Mistrzostwa Województwa Młodzików Pisanica 2014 – Julia Cieśniewska i Jakub Bielicki

W Pisanicy odbyły się Mistrzostwa Województwamłodzików w tenisie stołowym. Wystartowała jak na nasze warunki spora grupa, a impreza wykreowała dwoje bohaterów: Julię Cieśniewską (Mrągowia) i Jakuba Bielickiego (Dekorglass Działdowo), którzy zdobyli po 3 złote medale, w tym najbardziej prestiżowe w singlu. Razem wystąpili w mikście i byli oczywiście bezkonkurencyjni.

Na uwagę zasługuje świetny występ zawodników z Działdowa i zawodniczek z Mrągowa; bardzo dobra gra żaków ze starszymi o 2 lata młodzikami oraz wysoki poziom turnieju.

Mamy w regionie utalentowaną młodzież, ale za wcześnie na generalne prognozy. Oprócz wymienionych bohaterów z pewnością można wiązać nadzieje z takimi zawodnikami jak: Arkadiusz Kucharski, Marcel Rutkowski (Pisanica), Gracjan Predko (Tempo25 Olsztyn), Wojciech Chojnowski , Mateusz Rutkowski, (Dekorglass Działdowo), Marta Kawiak (Ostródzianka), Aniela Żukowska, Julia Archacka, Aleksandra Jakubiuk (Olimp Kętrzyn), Wiktoria Ceglińska (Mrągowia) Wielu z nich nie osiągnęła jeszcze wieku młodzika. Od nich zależy czy ich talent rozwinie się w dobrym kierunku.

Wyniki

Gry pojedyncze

Młodzicy

1.Bielicki Jakub –KS Dekorglass Działdowo              

2.Predko Gracjan – UKS Tempo-25 Olsztyn             

3.Kucharski Arkadiusz – LUKS ABC Żak Pisanica   

4.Chojnowski Wojciech - KS Dekorglass Działdowo 

5-6.Szymański Jakub –KS Dekorglass Działdowo     

5-6.Sadowski Patryk – UKS Tempo-25 Olsztyn                   

7-8.Skoneczka Mikołaj –KS Dekorglass Działdowo  

7-8.Salach Łukasz – UKS Tempo-25 Olsztyn            

9-12.Klimczewski Jakub – Ostródzianka Ostróda     

9-12.Rutkowski Mateusz –KS Dekorglass Działdowo           

9-12.Rudnicki Patryk –KS Dekorglass Działdowo     

9-12.Góralski Kacper – Ostródzianka Ostróda

13-16.Rutkowski Marcel – LUKS ABC Żak Pisanica

13-16.Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn

13-16.Jankowski Igor – Ostródzianka Ostróda

13-16.Woźniak Szymon – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

17-22.Markowski Dominik – LUKS ABC Żak Pisanica

17-22.Waszkiewicz Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn

17-22.Malinowski Mikołaj – UKS Konieczki Ełk

17-22.Fiedorowicz Damian – MLKS Czarni Olecko

17-22.Szałaj Daniel – UKS Konieczki Ełk

17-22.Borsukiewicz Filip – UKS Konieczki Ełk

Młodziczki

1.Cieśniewska Julia – MKS Mrągowia Mrągowo

2.Ceglińska Wiktoria – MKS Mrągowia Mrągowo

3.Żukowska Aniela – UKS Olimp Kętrzyn

4.Jakubiuk Aleksandra – UKS Olimp Kętrzyn

5-6.Kawiak Marta – MLKS Ostródzianka Ostróda

5-6.Staśkiewicz Maria – MKS Mrągowia Mrągowo

7-8.Łuszczyńska Joanna – MLKS Czarni Olecko

7-8.Archacka Julia – UKS Olimp Kętrzyn

9-11.Miezianko Dominika – MLKS Czarni Olecko

9-11.Pawłowska Zuzanna – MKS Mrągowia Mrągowo

9-11.Kulesza Aleksandra – UKS Konieczki Ełk

Gry drużynowe – chłopcy

1. KS Dekorglass Działdowo I - Bielicki Jakub, Chojnowski Wojciech

2. UKS Tempo-25 Olsztyn - Predko Gracjan, Sadowski Patryk, Salach Łukasz

3. KS Dekorglass Działdowo III - Szymański Jakub, Rutkowski Mateusz

4. LUKS ABC Żak Pisanica - Kucharski Arkadiusz, Rutkowski Marcel, Markowski Dominik

5-6. KS Dekorglass Działdowo II - Rudnicki Patryk, Skoneczka Mikołaj

5-6. MLKS Ostródzianka Ostróda - Klimczewski Jakub, Góralski Kacper, Jankowski Igor

7-8. UKS Olimp Kętrzyn - Pupel Szymon, Waszkiewicz Bartosz

7-8. UKS Konieczki Ełk - Szałaj Daniel, Borsukiewicz Filip, Malinowski Mikołaj

Gry drużynowe – dziewczęta

1. MKS Mrągowia Mrągowo I - Cieśniewska Julia, Staśkiewicz Maria

2. MKS Mrągowia Mrągowo II - Ceglińska Wiktoria, Pawłowska Zuzanna

3. MLKS Czarni Olecko - Łuszczyńska Joanna, Miezianko Dominika

4. UKS Olimp Kętrzyn - Żukowska Aniela, Jakubiuk Aleksandra, Archacka Julia

Gry podwójne – chłopcy

1. Predko Gracjan/ Sadowski Patryk – obaj UKS Tempo-25 Olsztyn

2. Szymański Jakub/ Rutkowski Mateusz – obaj KS Dekorglass Działdowo

3. Kucharski Arkadiusz – LUKS ABC Żak Pisanica/ Woźniak Szymon – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński

4. Bielicki Jakub/ Chojnowski Wojciech – obaj KS Dekorglass Działdowo

5-8. Rutkowski Marcel/ Markowski Dominik – obaj LUKS ABC Żak Pisanica

5-8. Góralski Kacper/ Klimczewski Jakub – obaj MLKS Ostródzianka Ostróda

5-8. Szałaj Daniel/ Malinowski Mikołaj – obaj UKS Konieczki Ełk

5-8. Skoneczka Mikołaj/ Rudnicki Patryk – obaj KS Dekorglass Działdowo

9-11. Fiedorowicz Damian – MLKS Czarni Olecko/ Borsukiewicz Filip – UKS Konieczki Ełk

9-11. Jankowski Igor – Ostródzianka Ostróda/ Waszkiewicz Bartosz – UKS Olimp Kętrzyn

9-11. Salach Łukasz – UKS Tempo-25 Olsztyn/ Pupel Szymon – UKS Olimp Kętrzyn

Gry podwójne – dziewczęta

1. Żukowska Aniela/ Jakubiuk Aleksandra – obie UKS Olimp Kętrzyn

2. Łuszczyńska Joanna/ Miezianko Dominika – obie MLKS Czarni Olecko

3. Kawiak Marta – MLKS Ostródzianka Ostróda/ Archacka Julia – UKS Olimp Kętrzyn

4. Ceglińska Wiktoria/ Pawłowska Zuzanna – obie MKS Mrągowia Mrągowo

5. Cieśniewska Julia/ Staśkiewicz Maria – obie MKS Mrągowia Mrągowo

Gra mieszana

1. Bielicki Jakub –KS Dekorglass Działdowo/ Cieśniewska Julia – MKS Mrągowia Mrągowo

2. Rutkowski Mateusz –KS Dekorglass Działdowo/ Łuszczyńska Joanna – MLKS Czarni Olecko

3. Kucharski Arkadiusz – LUKS ABC Żak Pisanica/ Archacka Julia – UKS Olimp Kętrzyn

4. Pupel Szymon/ Jakubiuk Aleksandra – oboje UKS Olimp Kętrzyn

5-8. Skoneczka Mikołaj –KS Dekorglass Działdowo/ Staśkiewicz Maria – MKS Mrągowia Mrągowo

5-8. Woźniak Szymon – LUKS Warmia Lidzbark Warmiński/ Żukowska Aniela – UKS Olimp Kętrzyn

5-8. Szałaj Daniel/ Kulesza Aleksandra – oboje UKS Konieczki Ełk

5-8. Chojnowski Wojciech - KS Dekorglass Działdowo/ Pawłowska Zuzanna – MKS Mrągowia Mrągowo

9-11. Fiedorowicz Damian/ Miezianko Dominika – oboje MLKS Czarni Olecko

9-11. Jankowski Igor/ Kawiak Marta – oboje MLKS Ostródzianka Ostróda

9-11. Szymański Jakub –KS Dekorglass Działdowo/ Ceglińska Wiktoria – MKS Mrągowia Mrągowo

Sędzia główny – Zbigniew Bobryk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn