Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Kalinowo - Konrad Bobryk razy dwa

Miniony weekend (7/8 grudnia) w Pisanicy był świętem tenisa stołowego. Oprócz Wojewódzkiego Turnieju Żaków w imprezie o charakterze otwartym rywalizowano o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Zjechało się wielu amatorów pingponga z okolicznych miast, tak że obsada była liczna i mocna. Najbardziej prestiżową kategorię open wygrał reprezentant gospodarzy Konrad Bobryk. (zwyciężył także w kat. szkół średnich).

 Wyniki

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta:

1.Brezgieł Natalia – Stary Folwark

2.Łuszczyńska Joanna – Olecko

3.Margol Katarzyna – Stary Folwark

4.Miezianko Dominika – Olecko

5-6. Kulesza Aleksandra – Ełk

5-6.Pawłowska Zuzanna – Mrągowo

7-8. Hołubowicz Dominika – Stary Folwark

7-8.Ceglińska Wiktoria – Mrągowo

9-11. Hul Sandra – Nawiady

9-11.Skarżyńska Karolina – Pisanica

9-11. Staśkiewicz Maria – Mrągowo

Chłopcy:

1.Kucharski Arkadiusz – Pisanica

2.Woźniak Szymon – Lidzbark Warmiński

3.Poświatowski Jakub – Stary Folwark

4.Szałaj Daniel – Ełk

5-6. Malinowski Kacper – Pisanica

5-6.Krajewski Bartosz – Stary Folwark

7-8. Rutkowski Marcel – Pisanica

7-8.Fiedorowicz Damian – Olecko

9-12. Rutkowski Mateusz – Działdowo

9-12.Malinowski Mikołaj – Ełk

9-12. Markowski Dominik – Pisanica

9-12. Ostrowski Hubert – Stary Folwark

13-16. Kopeć Filip – Pisanica

13-16.Sadowski Maciej – Pisanica

13-16.Gajewski Wojciech – Ełk

13-16.Wybranowski Hubert – Ełk

17. Bobryk Igor – Nawiady

Gimnazjum

Dziewczęta:

1.Żukowska Paulina – Pisanica

2.Kondracka Marika – Pisanica

3.Brezgieł Natalia – Stary Folwark

4.Kondracka Dominika – Pisanica

5-6. Margol Katarzyna – Stary Folwark

5-6.Hołubowicz Dominika – Stary Folwark

Chłopcy:

1.Cudnowski Bartosz – Pisanica

2.Markowski Artur – Pisanica

3.Kurgan Jakub – Pisanica

4.Woźniak Szymon – Lidzbark Warmiński

5-6. Kucharski Arkadiusz – Pisanica

5-6.Poświatowski Piotr – Stary Folwark

7-8. Poświatowski Jakub – Stary Folwark

7-8.Rutkowski Marcel – Pisanica

9-12. Ostrowski Hubert – Stary Folwark

9-12.Kopeć Filip – Pisanica

9-12. Markowski Dominik – Pisanica

9-12.Malinowski Kacper – Pisanica

13. Krajewski Bartosz – Stary Folwark

Szkoły średnie

Dziewczęta:

1.Żukowska Paulina – Pisanica

2.Kondracka Marika – Pisanica

3.Kondracka Dominika – Pisanica

Chłopcy:

1.Bobryk Konrad – Pisanica

2.Cudnowski Bartosz – Pisanica

3.Markowski Artur – Pisanica

4.Kucharski Arkadiusz – Pisanica

5-6. Malinowski Kacper – Pisanica

5-6.Rutkowski Marcel – Pisanica

7-8. Markowski Dominik – Pisanica

7-8.Czajka Piotr – Pisanica

9. Kopeć Filip – Pisanica

Open

1.Bobryk Konrad – Pisanica

2.Omelianiuk Tadeusz – Augustów

3.Wesołowski Grzegorz – Gołdap

4.Bronakowski Michał – Netta

5-6. Żyliński Kazimierz – Suwałki

5-6.Zawistowski Krystian – Białobrzegi

7-8. Chlebus Marcin – Olecko

7-8.Karniej Andrzej – Olecko

9-12. Markowski Artur – Pisanica

9-12Wikarski Bogdan – Gołdap

9-12.Królewicz Tyberiusz – Rajgród

9-12.Cudnowski Bartosz – Pisanica

13-16.Citkowski Patryk – Rajgród

13-16. Kondracka Dominika – Pisanica

13-16.Kondracka Marika – Pisanica

13-16.Zwęgliński Krzysztof – Olecko

17-24.Markowski Dominik – Pisanica

17-24.Czajka Piotr – Pisanica

17-24.Makarewicz Daniel – Ełk

17-24 Malinowski Kacper – Pisanica

17-24 Rutkowski Marcel – Pisanica

17-24 Kucharski Arkadiusz – Pisanica

17-24 Żukowska Paulina – Pisanica

17-24 Kopeć Filip – Pisanica

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn