Mocne akcenty w Poznaniu: Szynkowska i Ejsmont w juniorkach, Matuszewski i Czaczkowski w młodzikach

Fot. nadesłane

W weekend (10/12 listopada) tenisiści Warmii i Mazur pokazali się na kortach w Poznaniu i to z bardzo dobrej strony. Kadetki: Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn) i Weronika Ejsmont (KT Jakubowo) osiągnęły z innymi partnerkami finał debla, który wygrała Szynkowska (była też w półfinale singla). W turnieju młodzików triumfował Gabriel Matuszewski (Stawiguda), był też z Piotrem Czaczkowskim w finale gry podwójnej.

OTK Juniorek U18 Poznań

Gra pojedyncza

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)

I runda

- Adrianna Łukasiak (AZS Poznań) 6:4 6:3

Ćwierćfinał

- Paulina Mattik (GAT Gdańsk) 6:3 6:2

Półfinał

- Aleksandra Jeleń (SKT Legia) 0:6 4:6

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo Olsztyn)

I runda

- Maria Bujakiewicz (PKT Pobiedziska) 6:0 6:0

Ćwierćfinał

- Ada Krajewska (AT Angelique Kerber Puszczykowo) 6:1 3:6 1:6

ej2

Gra podwójna

Weronika Ejsmont (KT Jakubowo)/Aleksandra Jeleń (SKT Legia)

Półfinał

- Anna Lisa Kus (Mera Warszawa)/Barbara Przybylska (Sokół Zgierz) 6:3 6:3

Finał

- Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)/ Paulina Mattik (GAT Gdańsk) 3:6 4:6

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)/ Paulina Mattik (GAT Gdańsk)

I runda

- Marianna Milecka/Martyna Rękos (OKP Pobiedziska) 6:1 6:2

Półfinał

- Zuzanna Krygier (AZS Poznań)/Marta Zając (Grunwald Poznań) 6:3 6:3

Finał

- Weronika Ejsmont (KT Jakubowo)/Aleksandra Jeleń (SKT Legia) 6:3 6:4

23519185 383460995422935 636176242214067099 n

OTK Młodzików U14 Poznań

Gra pojedyncza

Gabriel Matuszewski (KT Matuszewski Stawiguda)

II runda

- Mateusz Lambert (Rurotenis Łódź) 6:1 6:2

Ćwierćfinał

- Jakub Kwiatkowski (Dwójka Zielona Góra) 6:4 6:1

Półfinał

- Patryk Stankiewicz (AKT Legia) 6:4 6:2

Finał

- Zachariasz Paweł Rytelewski (AZS Poznań) 6:1 6:4

Piotr Czczakowski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Mikołaj Plenkiewicz (AZS Poznań) 7:5 2:6 0:6

23561829 383461048756263 3184305420667417265 n

Fot. KT Matuszewski Stawiguda facebook

Gra podwójna

Gabriel Matuszewski/Piotr Czaczkowski (KT Matuszewski Stawiguda)

I runda

- Alan Budzyński (AZS Łódź)/Aleks Pietrzak (Włókniarz Kalisz) 6:0 6:1

Ćwierćfinał

- Adam Marcinkowski (Fair Playce Poznań)/Zachariasz Paweł Rytelewski (AZS Poznań) wo

Półfinał

- Norbert Cudzewicz/Mikołaj Plenkiewicz (AZS Poznań) 6:4 6:2

Finał

- Bartłomiej Roś (ZTT Zlotoryja)/Patryk Stankiewicz (SKT Legia) 6:4 4:6 4:10

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn