II Półfinał Turnieju W-M Z LZS I Puchar TVP Olsztyn – W Ostródzie znanych nazwisk nie brakowało

Wczoraj podaliśmy wyniki z Pisanicy z półfinałowego turnieju tenisa stołowego LZS o Puchar TVP Olsztyn W niedzielę (13 kwietnia) w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył drugi półfinał. W imprezie uczestniczyli zawodnicy(czki) z 17 gmin w 4 grupach wiekowych dziewcząt/kobiet i 6 grupach chłopców/mężczyzn: razem 148 osób. Rozgrywki finałowe odbędą się 27 kwietnia w Olecku.

Do ścisłego finału awansowali zawodnicy i zawodniczki z Gminnego Zrzeszenia LZS, którzy zajęli miejsca I - IV w poszczególnych grupach, z wyjątkiem grup V i VI kobiet, które nie musiały przechodzić przez etap półfinałowy i awansowały bezpośrednio do mistrzostw.

Awans do mistrzostw wywalczyli:

Gr. I - dziewczęta (rocz. 2001 i młodsze)

1.Marta Kawiak – Ostróda

2. Sara Tuchiewicz – Kozłowo

3.Oliwia Żuk –Dywity

4. Violetta Winiewska -Lubawa.

Gr. I - chłopcy:

1.Kacper Komorowski - Susz.

2, Mateusz Rutkowski - Działdowo,

3. Mikołaj Skoneczka – Działdowo

4. Patryk Rudnicki - Działdowo.

Gr. II - dziewczęta (rocz. 2000-1999)

1. Aleksandra Grzebska – Działdowo

2. Marianna Żuralska – Lubawa

3. Natalia Wiśniewska – Lubawa

4. Kamila Gregorczyk - Nidzica.

Gr. II - chłopcy:

1. Kacper Petaś - Ostróda

2. Krystian Kawiak - Ostróda

3. Jędrzej Żebrowski - Ostróda

4. Paweł Michalak - Ostróda

Gr.III - dziewczęta (rocz. 1998-1996)

1. Joanna Dembkowska – Lubawa

2. Magdalena Wierzbowska – Rybno

3. Alicja Duchna – Nidzica

4. Nikola Zuśka - Iława

Gr. III - chłopcy:

1. Jacek Barbachowski - Dywity

2. Jacek Świtalski - Elbląg

3. Krystian Grzelak - Elbląg

4. Krystian Protasiewicz - Ostróda

Gr. IV - kobiety (rocz. 1995-1974)

1. Natalia Pruchniewska – Ostróda

2. Emilia Włodarska – Iława

3. Aleksandra Kosewska - Dąbrówno

4. Agnieszka Ślazińska - Ostróda

Gr. IV - mężczyźni :

1. Andrzej Grzelak - Elbląg

2. Rafał Dąbrowski - Ostróda

3. Dariusz Sikora - Ostróda

4. Marek Szoszuk - Iława

Gr. V - mężczyźni:

1. Grzegorz Gumiński - Morąg

2. Tomasz Libura - Elbląg

3. Witold Kosewski - Dąbrówno

4. Wojciech Dzierżko - Ostróda

Gr. VI - mężczyźni:

1. Czesław Nowicki - Ostróda

2. Waldemar Sosnowski - Działdowo

3. Henryk Tadejewski - Ostróda

4. Jerzy Piskorowski - Działdowo

Z grup V i VI kobiet bezpośredni udział w finale mają zapewnione :

Wawrowska Małgorzata, Wnuk Helena, Lipka Irena, Pawlak Helena, Migas Barbara

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn