×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but umw47 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

W III lidze już rewanże – Emocje tylko w Gołdapi, na szczycie lepszy UWM

W niedzielę (1 lutego) rozpoczęła się rewanżowa runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Najciekawiej zapowiadał się mecz w Olsztynie, gdzie w spotkaniu drużyn czołówki UWM pokonał Mrągowię 13:5 i objął prowadzenie w tabeli, mając jednak więcej rozegranych meczów. Najwięcej emocji przyniosło spotkanie w Gołdapi. Gospodarze wygrali z Warmią IV Lidzbark Warmiński 10:8.

Wyniki 14 kolajki

UKS JANTAR Gołdap - LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 10:8

Grzegorz Wesołowski– Artur Gromek 3:0 (1,3,2)

Bogdan Wikarski - Julia Archacka 3:0 (6,2,2)

Marcin Chlebus – Adrian Linowski 2:3 (9,-4,9,-11,-8)

Andrzej Karniej – Wojciech Chrząszcz 0:3 (-10,-8,-8)

Grzegorz Wesołowski/Bogdan Wikarski – Wojciech Chrząszcz/Adrian Linowski 2:3 (-7,9,-8,7,-9)

Andrzej Karniej/Marcin Chlebus – Artur Gromek/Julia Archacka 3:0 (5,1,6)

Grzegorz Wesołowski – Julia Archacka 3:0 (3,4,7)

Marek Różycki – Artur Gromek 3:0 (3,4,2)

Andrzej Karniej – Adrian Linowski 2:3 (-7,7,7,-7,-1)

Marcin Chlebus – Wojciech Chrząszcz 3:1 (-9,9,10,9)

Grzegorz Wesołowski – Adrian Linowski 1:3 (-9,-10,9,-4)

Marcin Chlebus – Artur Gromek 3:0 (2,7,5)

Marek Różycki – Wojciech Chrząszcz 2:3 (5,-8,-11,10,-7)

Andrzej Karniej – Julia Archacka 3:0 (7,5,9)

Grzegorz Wesołowski – Wojciech Chrząszcz 2:3 (4,9,-4,-3,-6)

Andrzej Karniej – Artur Gromek 3:0 (7,2,9)

Marek Różycki – Adrian Linowski 1:3 (-9,9,-5,-4)

Marcin Chlebus – Julia Archacka 3:0 (12,9,9)

ITR Iława - MLEXER I Elbląg przełożony

MKS Jeziorany - GZ LZS Lubawa 17:1

MLEXER II Elbląg - MGS Bałga Górowo Iławeckie 16:2

MORLINY IV Ostróda - UKS OLIMP Kętrzyn mecz nie odbył się (Olimp nie dojechał)

MKS MRĄGOWIA Mrągowo - UWM Olsztyn 5:13

Wktoria Ceglińska – Cezary Bossowski 0:3 (-4,-7,-4)

Krzysztof Pawłowski – Piotr Mazurkiewicz 1:3 (10,-10, -7,-8)

Mariusz Jurczyk – Mateusz Waszczuk 3:0 (2,2,4)

Jacek Baczewski – Michał Ogrodniczak 0:3 (-9,-5,-5)

Zuzanna Pawłowska/Wiktoria Ceglińska – Michał Ogrodniczak/Piotr Mazurkiewicz 0:3 (-7,-9,-10)

Krzysztof Pawłowski/Jacek Baczewski – Mateusz Waszczuk/Cezary Bossowski 3:0 (7,8,5)

Wktoria Ceglińska – Piotr Mazurkiewicz 1:3 (-7,-11,8,-9)

Krzysztof Pawłowski – Cezary Bossowski 0:3 (-9,-11,-1)

Jacek Baczewski – Mateusz Waszczuk 3:1 (-8,2,2,1)

Mariusz Jurczyk – Michał Ogrodniczak 2:3 (-11,7,9,-8,-6)

Zuzanna Pawłowska – Mateusz Waszczuk 0:3 (-8,-9,-8)

Mariusz Jurczyk – Cezary Bossowski 2:3 (-9,-8,-8,-9,-7)

Krzysztof Pawłowski – Michał Ogrodniczak 2:3 (9,-6,-10,2,-7)

Jacek Baczewski – Piotr Mazurskiewicz 1:3 (-8,10,-9,-8)

Zuzanna Pawłowska – Michał Ogrodniczak 0:3 (-8,-7,-9)

Jacek Baczewski – Cezary Bossowski 3:0 (5,10,8)

Krzysztof Pawłowski – Mateusz Waszczuk 3:0 (5,8,9)

Mariusz Jurczyk – Piotr Mazurkiewicz 1:3 (-8,7,-8,-11)

{AdmirorGallery}umw47{/AdmirorGallery}

Tabela

1 UWM Olsztyn 22 13  (80)

2 MORLINY IV Ostróda 21 12 (84) 

3 MLEXER I Elbląg 20 12 (56) 

4 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 17 13 (6) 

5 MUKS PIŁECZKA Pisz 14 11 (14)

6 MKS Jeziorany 14 13 (26) 

7 MLEXER II Elbląg 14 13 (34)

8 UKS JANTAR Gołdap13 13 (4)

9 GZ LZS Lubawa 8 13 (-54)

10 LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 7 13 (-52)

11 MGS Bałga Górowo Iławeckie 5 13 (-88)

12 ITR Iława 4 11 (-64)

13 UKS OLIMP Kętrzyn 3 12 (-46) 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn