Grand Prix Polski Weteranów Piątnica 2013 – Brawo Panie Henryku!

Tym razem tenisiści stołowi – weterani rywalizowali w Piątnicy. Stawką były kolejne punkty do klasyfikacji Grand Prix i najwiecej uzbierał ich Henryk Prusiński z Olsztyna, który w pięknym stylu wygrał kategorie M-60, odnosząc koplet zwycięstw, w tym niezwykle cenne nad Marianem Woźniakiem z Radomia. Wysokie piate miejsce w najliczniejszej grupie M-50 zajął Grzegorz Gumiński z Morąga.Turnmiej pocieszenia w tej kategorii wygrał Witold Kosewski z Dąbrówna.

 Wyniki

M-40

Marek Unruh (Olsztyn) w grupie (2-1) 2 miejsce – w końcowej klasyfikacji 13-16

Artur Bossowski (Olsztyn) w grupie (1-2) 3 miejsce – w końcowej klasyfikacji 21-22

Dariusz Karniej (Olecko) w grupie (2-2) 3 miejsce – w końcowej klasyfikacji 25-28

Turniej główny

Marek Unruh (Olsztyn)

- Jarosław Żołądkowski (Białystok) 1:3

- Adam Kleczkowski (Lublin) 2:3

M-50

Andrzej Karniej (Olecko) w grupie (0-4) 5 miejsce – w końcowej klasyfikacji 19-20

Bohdan Hatała (Iława) w grupie (2-2) 4 miejsce) – w końcowej klasyfikacji 23-24

Witold Kosewski (Dąbrówno) w grupie (2-2) 3 miejsce – w końcowej klasyfikacji 17

Henryk Tadejewski (Ostróda) w grupie (0-4) 5 miejsce – w końcowej klasyfikacji 29-32

Grzegorz Gumiński (Morąg) w grupie (4-0) 1 miejsce – w końcowej klasyfikacji 5-6

Dariusz Bartycha (Biskupiec) w grupie (2-2) 2 miejsce – w końcowej klasyfikacji 9-12

Turniej główny

Dariusz Bartycha (Biskupiec)

- Wojciech Folwarski (Pruszków) 0:3

- Marek Kamiński 3:0 (vo) (Warszawa)

- Grzegorz Gumiński (Morąg) 2:3

Grzegorz Gumiński (Morąg)

- Jan Molęda (Radom) 0:3

- Grzegorz Bartycha (Biskupiec) 3:2

- Dariusz Czarnecki (Czarna Białostocka) 3:1

- Jan Molęda (Radom) 0:3

M-60

Henryk Prusiński (Olsztyn) w grupie (3-0) 1 miejsce – w końcowej klasyfikacji - 1

Turniej główny

Henryk Prusiński (Olsztyn)

- Krzysztof Młotkowski (Grudziądz) 3:0

- Marian Woźniak (Radom) 3:2

M-65

Roman Hajduk (Działdowo) w grupie (0-2) 3 miejsce – w końcowej klasyfikacji 11-12

M-70

Marian Gęsicki (Działdowo) w grupie (1-2) 3 miejsce - w klasyfikacji końcowej 7

Tadeusz Krajewski (Ostróda) w grupie (1-2) 2 miejsce w klasyfikacji końcowej 5-6

Jerzy Piskorowski (Działdowo) w grupie (1-2) 4 miejsce –w klasyfikacji końcowej 9-10

Turniej główny

Tadeusz Krajewski (Ostróda)

- Henryk Glura (Bydgoszcz) 1:3

- Zdziasław Orzechowski (Łowicz) 1:3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn