MP seniorów Raszków 2014 – My już mistrzostwa skończyliśmy...bez medalu

W Raszkowie trwają  Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, a siódemka reprezentantów Warmii i Mazur skończyła już swój udział. Niestety bez sukcesów. Ostatnią nadzieja był Karol Szarmach, ale przegrał w ćwierćfinale singla z Bartoszem Suchem 0:4. W grach podwójnych, gdzie o medale łatwiej, też nie udało sie awansować do półfinałów. To nie były nasze mistrzostwa. 

Seniorki

Gra pojedyncza

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

1/32 finału

- Katarzyna Osińska (Broń Radom) 4:0 (9,3,2,3)

1/16 finału

- Ada Jończyk (AZS UE Wrocław) 4:2 (7,-9,1,-6,8,5)

1/8 finału

- Katarzyna Grzybowska (MKSTS Polkowice) 1:4 (-8,-5,9,-9,-2)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

1/32 finału

- Monika Narolewska ( AZS PWSZ Nysa) 4:2 (-9,4,3,8,-10,10)

1/16finału

- Agata Pastor (MKSTS Polkowice) 3:4 (5,7,-9,-7,-8,10,-3)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)

1/32 finału

- Sylwia Składanek (Chrobry Moędzyzdroje) 4:2 (5,-5,8,10,-8,4)

1/16 finału

- Kinga Stefańska (KTS Tarnobrzeg) 0:4 (-4,-4,-8,-0)

Seniorzy

Gra pojedyncza

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo)

1/32 finału

- Maciej Podsiadło (Polonia Białogon Kielce) 4:1 (7,8,8,-10,5)

1/16 finału

- Tomasz Lewandowski (Politecnika Rzeszowska) 1:4 (-8,10,-6,-8,-8)

Karol Szarmach (Ostródzianka)

1/32 finału

- Bogusław Koszyk (Dojlidy Białystok) 4:1 (6,4,-9,7,8)

1/16 finału

- Michał Dąbrowski (Strzelec Frysztak) 4:2 (5,-10,9,6,-8,5)

1/8 finału

- Piotr Chodorski (Odra Głoska Księgienice) 4:1 (9,-7,10,8,5)

1/4 finału

- Bartosz Such (Pogoń Lębork) 0:4 (-9,-9,-5,-5)

Adrian Więcek (Ostródzianka)

1/32 finału

- Marcin Sankowski (Alfa Radzyń Podlaski) 4:1 (11,4,9,-8,6)

1/16 finału

- Piotr Chodorski (Odra Głoska Księgienice) 1:4 (10,-8,-3,-6,-9)

Michał Korycki (Ostródzianka)

1/32 finału

- Daniel Bąk (ZKS Drzonków) 0:4 (-9,-3,-10,-5)

Gry podwójne

Debel kobiet

Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)/ Aleksandra Wojciechowska (UKS 45 Bujaków-Mikołów)

I runda

Agnieszka Kaczmarek (MRKS Gdańsk)/Katarzyna Nowocin (AZS AJD Częstochowa) 0:3 (-4,-5,-12)

Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)/Natalia Michorczyk (MKSTS Polkowice)

I runda

- Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów)/ Honorata Olczak (MRKS Gdańsk) 0:3 (-15,-9,-6)

Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)/Katarzyna Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa)

I runda

Adriana Kołaszewska/Sylwia Składanek (Chrobry Międzyzdroje) 3:1 (7,-9,3,3)

II runda

Ada Jończyk (AZS UE Wrocław)/Agnieszka Maluszczak (Optima Lublin) 0:3 (-8,-7,-8)

Debel mężczyzn

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo)/Patryk Zatówka (Olimpia Grudziądz)

I runda

- Bartosz Szarmach (Galaxy Białystok)/Karol Szarmach (Ostródzianka) 1:3 (-9,9,-5,-8)

Bartosz Szarmach (Galaxy Białystok)/Karol Szarmach (Ostródzianka)

I runda

- Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo)/Patryk Zatówka (Olimpia Grudziądz) 3:1 (9,-9,5,8)

1/8 finału

- Paweł Chmiel (Politechnika Rzeszów)/ Piotr Chmiel (Strzelec Frysztak) 0:3 (-9,-13,-6)

Adrian Więcek(Ostródzianka)/Jakub Folwarski (Pogoń Siedlce)

I runda

- Piotr Chodorski/Nestor Wasylkowski (Odra Głoska Księgienice) 1:3 (-8,6,-9,-8)

Michał Korycki (Ostródzianka)/Maciej Murawski (GLKS Nadarzyn)

I runda

- Marcin Bąk (Warta Kostrzyń)/Tomasz Rakowski (Stal Szczecin) 1:3 (-6,10,-7,-10)

Gra mieszana

Karol Szarmach (Ostródzianka)/Monika Pietkiewicz (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

- wolny los

II runda

 Marcin Woskowicz (Energa Manekin Toruń)/ Marta Chrabąszcz (AZS UE Wrocław) 3:0 (4,8,1)

1/8 finału

- Jacek Nowokuński (Galaxy Białystok)/Reneta Gumula (Optima Lublin) 2:3 (-13,7,8,-7,-4)

Adrian Więcek (Ostródzianka)/Agnieszka Kaczmarek (MRKS Gdańsk)

I runda

Wolny los

II runda

- Jakub Dyjas (Energa Manekin Toruń)/Marta Gołota (NST Świętokrzyskie) 1:3 (-9.-6,9,-9)

Szymon Malicki (Dekorglass Działdowo)/Maja Krzewicka (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

- Jacek Wandachowicz (NST Zachodniopomorskie)/Adriana Kołaszewska (Chrobry Mędzyzdroje) 3:0 (5,3,3)

II runda

- Grzegorz Adamiak (Energa Manekin Toruń)/Katarzyna Ślifirczyk (AZS AJD Częstochowa) 3:2 (-9,8,-6,4,8)

1/8 finału

- Mateusz Gołębiowski (ZKS Drzonków)/Marta Smętek (Bronowianka Kraków) 3:2 (2,-2,10,-4,9)

1/4 finału

- Jakub Perek (Pogoń Lębork)/Magdalena Sikorska (AZS Łomża) 1:3 (-8,-7,9,-9)

Michał Korycki (Ostródzianka)/Alicja Czarnomska (Warmia Lidzbark Warmiński)

I runda

- Mateusz Dzikowski/ Matryna Dziadkowiec (LUKS Chełmno) 3:2 (9,-9.11,10,9)

II runda

- Mateusz Gołębiowski (ZKS Drzonków) ) /Marta Smętek (Bronowianka Kraków) 0:3 (-7,-11,-8)

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn