OTK Kadetek (w grupach) Olsztyn 2017 – Aleksandra Węgrzyn druga, Martyna Szynkowska czwarta

Fot. nadesłane

Na kortach OTK Jodłowa w Olsztynie rozegrano w dniach 25/27 listopada Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetek U16 w grupach. Dwanaście uczestniczek podzielono na trzy grupy (każdy z każdym), po czym w zależności od zajętej lokaty dokończono rywalizacje w strefach:1/3, 4/6, 7/9 i 10/12. Bardzo dobrze wypadły zawodniczki UKS RP Sport Olsztyn.Aleksandra Węgrzyn wywalczyła druga, z Martyna Szynkowska czwartą pozycję.

Młodsze i słabsze fizycznie zawodniczki Budowlanych Olsztyn: Aleksandra Głowacka i Dominika Kurowska znalazły się na dalszych miejscach.

Grupa A

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)

- Julia Bohm (Flota Gdynia) 6:3 6:2

- Martyna Zaremba (DeSki Warszawa) 7:5 7:6(4)

- Zuzanna Frankowska (SKT Legia) 4:6 0:6

Kolejność

1 Zuzanna Frankowska (SKT Legia)

2 Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)

3 Martyna Zaremba (DeSki Warszawa)

4 Julia Bohm (Flota Gdynia)

z44583007

Grupa B

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

- Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk) 6:3 6:2

- Julia Daszkiewicz (Arka Gdynia) 6:3 6:1

- Aleksandra Konopka (UKS Krak Team) 6:3 6:0

Kolejność

1 Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

2 Julia Daszkiewicz (Arka Gdynia)

3 Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk)

4 Aleksandra Konopka (UKS Krak Team)

z44583002

Grupa C

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

- Aleksandra Wnuczek (Mastsrs Inowrocław) 3:6 4:6

- Martyna Szpakowska (GAT Gdańsk) 2:6 6:0 6:10

- Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:0

z44583001

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

- Aleksandra Wnuczek (Masters Inowrocław) 0:6 0:6

- Martyna Szpakowska (GAT Gdańsk) 0:6 1:6

- Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn) 0:6 0:6

Kolejność

1 Aleksandra Wnuczek (Mastsrs Inowrocław) 3:6 4:6

2 Martyna Szpakowska (GAT Gdańsk) 2:6 6:0 6:10

3 Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

4 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

z44583004

Finały

Strefa 1/3

Aleksandra Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn)

- Zuzanna Frankowska (SKT Legia) 3:6 4:6

- Aleksandra Wnuczek (Mastsrs Inowrocław) 6:1 6:2

Strefa 4/6

Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)

- Julia Daszkiewicz (Arka Gdynia) 6:2 6:1

- Martyna Szpakowska (GAT Gdańsk) 6:0 6:0

Strefa 7/9

Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

- Martyna Zaremba (DeSki Warszawa) 1:6 5:7

- Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk) 2:6 6:4 7:10

Strefa 10/12

Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

- Julia Bohm (Flota Gdynia) 0:6 1:6

- Aleksandra Konopka (UKS Krak Team) 0:6 2:6

z44583005

Kolejność końcowa

1 Zuzanna Frankowska (SKT Legia)

2 Aleksandra Wegrzyn (UKS rP Sport Olsztyn)

3 Aleksandra Wnuczek (Mastsrs Inowrocław)

4 Martyna Szynkowska (UKS RP Sport Olsztyn)

5 Julia Daszkiewicz (Arka Gdynia)

6 Martyna Szpakowska (GAT Gdańsk)

7 Martyna Zaremba (DeSki Warszawa)

8 Matylda Szymczewska (GAT Gdańsk)

9 Aleksandra Głowacka (Budowlani Olsztyn)

10 Julia Bohm (Flota Gdynia)

11 Aleksandra Konopka (UKS Krak Team)

12 Dominika Kurowska (Budowlani Olsztyn)

z44583003

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn