Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Olsztyn 2018 – Cała tajemnica sukcesów, rosną następcy

Fot. start olsztyn facebook

AZS UWM Olsztyn był w miniony weekend (2/3 czerwca) organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w taekwondo olimpijskim. Startowali reprezentanci województw: warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i podlaskiego. Dorobek zawodników Warmii i Mazur, szczególnie dwóch wiodących klubów: Startu i AZS UWM jest imponujący

Zawodnicy innych sekcji: OŚ AZS Olsztyn, Tygrysa Kętrzyn, Victorii Morąg, Hidori Olecko, Wikingów Pisz też często stawali na podium. W klasyfikacji klubowej zwyciężył Start Olsztyn. Rywalizowano w trzech konkurencjach: walkach, układach i ćwiczeniach sprawnościowych.

Mini Kyorugi (walki)

Kategoria k1

1 Przygodzka Aleksandra AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Jędrychowska Julia Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Kamińska Klaudia LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 1

Kategoria k2

1 Skrajny Michalina Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Kamińska Milena LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 3

3 Kowalska Marta AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

3 Kupczyńska Zuzanna MUKS Victoria Morąg warmińsko-mazurskie 1

Kategoria k3

1 Gears Hanna AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Downar Monika KS Centuria kujawsko-pomorskie 3

3 Miazek Oliwia MUKS Victoria Morąg warmińsko-mazurskie 1

3 Sowa Wiktoria OS AZS Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria k4

1 Paź Antonina AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Danelczyk Maja AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Kotowska Nikola MKS MEDYK ŁOMŻA podlaskie 1

3 Skórka Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys" warmińsko-mazurskie 1

Kategoria k5

1 Stankiewicz Zuzanna Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Ostrowska Nadia KS Centuria kujawsko-pomorskie 3

3 Niewiadomska Iga Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys" warmińsko-mazurskie 1

3 Szulc Nicol Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys" warmińsko-mazurskie 1

Kategoria k6

1 Orzoł Oliwia Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Skowronek Maja AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Karwowska Alicja MKS MEDYK ŁOMŻA podlaskie 1

3 Koronkiewicz Gabriela LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 1

Kategoria k7

1 Butkiewicz Julia LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 7

34367959 2005724502771387 4129631073946566656 n

Kategoria m1

1 Chrzanowski Paweł AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Kuliś Piotr MLKS WIKINGOWIE PISZ warmińsko-mazurskie 3

3 Jarzębiński Mateusz UKS Tygrys Kołczygłowy pomorskie 1

3 Rećko Jakub TKD Giżycko warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m2

1 Drews Mateusz UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4

2 Lendzion Hubert AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Kostrzewski Patryk Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

3 Połojański Nikodem AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m3

1 Sokół Maciej BKT Huzar podlaskie 4

2 Rogalski Dawid BKT Huzar podlaskie 3

3 Kondek Mateusz UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 1

3 Zawadzki Jakub BKT Huzar podlaskie 1

Kategoria m4

1 Respondek Igor AZS OŚ Łódź łódzkie 4

2 Narkowicz Sztmon AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Nowik Wojciech LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 1

3 Siemiatkowski Lukasz OS AZS Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m5

1 Grzegorczuk Kordian BKT Huzar podlaskie 4

2 Sieradzki Karol Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys" warmińsko-mazurskie 3

3 Bonin Antoni MUKS Piętnastka kujawsko-pomorskie 1

3 Malesza Igor Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m6

1 Jabłoński Zbigniew Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Bałdyga Mateusz Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Krauze Gabriel Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

3 Wróblewski Nikodem UKS BURSZTYN Gdańsk pomorskie 1

Kategoria m7

1 Hrynkiewicz Jakub Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 Wierzbicki Wiktor AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Borejszo Borys BKT Huzar podlaskie 1

3 Czuba Kacper MLKS WIKINGOWIE PISZ warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m8

1 Rodźko Wiktor UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4

2 Rudziński Igor Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

3 Bryja Kacper OS AZS Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

3 Frycz Filip MUKS Victoria Morąg warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m9

1 Dub Daniel UKS Tygrys Kołczygłowy pomorskie 4

2 Lewoń Wojtek OS AZS Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

Kategoria m10

1 Żymant Bartosz MUKS Piętnastka kujawsko-pomorskie 4

Poomsae

Kategoria d1

1 Guziejko Emilia BKT Huzar podlaskie 4

2 Pietrzak Róża UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 3

3 Ostrowska Nadia KS Centuria kujawsko-pomorskie 1

4 Kowalska Marta AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria m1

1 Grzegorczuk Kordian BKT Huzar podlaskie 4

2 Łuczak Jakub UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 3

3 Rogalski Dawid BKT Huzar podlaskie 1

4 Sokół Maciej BKT Huzar podlaskie 1

Konkurencje sprawnościowe

Kategoria 1

1 Pastor Jan Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 5

2 Jarzębiński Mateusz UKS Tygrys Kołczygłowy pomorskie 5

3 Bider Dawid MUKS Victoria Morąg warmińsko-mazurskie 4

Kategoria 2

1 Drews Mateusz UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 7

2 Jadacki Bartosz MKS MEDYK ŁOMŻA podlaskie 4

3 Kaczor Olivier Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 3

Kuliś Piotr MLKS WIKINGOWIE PISZ warmińsko-mazurskie 1

Sadolewski Jan Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria 3

1 Wacławik Oskar AZS UKW Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4

2 Lendzion Hubert AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

3 Sieradzki Karol Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys"warmińsko-mazurskie 4

Iwaniec Miłosz MUKS Victoria Morąg warmińsko-mazurskie 3

Kategoria 4

1 Dudek Krzysztof Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

2 MŁYNARCZYK JAKUB Piski Klub Taekwondo warmińsko-mazurskie 4

3 JASTRZĘBSKI DARIUSZ Piski Klub Taekwondo warmińsko-mazurskie 3

Wierzbicki Wiktor AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 2

Dziatkowiak Dariusz MLKS WIKINGOWIE PISZ warmińsko-mazurskie 1

Narkowicz Sztmon AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Kategoria 5

1 Żymant Bartosz MUKS Piętnastka kujawsko-pomorskie 5

2 Nowakowski Jan KS Centuria kujawsko-pomorskie 4

3 Rodźko Wiktor UKS_10_Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 4

Kategoria ks1

1 Szyłkiewicz Lena LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 8

2 Skrajny Michalina Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

3 Kamińska Klaudia LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 3

Jędrychowska Julia Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Koronkiewicz Gabriela LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 1

Kupczyńska Zuzanna MUKS Victoria Morąg warmińsko-mazurskie 1

Kategoria ks2

1 Skórka Zuzanna Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys"warmińsko-mazurskie 5

2 Downar Monika KS Centuria kujawsko-pomorskie 4

3 Karwowska Alicja MKS MEDYK ŁOMŻA podlaskie 4

Koszel Oliwia AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 1

Paź Antonina AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 4

Kategoria ks3

1 Szulc Nicol Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys"warmińsko-mazurskie 8

2 Niewiadomska Iga Kętrzyński Klub Taekwondo ,,Tygrys"warmińsko-mazurskie 6

3 Skowronek Maja AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie 2

Sowa Wiktoria OS AZS Olsztyn warmińsko-mazurskie 2

Kategoria ks4

1 Butkiewicz Julia LUKS HIDORI Olecko warmińsko-mazurskie 8

2 Orzoł Oliwia Start Olsztyn warmińsko-mazurskie 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn