OTK AT Masters U12 Radom 2017 – Dwa finały Amelii Ciesielczyk, zwycięski debel

Fot. ilustracja

W Radomiu rozegrano w dniach 26/28 sierpnia Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Skrzatek (U12), w którym bardzo dobrze zaprezentowała się Amelia Ciesielczyk. Zawodniczka UKS RP Sport Olsztyn osiągnęła dwa finały. W singlu przegrała z Zuzanną Witkowską (Legia) 3:6 4:6. Przywiozła jednak główna nagrodę po zwycięskim deblu, gdzie jej partnerką była Monika Stankiewicz (Legia Warszawa).

OTK Radom Skrzatek (U12)

Gra pojedyncza

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Olsztyn)

I runda

- Karolina Gołda (Masters Radom) 6:1 6:1

Ćwierćfinał

- Natalia Jagiełło (GAT Gdańsk) 6:1 6:0

Półfinał

- Laura Stypuła (ST Angelique Kerber Puszczykowo) 6:1 6:1

Finał

- Zuzanna Witkowska (Legia Warszawa) 3:6 4:6

Gra podwójna

Amelia Ciesielczyk (UKS RP Sport Olsztyn)/Monika Stankiewicz (Legia Warszawa)

Półfinał

-Natalia Jagiełło (GAT Gdańsk)/Laura Stypuła (ST Angelique Kerber Puszczykowo) 6:1 6:1

Finał

-Karolina Gołda (Masters Radom)/Nelli Witkowska (Frajda Tenni Club Łomianki) 6:1 6:2

jan8

WTK Młodziczek (U14) Gdańsk

Gra pojedyncza

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)

I runda

- Zuzanna Marciniak (Pomorskie) 6:1 6:0

Ćwierćfinał

- Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk) 4:6 1:6

Gra podwójna

Hania Jankowska (TT B&M Elbląg)/Katarzyna Szewalje (GAT Gdańsk)

Półfinał

- Weronika Janiszek (SKT Sopot)/Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk) 1:6 2:6

14040065 10206974316779898 2211298810258772601 n

WTK Warszawa Młodzików (U14)

Młodziczki

Gra pojedyncza

Daria Korkuć (UKS RP Sport Olsztyn)

I runda

- Karolina Grzeszczuk (Tennis Life Brwinów) 6:3 3:6 2:6

Młodzicy

Gra pojedyncza

Jakub Izdebski (SetPoint Olsztyn)

I runda

- Stanisław Badowski (Sinnet Warszawa) 0:6 1:6

Igor Daszczuk (Budowlani Olsztyn)

II runda

- Łukasz Brzozowski (Podlaskie) 6:1 6:0

Ćwierćfinał

- Karol Romer (Tie Break Warszawa) 6:7(5) 3:6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn