W II lidze Warmia odrobiła zaległości – „Kusy” poprowadził Nadarzyn

W zaległym spotkaniu II ligi tenisa stołowego mężczyzn Warmia Lidzbark Warmiński przegrała z rezerwami GLKS Nadarzyn 1:9. Gości poprowadził do zwycięstwa Marcin Kusiński – legenda tej dyscypliny, który , nie tracąc w singlu seta. Z „Kusym” niezłe spotkanie rozegrał Szymon Szewczyk, który zdobył honorowy punkt, ale po zwycięstwie nad Bartoszem Lebrekiem. Trzy gry Warmia oddała walkowerem (kontuzja Szymona Woźniaka)

 

Warmia Lidzbark Warmiński – GLKS II Nadarzyn 1:9

Kamil Urbanowicz – Bartosz Lebrek 1:3

Szymon Szewczyk – Marcin Kusiński 0:3

Adrian Linowski/Szymon Szewczyk-Marcin Kusiński/Michał Murawski 1:3

Kamil Urbanowicz – Marcin Kusiński 0:3

Szymon Szewczyk – Bartosz Lebrek 3:0

Adrian Linowski – Igor Misztal 0:3

Szymon Woźniak – Michał Murawski 0:3 (vo)

Kamil Urbanowicz/Szymon Woźniak – Igor Misztal/Bartosz Lebrek 0:3 (vo)

Adrian Linowski – Michał Murawski 0:3

Szymon Woźniak 0 Igor Misztal 0:3 (vo)

Przypominamy, że Warmia i Piłeczka Pisz rozegrały już mecze awansem (kolejka zaplanowana na 1 grudnia) Warmia przegrała na wyjeździe z GKTS Wiązowana 3:7, a Piłeczka z Józefovia 2:8. Wyniki te uwzględnione są w tabeli.

 Tabela

1 GLKS NADARZYN II 6 12 52:8

2 CONDOHOTELS MORLINY II OSTRÓDA 5 10 44:6

3 KS BOGORIA II GRODZISK MAZOW. 6 10 37:23

4 SKS 40 WARSZAWA 6 9 41:19

5 UKS RETURN PIASECZNO 5 8 34:16

6 GKTS WIĄZOWNA 7 8 37:33

7 MLKS JÓZEFOVIA JÓZEFÓW 7 7 30:40

8 EKS MLEXER ELBLĄG 6 5 24:36

9 UKS VICTORIA PŁOCK 6 4 25:35

10 KS SPÓJNIA II WARSZAWA 6 4 21:39

11 UKS 14 URSUS- MARYMONT 6 2 24:36

12 IKTS BROŃ RADOM 5 2 16:34

13 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI 6 2 16:44

14 MUKS PIŁECZKA TELMEX PISZ 7 1 19:51

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn