OTK Seniorów Iława 2017 – Kadetka Weronika Ejsmont piąta – całkiem nieźle

Fot. ilustracja

W Iławie zakończył się w poniedziałek (24 lipca) Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów tenisie (16 w grupach). Wśród pan dobrze wypadła kadetka KTJakubowo Olsztyn Weronika Ejsmont, która przegrała tylko jedno spotkanie w grupie eliminacyjnej i zajęła w końcowej klasyfikacji piąte miejsce. Czterech tenisistów z Warmii i Mazur nie odegrało większej roli i znalazło się poza dziesiątką.

Seniorki

Grupa

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)

- Zuzanna Wilk ( Górnik Bytom) 2:6 3:6

- Joanna Skrzypczyńska (Dwójka Zielona Góra) 6:1 6:1

- Agata Jurczak (Orzeł Warszawa) 6:2 6:3

Kolejność

1 Zuzanna Wilk (Górnik Bytom)

2 Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)

3 Joanna Skrzypczyńska (Dwójka Zielona Góra)

4 Agata Jurczak (Orzeł Warszawa)

Grupa finałowa strefa 5/8

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)

- Joanna Piatek (Start Lublin) 6:2 6:0

- Patrycja Polańska (SKT Sopot) 6:0 6:0

- Daria Walczak (AZS Łódź) 6:3 7:6(0)

d22230b614cd1ffe4654bd7f9a28aafb xl

Klasyfikacja końcowa

1 Marcelina Podlińska (Górnik Bytom)

2 Zuzanna Wilk (Górnik Bytom)

3 Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo)

4 Natalia Komar (Centrum Bydgoszcz)

5 Weronika Ejsmont (KT Jakubowo)

6 Daria Walczak (AZS Łódź)

7 Julia Piatek (Start Lublin)

8 Patrycha Polańska (SKT Sopot)

9 Jaśmina Kostek (Mera Warszawa)

10 Nina Furmaniak (Start Lublin)

11 Joanna Skrzypczyńska (Dwójka Zielona Góra)

12 Dorota Szczygielska (SKT Sopot)

13 Beata Światłon (Beskidy Ustroń)

14 Marta Zając (Grunwals Poznań)

15 Carolina Cerowska (SKT Sopot)

16 Agata Jurczak (Orzeł Warszawa)

img 20170724 124106

Seniorzy

Grupa eliminacyjna

Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elblag)

- Łukasz Kozielski (Beskidy Ustroń) 5:7 1:6

- Maciej Marciniak (AZS Łódź) 2:6 2:6

- Dominik Śliwiński (PKT Pabianice) 0:6 1:6

Kolejność

1 Łukasz Kozielski (Beskidy Ustroń)

2 Dominik Śliwiński (PKT Pabianice)

3 Maciej Marciniak (AZS Łódź)

4 Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elblag)

Grupa eliminacyjna

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn)

- Aleksander Sadal (Tenis Chorzowski Radom) 2:6 5:7

- Sebastian Chojnowski (SKT Sopot) 1:6 3:6

- Wiktor Kotwicki (Ostróda) 5:7 0:6

Wiktor Kotwicki (Ostróda)

- Aleksander Sadal (Tenis Chorzowski Radom) 2:6 5:7

- Sebastian Chojnowski (SKT Sopot) 0:6 4:6

- Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elblag) 7:5 6:0

Kolejność

1 Sebastian Chojnowski (SKT Sopot)

2 Aleksander Sadal (Tenis Chorzowski Radom)

3 Wiktor Kotwicki (Ostróda)

4 Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn)

Grupa eliminacyjna

Piotr Smolak (Budowlani Olsztyn)

- Grzegorz Lainer ( (Legia Warszawa) 0:6 2:6

- Przemysław Zieliński ( Centrum Bydgoszcz) 0:6 0:6

- Piotr Galus ((SKT Szczecin) 3:3 1:6

Kolejność

1 Przemysław Zieliński ( Centrum Bydgoszcz)

2 Piotr Galus ((SKT Szczecin)

3 Grzegorz Lainer ( (Legia Warszawa)

4 Piotr Smolak (Budowlani Olsztyn)

Grupa finałowa strefa 9/12

Wiktor Kotwicki (Ostróda)

- Maciej Marciniak (AZS Łódź) 3:6 6:4 4:10

- Gregor Leiner (Legia Warszawa) 0:6 2:6

- Damian Gorszka (SKT Szczecin) 6:0 6:0

Grupa finałowa strefa 13/16

Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elbląg) – Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) 0:6 0:6

Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elbląg) – Piotr Smolak (Budowlani Olsztyn) 0:6 0:6

Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elbląg) – Olgierd Bańkowski (Advantage Bielsko Biała) 6::2 6:4

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) – Piotr Smolak (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:1

Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn) - Olgierd Bańkowski (Advantage Bielsko Biała) 6:0 6:0

Piotr Smolak (Budowlani Olsztyn) – Olgierd Bańkowski (Advantage Bielsko Biała) 6:0 6:0

img 0078

Klasyfikacja końcowa

1 Jakub Grzegorczyk (Beskidy Ustroń)

2 Przemysław Zieliński (Centrum Bydgoszcz)

3 Sebastian Chojnowski (SKT Sopot)

4 Łukasz Kozielski (Beskidy Ustroń)

5 Maciej Jabłoński (SKT Sopot)

6 Dominik Śliwiński (PKT Pabianice)

7 Piotr Galus (SKT Szczecin)

8 Aleksander Sadal (Tenis Chorzowski Radom)

9 Maciej Marciniak (AZS Łódź)

10 Damian Gorszka (SKT Szczecin)

11 Gregor Leiner (Legia Warszawa)

12 Wiktor Kotwicki (Ostróda)

13 Karol Lesiński (Budowlani Olsztyn)

14 Piotr Smolak (Budowlani Olsztyn)

15 Przemysław Kwiatkowski (TT Score Elbląg)

16 Olgierd Bańkowski (Advanteage Bielsko Biała)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn