Mistrzostwa Województwa LZS Szkół – Faworyci nie mieli problemów

W Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Województwa LZSSzkół w tenisie stołowym. Rywalizowano na trzech poziomach: podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Ponieważ większość czołowych klubów w regionie jest zrzeszona w LZS-ach obsada była mocna, a faworyci, którzy z powodzeniem startują w krajowych imprezach, tu też pokazali klasę.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Izabela Blautenberg (gm. Kozłowo), Arkadiusz Kucharki (gm. Kalinowo), Maja Mańkiewicz (gm. Lidzbark Warmiński), Kamil Urbanowicz (gm. Lidzbark warmiński), Julia Bibik (gm. Lidzbark Warminski) i Szymon Szewczyk (gm. Lidzbark Warmiński). Generalny sukces odnieśli więc gospodarze, sla byli zdecydowanymi faworytami.

Szkoły Podstawowe – dziewczęta

1 Blautenberg Izabela – gm. Kozłowo

2 Żuk Oliwia – gm. Dywity

3 Michalska Sandra – gm. Działdowo

4 Golder Patrycja – gm. Lubawa

5-6 Kondracka Ewelina – gm. Kalinowo

5-6 Różańska Wiktoria – gm. Rybno

7-8 Łokuciejewska Oliwia – gm. Lidzbark Warmiński

7-8 Konstantynowicz Julia – gm. Wydminy

Szkoły Podstawowe – chłopcy

1 Kucharski Arkadiusz – gm. Kalinowo

2 Kacprzak Jakub – gm. Susz

3 Zalewski Łukasz – gm. Kozłowo

4 Lewandowski Patryk – gm. Działdowo

5-6 Browarski Artur – gm. Rybno

5-6 Zelmański Szymon – gm. Lubawa

7-8 Kasak Łukasz – gm. Wydminy

7-8 Greif Damian – gm. Dywity

Gromek Artur – gm. Lidzbark Warmiński

Gimnazja – dziewczęta

1 Mańkiewicz Maja – gm. Lidzbark Warmiński

2 Łuszczyńska Joanna – gm. Olecko

3 Kondracka Dominika – gm. Kalinowo

4 Kulinek Alicja – gm. Węgorzewo

5-6 Wiśniewska Natalia – gm. Lubawa

5-6 Godlewska Wiktoria – gm. Rybno

7-8 Tuchewicz Sara – gm. Kozłowo

7-8 Plato Ewelina – gm. Wydminy

9-10 Zielkowska Klaudia – gm. Działdowo

9-10 Lewczuk Natalia – gm. Mikołajki

Gimnazja – chłopcy

1 Urbanowicz Kamil – gm. Lidzbark Warmiński

2 Bielicki Jakub – gm. Działdowo

3 Kurgan Jakub – gm. Kalinowo

4 Zelma Kacper – gm. Lubawa

5-6 Józefowicz Gabriel – gm. Rybno

5-6 Gnap Krzysztof – gm. Wydminy

7-8 Kowalewski Damian – gm. Kozłowo

7-8 Fiedorowicz Damian – gm. Olecko

9-11 Dawid Piotr – gm. Mikołajki

9-11Kozakiewicz Sebastian – gm. Węgorzewo

9-11 Kozibski Jakub – gm. Susz

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1 Bibik Julia – ZSZ Lidzbark Warmiński

2 Górska Ada – LO Lidzbark Warmiński

3 Woźniak Zuzanna – LO Węgorzewo

4 Waraksa Justyna – LO Węgorzewo

5-6 Pich Anna – ZSZIZ Pieniężno

5-6 Królikowska Paulina – ZSZ Ostróda

7-8 Łuba Magda – ZSZ Biała Piska

7-8 Danielczyk Ewelina – ZSZ Węgorzewo

9-12 Michałowska Gabriela – ZSZ Węgorzewo

9-12 Żuralska Agnieszka – ZS Lubawa

9-12 Raczkowska Karolina – ZSZ Ostróda

9-12 Łuba Anna – ZSZ Biała Piska

13-16 Szczygieł Dominika – ZS KSIA Giżycko

13-16 Żołędowska Adrianna – ZSR Ostróda

13-16 Zaborowska Magdalena – ZSR Ostróda

13-16 Bułas Marta – ZS KSIA Giżycko

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy

1 Szewczyk Szymon – LO Lidzbark Warmiński

2 Jarmołowicz Kamil – ZSR Ostróda

3 Gasiul Jakub – ZSZ Ostróda

4 Podobyćko Szymon – ZSR Ostróda

5-6 Brzóska Szymon – ZS KSIA Giżycko

5-6 Ossowski Jacek – ZS Lubawa

7-8 Krowiel Kamil – LO Węgorzewo

7-8 Penkala Kornel – ZS Lubawa

9-12 Czajkowski Marcin – ZSZ Biała Pisko

9-12 Karużel Łukasz – ZSZ Węgorzewo

9-12 Kokocka Damian – LO Węgorzewo

9-12 Protasiewicz Krystian – ZSZ Ostróda

13-16 Baran Patryk – ZS KSIA Giżycko

13-16 Osmański Patryk – ZSLIZ Pieniężno

13-16 Radzikowski Adam – ZSZ Biała Piska

13-16 Bakiewicz Bartosz – ZSLIZ Pieniężno

Deble – chłopców

1 ZSR Ostróda

2 ZSZ Ostróda

3 ZS Lubawa

4 LO Węgorzewo

5-6 ZSLIZ Pieniężno

5-6 ZS KSIA Giżycko

Deble – dziewcząt

1 LO Węgorzewo

2 ZSZ Biała Piska

3 ZSZ Ostróda

4 ZS KSIA Giżycko

5-6 ZSZ Węgorzewo

5-6 ZSR Ostróda

Organizator

- Warmińsko - Mazurskie Zrzeszenie LZS

- Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego

- Gminne Zrzeszenia LZS/ Gminy/Kluby/Szkoły – eliminacje gminne

- Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn