Wygrane Condohotels II, Mlexera i Warmii – Młodzież z Lidzbarka coraz groźniejsza

To była bardzo niedziela trzech naszych II-ligowców.  Miłą niespodzianke sprawiła Warmia Lidzbark Warmiński pokonując na wyjeździe Victorię Płock 8:2 (sześć zwycięstw w singlach). Mlexer Elbląg po twardym boju wygrał u siebie z Marymontem (dwa deble po 3:2), natomiast nasz faworyt z Ostródy bez kloptów uporał się w stolicy z rezerwami Spójni 8:2. Dwa wyjazdowe mecze przegrała Piłeczka Pisz z: Józefovią 2:8 i SKS 40 Warszawa 1:9. Tu jednak trudno było oczekiwać sukcesu.

 Po meczu w Płocku rozmawialiśmy z zawodnikiem Victorii Janem Roznerem, który byl pod wrażeniem gry młodzieży z Lidzbarka Warmińskiego. Jego zdaniem bardzo wysoki poziom zaprezentował Piotr Garbino – niezwykle dynamiczny i skuteczny. Oby był to początek dobrej passy.

Wyniki

Spójnia II Warszawa - Condohotels Morliny II Ostróda 2:8

Witold Skubiszewski – Georgij Rubistein 3:2

Daniel Draczka – Jacek Karcz 0:3

Witold Skubiszewski/Daniel Draczka – Georgij Rubinstein/Michał Korycki 1:3

Daniel Draczka- Georgij Rubistein 2:3

Witold Skubiszewski – Jacek Karcz 3:1

Piotr Stępiński – Adrian Więcek 1:3

Krzysztof Stępień – Michał Korycki 0:3

Piotr Stępiński/Krzysztof Stępień – Adrian Wiecek/Jacek Karcz 0:3

Krzysztof Stępień – Adrian Więcek 1:3

Piotr Stępiński – Michał Korycki 1:3

Mlexer Elbląg – Marymont Warszawa 6:4

Mariusz Żurawski –Wojciech Dąbrowski 3:0

Grzegorz Pietryka – Dariusz Skowroński 0:3

Grzegorz Pietryka/Szymon Repeć – Piotr Tuszyński/Dariusz Skowroński 3:2

Szymon Repeć – Dariusz Skowroński 2:3

Grzegorz Pietryka – Wojciech Dąbrowski 3:0

Jacek Świtalski – Piotr Tuszyński 2:3

Michał Link – Adam Molenda 3:2

Michał Link/Mariusz Żurawski – Wojciech Dąbrowski/Adam Molenda 3:2

Jacek Świtalski – Adam Molenda 1:3

Michał Link – Piotr Tuszyński 3:0

Victoria Plock – Warmia Lidzbark Warmiński 4:6

Punkty: Piotr Garbino-2, Szymon Szewczyk-2, Kamil Urbanowicz-, Adrian Linowski-0

Józefovia Józefów - Piłeczka Pisz 8:2 (sobota)

Punkty: Sebastian Nogacki-1 i debel: Sebastian Nogacki/Jarosław Wikira

SKS 40 Warszawa - Piłeczka Pisz 9:1 (niedziela)

Punkt: Jarosław Wikira-1

 Tabela

1 GLKS NADARZYN II 5 10 43:7

2 CONDOHOTELS MORLINY II OSTRÓDA 4 8 35:5

3 UKS RETURN PIASECZNO 4 8 31:9

4 KS BOGORIA II GRODZISK MAZOW. 5 8 29:21

5 GKTS WIĄZOWNA 7 8 37:33

6 SKS 40 WARSZAWA 5 7 32 18

7 MLKS JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 6 7 28:32

8 EKS MLEXER ELBLĄG 5 5 23:27

9 UKS VICTORIA PŁOCK 6 4 25:35

10 UKS 14 URSUS- MARYMONT 5 2 23:27

11 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 5 2 15:35

12 KS SPÓJNIA II WARSZAWA 5 2 14:36

13 IKTS BROŃ RADOM 4 1 11:29

14 MUKS PIŁECZKA TELMEX PISZ 6 0 14:46

W tabeli uwzględniono też mecze rozegrane awansem:

Józefovia – Piłeczka Pisz 8:2

Wiązowna – Warmia Lidzbark Warmiński 7:3

Victoria Płock – Wiązowna 4:6

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn