OTK Hotel Pro-Vite Cup Młodziczek (grupowy) Kołobrzeg 2017 – A. Węgrzyn czwarta, A. Głowacka piąta

Fot. ilustracja

W Kołobrzegu zakończył się we wtorek (22 sierpnia) Ogólnopolski Turniej KlasyfikacyjnyMłodziczek (w grupach) Hotel Pro-Vite Cup. Wystąpiły w nim dwie olsztynianki: Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport) zajęła czwarte, a Aleksandra Głowacka (Budowlani) piąte miejsce. Obie zagrały w tej samej grupie, którą Wegrzyn wygrała, a Głowacka była druga. W finałowej fazie lepiej wiodło się Głowackiej, ale miała mniej wymagające rywalki.

W Gdańsku odbył się w tym samym terminie OTK Skrzatów. Wyniki w laszej części

Wyniki

Eliminacje

Grupa C

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:3

- Livia Filat (Promasters Szczecin) 6:0 6:2

- Agnieszka Olszewska (Break Warszawa) 6:1 6:3

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

- Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn) 2:6 3:6

- Livia Filat (Promasters Szczecin) 6:0 6:0

- Agnieszka Olszewska (Break Warszawa) 6:2 1:6 10:2

Kolejność

1 Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

2 Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

3 Livia Filat (Promasters Szczecin)

4 Agnieszka Olszewska (Break Warszawa)

Faza finałowa

Strefa 1/4

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

- Olga Gołaś (Promasters Szczecin) 1:6 1:6

- Maria Szymańska (Promasters Szczecin) 6:4 6:7(6) 6:10

- Daria Górska (Olimpia Poznań) 1:6 4:6

Strefa 5/8

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

- Zofia Kowalska (Sinnet Club Warszawa) 6:0 6:0

- Weronika Janiszek (Sopot Tenis Klub) 6:1 6:0

- Nikoletta Pytel (Stowaszyszenie Morelowa Tennis Warszawa) 6:0 6:3

Klasyfikacja turnieju

1 Daria Górska (Olimpia Poznań)

2 Olga Gołaś (Promasters Szczecin)

3 Maria Szymańska (Promasters Szczecin)

4 Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

..................

5 Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

6 Nikoletta Pytel (Stowaszyszenie Morelowa Tennis Warszawa)

7 Weronika Janiszek (Sopot Tenis Klub)

8 Zofia Kowalska (Sinnet Club Warszawa)

hyt7

OTK Skrzatów Memoriał Henryka Dondajewskiego Gdańsk 2017

Dziewczęta

Gra pojedyncza

Leticia Matuszewski (KR Matuszewski Stawiguda)

II runda

Oriana Gniewkowska (SKT Sopot) 6:0 6:1

Ćwierćfinał

- Weronika Ewald (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 2:6 4:6

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

Martyna Mackiewicz (GAT Gdańsk) 5:7 4:6

Turniej pocieszenia

- Hanna Koprowska (SKT Sopot) 6:3 6:2

Finał

- Amelia Ostaszewska (Lubuskie) 7:6(1) 6:2

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Olsztyn)

II runda

Alexandra Persson (UKS RP Sport Olsztyn) 6:2 6:1

Ćwierćfinał

Kamila Popławska (KT Okula Białystok) 0:6 3:6

Alexandra Persson (UKS RP Sport Olsztyn)

I runda

-Flavia Scata (NST) walkower

II runda

- Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Olsztyn) 2:6 1:6

Gra podwójna

Leticia Matuszewski (KR Matuszewski Stawiguda)/Maria Glowacka (TS Idea Sport Toruń)

Ćwierćfinał

- Oriana Gniewkowska (SKT Sopot)/Natalia Jagiełło (GAT Gdańsk) 7:6(2) 6:2

Półfinał

- Weronika Ewald (AT Angelique Kerber Puszczykowo)/Zuzanna Witkowska (Legia Warszawa) 6:3 6:7(5) 6:10

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)/Wiktoria Kuczyńska (Olimpia Poznań)

Ćwierćfinał

Oliwia Bergler (Górnik Bytom)/Martyna Mackiewicz (GAT Gdańsk) 2:6 6:7(4)

Alexandra Persson (UKS RP Sport Olsztyn)/Amelia Ostaszewska (Lubuskie)

I runda

- Oliwia Orlińska (AZS AWF Wrocław)/Kamila Popławska (KT Okula Białystok) 6:7(5)2:6

Chłopcy

Gra pojedyncza

Piotr Czaczkowski (KT Maruszewski Stawiguda)

I runda

- Mikołaj Kowal (Olimpia Poznań) 3:6 7:6(3) 10:3

II runda

- Damian Piekarz (St. Matchpoint w Komorowie) 1:6 2:6

Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Bruno Kokot (TUKS LEO Trąbki małe) 3:6 1:6

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg)

I runda

- Maksim Braus (Arka Gdynia) 3:6 2:6

Gra podwójna

Wiktor Bieliński (TT B&M Elbląg)/Szymon Kontraktowicz (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Jakub Krawczyk/Arystarkh Len (GAT Gdańsk) 1:6 2:6

Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)/Mamksymilian Michał Uzarek (SKT Sopot)

I runda

Jan Alecou (AZS Poznań)/Mikołaj Kowal (Olimpia Poznań) 6:2 6:4

Ćwierćfinał

- Andy Allen/Tomasz Berkieta (St, Matchpoint w Komorowie) 6:7(3) 2:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn