OTK Młodzików (16 w grupach) Olsztyn 2017 – Olsztyniacy górą!, Olaf wygrał po dramatycznym supertiebreaku

Fot. nadesłane

W hali Olsztyńskiej Szkoły Wyższej odbył się w dniach 11/13 lutego Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików (16 w grupach). Najpierw uczestnicy rywalizowali w czterech równorzędnych grupach, w zależności od zajętego miejsca w dalszej części walczyli w strefach:1/4, 5/8, 9/12 i 13/16 również systemem każdy z każdym. Dominowali olsztynianie. Turniej wygrał Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn)

W potyczce decydującej o pierwszej lokacie pokonał w trzech setach Maksa Grygołowicza (olsztynianin aktualnie w barwach Floty Gdynia), choć w supertiebreaku przegrywał już 4:8. O końcowy sukces walczył tez Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda), który z Olafem i Maksem przegrał po wyrównanej, twardej walce. Pozostali olsztynianie też pokazali się z dobrej strony Filip Tatera i Bartosz Skuratko (obaj Budowlani Olsztyn) zajęli odpowiednio piąte i szóste miejsce.

de3

Wyniki

Grupa B

Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn)

- Filip Lukowski (Mazowieckie) 6:3 6:3

- Lech Gontar (AT Kobierski Łódź) 6:0 6:0

- Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:2

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

- Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn) 0:6 2:6

- Filip Lukowski (Mazowieckie) 2:6 1:6

- Lech Gontar (AT Kobierski Łódź) 6:2 6:3

Kolejność

1 Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn)

2 Filip Lukowski (Mazowieckie)

3 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

4 Lech Gontar (AT Kobierski Łódź)

de4a

Grupa C

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

- Szymon Zawartko (ST PRP-AM Warszawa) 6:4 6:1

- Michał Dójczyński (MKT Łódź) 3:6 6:7(4)

- Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn) 6:1 6:3

Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn)

- Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) 1:6 3:6

- Szymon Zawartko (ST PRP-AM Warszawa) 6:1 6:3

- Michał Dójczyński (MKT Łódź) 0:6 1:6

Kolejność

1 Michał Dójczyński (MKT Łódź)

2 Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

3 Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn)

4 Szymon Zawartko (ST PRP-AM Warszawa)

Grupa D

Gabriel Matuszewski (KT Maruszewski Stawiguda)

- Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) 0:6 6:3 10:3

- Karol Romer (ST Tie Break Warszawa) 6:2 6:0

- Kacper Nawój (GAT Gdańsk) 6:1 3:6 10:4

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)

- Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6:0 3:6 3:10

- Karol Romer (ST Tie Break Warszawa) 7:6(4) 4:6 10:4

- Kacper Nawój (GAT Gdańsk) 6:0 6:1

Kolejność

1 Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

2 Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn)

3 Karol Romer (ST Tie Break Warszawa)

4 Kacper Nawój (GAT Gdańsk)

de2

Finały

o miejsca 1/4

Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn)

- Maks Grygołowicz (Flota Gdynia) 2:6 6:0 10:8

- Michał Dójczyński (MKT Łódź) 6:2 6:1

- Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda) 6:2 0:6 10:5

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

- Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn) 2:6 6:0 5:10

- Maks Grygołowicz (Flota Gdynia) 6:1 3:6 6:10

- Michał Dójczyński (MKT Łódź) 7:5 6:4

Kolejność

1 Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn)

2 Maks Grygołowicz (Flota Gdynia)

3 Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

4 Michał Dójczyński (MKT Łódź)

de1

o miejsca 5/8

Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

- Filip Zawartko (ST PRP-AM Warszawa) 6:0 6:0

- Filip Lukowski (Mazowieckie) 7:5 6:3

- Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn) 3:6 7:5 10:7

Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn

- Filip Tatera (Budowlani Olsztyn) 6:3 5:7 7:10

- Filip Zawartko (ST PRP-AM Warszawa) 6:4 6:4

- Filip Lukowski (Mazowieckie) 6:0 6:0 vo

Kolejność

5 Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

6 Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn

7 Filip Zawartko (ST PRP-AM Warszawa)

8 Filip Lukowski (Mazowieckie)

de6

o miejsce 9/12

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

- Jakub Tomczyk (UKT Radość 90 Warszawa) 1:6 6:2 10:6

- Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn) 6:1 3:6 0:10

- Karol Romer (ST TieBreak Warszawa) 2:6 6:2 12:10

Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn

- Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn) 1:6 6:3 10:0

- Jakub Tomczyk (UKT Radość 90 Warszawa) 4:6 6:0 10:2

- Karol Romer (ST TieBreak Warszawa) 6:3 6:4

Kolejność

9 Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn

10 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

11 Karol Romer (ST TieBreak Warszawa)

12 Jakub Tomczyk (UKT Radość 90 Warszawa)

de7

Klasyfikacja końcowa

1 Olaf Pieczkowski (UKS RP Sport Olsztyn)

2 Maks Grygołowicz (Flota Gdynia)

3 Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

4 Michał Dójczyński (MKT Łódź)

5 Bartosz Skuratko (Budowlani Olsztyn

6 Filip Tatera (Budowlani Olsztyn)

7 Filip Zawartko (ST PRP-AM Warszawa)

8 Filip Lukowski (Mazowieckie)

9 Igor Tetyk (UKS RP Sport Olsztyn

10 Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

11 Karol Romer (ST TieBreak Warszawa)

12 Jakub Tomczyk (UKT Radość 90 Warszawa)

13 Szymon Zawartko (ST PRP-AM Warszawa)

14 Kamil Doligalski (WTS DeSki Warszawa)

15 Kacper Nawój (GAT Gdańsk)

16 Lech Gontar (AT Kobierski Łódź)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn