

33 kg

2 Kaczor, Olivier Start Olsztyn

40 kg

3 Winter, Maksymilian Start Olsztyn

44 kg

3 Krauze, Gabriel Start Olsztyn

48 kg

3 Hrynkiewicz, Jakub Start Olsztyn

52 kg

2 Bryja, Kacper Start Olsztyn

3 Frycz, Filip Victoria Morąg

32430272 1191398277629916 6913625284621107200 n

Młodziczka

27 kg

1 Przygodzka, Aleksandra AZS UWM Olsztyn)

2 Jedrychowska, Julia Start Olsztyn

30 kg

1 Kowalska, Marta AZS UWM Olsztyn

33 kg

3 Gears, Hanna AZS UWM Olsztyn

36 kg

3 Paz, Antonina AZS UWM Olsztyn

40 kg

3 Szulc, Nicol Tygrys Kętrzyn

3 Stankiewicz, Zuzanna Start Olsztyn

+ 57 kg

1 Butkiewicz, Julia Hidori Olecko

2 Klekotko, Patrycja KS Taekwondo Giżycko

32385098 1980472798629891 1324989980522577920 n

Kadet

37 kg

2 Chrzanowski, Mateusz AZS UWM Olsztyn

3 Czerniawski, Dominik AZS UWM Olsztyn

45 kg

1 Kowalski, Mateusz AZS UWM Olsztyn

2 Sokołowski, Mikołaj Start Olsztyn

53 kg

2 Dolat, Piotr AZS UWM Olsztyn

3 Diallo, Salam Start Olsztyn

57 kg

3 Fałdowski, Wiktor AZS OŚ Olsztyn

65 kg

3 Rubin, Filip Hidori Olecko

jot5

Kadetka

29 kg

3 Zalewska, Aleksandra KS Taekwondo Giżycko

33 kg

2 Krajewska, Agnieszka Start Olsztyn

44 kg

2 Piatkowska, Wanessa AZS UWM Olsztyn

47 kg

2 Chrapkowska, Laura Start Olsztyn

51 kg

2 Miastkowska, Izabela Start Olsztyn

3 Niedzwiecka, Klaudia KS Taekwondo Giżycko

59 kg

3 Zukowska, Alicja Start Olsztyn

+59 kg

2 Mikielska, Rozalia Hidori Olecko

jot6

Junior

51 kg

2 Zyzniewski, Mikołaj Start Olsztyn

59 kg

2 Wierzbicki, Damian Start Olsztyn

3 Zyskowski, Jakub AZS UWM Olsztyn

63 kg

3 Cudnoch, lukasz Start Olsztyn

68 kg

1 Grabowski, Szymon Start Olsztyn

73 kg

3 Grabowski, Jakub Start Olsztyn

78 kg

3 Krauze, Bartosz Start Olsztyn

+78 kg

2 Skrzeszewski, Filip Start Olsztyn

loj2

Juniorka

46 kg

3 Barszczewska, Karolina Hidori Olecko

3 Krajewska, Izabella Start Olsztyn

49 kg

2 Brzostek, Kinga Start Olsztyn

52 kg

1 Lojko, Aleksandra Tygrys Kętrzyn

2 Kowalczuk, Oliwia Start Olsztyn

55 kg

1 Jamiolkowska, Ewa Start Olsztyn

63 kg

2 Dębowska, Emilia Start Olsztyn

Fot. zolecka.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn