Mistrzostwa Polski ZS PUT w Taekwon-do Częstochowa 2019 – Dziesięć tytułów dla Warmii i Mazur

Fot. Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do Facebook

W weekend (13/14 kwietnia) w Częstochowie odbyły się Mistrzostwa Polski ZS PUT w Taekwon-do. Wystartowało 660 zawodników i zawodniczek z 33 klubów z całej Polski oraz Czech, Mołdawii oraz Litwy.Warmię i Mazury reprezentowały sekcje: Gladius Ostróda, Egida Olsztynek i ITR Iława, które zdobyły w sumie 25 medali: 10 złotych, 5 srebrnych i 10 brązowych.

Sześć tytułów zdobył Gladius, po dwa ITR i Egida. Na najwyższym stopniu podium stanęli: dwukrotnie: Daniel Niedźwiecki (ITR Iława) i Marcin Dolecki (Gladius Ostróda) oraz Tymon Dęby (Gladius), Barbara Budek (Egida), Wiktor Augustowski (Egida), Krzysztof Fafiński (Gladius), Krzesimir Kasza (Gladius) i Krzysztof Sobociński (Gladius.)

Wyniki

dzieci, tempówki, +9lat (-2010), dziewczęta, +8 kup

3. Barbara Budek (Egida Olsztynek)

dzieci, techniki specjalne, +9lat (-2010), dziewczęta, +8 kup

3. Barbara Budek (Egida Olsztynek)

dzieci, touch contact, +9lat (-2010), chłopcy, -135cm

1. Tymon Dęby ("Gladius" Ostróda)

57004834 2208768792543531 4222310476714868736 n

dzieci, touch contact, +9lat (-2010), dziewczęta

1. Barbara Budek (Egida Olsztynek)

dzieci, touch contact, -8lat (+2011), chłopcy, -130cm

2. Szymon Sobociński ("Gladius" Ostróda)

młodzik, ukł. formalne trad., chłopcy, +5 kup

3. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)

młodzik, tempówki, chłopcy, -7 kup, -137cm

3. Krzysztof Lewandowski ("Gladius" Ostróda)

młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, -140cm

1. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek)

młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, +145cm

1. Krzysztof Sobociński ("Gladius" Ostróda)

młodzik, tempówki, dziewczęta, +6 kup, -145cm

2. Antonina Milewska (Egida Olsztynek)

młodzik, techniki specjalne, chłopcy, +6 kup, -140cm

3. Wiktor Augustowski (Egida Olsztynek

młodzik, techniki specjalne, dziewczęta, +6 kup, -145cm

2. Antonina Milewska (Egida Olsztynek)

młodzik, touch contact, chłopcy, +6 kup, -145cm

1. Krzysztof Fafiński ("Gladius" Ostróda)

młodzik, touch contact, chłopcy, +6 kup, +145cm

2. Wojciech Nowakowski (Egida Olsztynek)

młodzik, touch contact, dziewczęta, +6 kup, -145cm

3. Dominika Sobieska ("Gladius" Ostróda)

kadet, semi contact, chłopcy, -175cm

1. Daniel Niedźwiecki (ITR Iława)

kadet, light contact, chłopcy, -58kg

1. Daniel Niedźwiecki (ITR Iława)

kadet, light contact, chłopcy, +64kg

3. Mikołaj Młodkowski (Egida Olsztynek)

57387337 2122513614533639 5332073336727928832 n

junior, semi contact, mężczyźni, +180cm

1. Marcin Dolecki ("Gladius" Ostróda)

3. Hubert Bursztyka ("Gladius" Ostróda

junior, light contact, mężczyźni, +76kg

1. Marcin Dolecki ("Gladius" Ostróda)

senior, semi contact, mężczyźni, -185cm

1. Krzesimir Kasza ("Gladius" Ostróda)

2. Bartosz Trzeciak ("Gladius" Ostróda)

senior, light contact, mężczyźni, -70kg

3. Krzesimir Kasza ("Gladius" Ostróda)

57583 sukces 1

KLASYFIKACJA GENERALNA ZAWODÓW

1. KS "Orient" 43/35/36

2. LKSW "Dan" 17/15/14

3. KCT Kraków 11/13/9

4. "Keiko" Jastrzębie 10/14/12

5. Azja Pabianice 10/8/11

6. UKS Taekwon-do Opole 10/8/10

..................

9. "Gladius" Ostróda 6/2/5

18. Egida Olsztynek 2/3/5

24. ITR Iława 2/0/0

Fot. Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do Facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn