×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but lubawas730 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

W III lidze wreszcie dużo emocji – Dwa remisy w trzech meczach

W minioną niedzielę (8 lutego) odbyły się zaledwie trzy spotkania o mistrzostwo III ligi w tenisie stołowy. Wszystkie były bardzo zacięte, w dwóch zanotowano remisy. Punktami podzieliły się: LZS Lubawa z Jantarem Gołdap i Mrągowia z MUKS Piłeczką Pisz. Jedynie Warmia Lidzbark Warmiński zdobyła dwa oczka pokonując 10:8 ITR Iława. Tu też wszystko kręciło się wokół remisu.

Wyniki

LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński – ITR Iława 10-8

Chrząszcz Wojciech – Góralski Kacper 3-0

Gromek Artur – Gostół Michał 0-3

Linowski Adrian – Boodhram Ryszard 3-0

Archacka Julia – Góralski Roman 0-3

Gromek/Archacka – Gostół/Góralski R. 0-3

Linowski/Chrząszcz – Boodhram/Góralski K. 3-0

Chrząszcz Wojciech – Gostół Michał 3-1

Gromek Artur – Górski Kacper 0-3

Archacka Julia – Boodhram Ryszard 0-3

Linowski Adrian – Góralski Roman 3-0

Chrząszcz Wojciech – Boodhram Ryszard 3-0

Linowski Adrian – Góralski Kacper 3-0

Gromek Artur – Góralski Roman 0-3

Archacka Julia – Gostół Michał 0-3

Chrząszcz Wojciech – Góralski Roman 3-1

Archacka Julia – Góralski Kacper 3-2

Gromek Artur – Boodhram Ryszard 0-3

Linowski Adrian – Gostół Michał 3-1

LZS Lubawa – UKS JANTAR Gołdap 9-9

Surdykowski Michał – Karniej Andrzej 3-1 (-9, 2, 9, 5)

Golder Tomasz – Wikarski Bogdan 3-0 (4,9,6)

Żuralski Szymon – Karniej Dariusz 3-0 (10, 9, 8)

Guzowski Andrzej – Różycki Marek 2-3 (2, -8, 9, -5, -7)

Surdykowski/Żuralski – Różycki/Wikarski 2-3 (8, -9, -14, 9, -4)

Golder/Guzowski – Karniej D./Karniej A. 0-3 (-8, -8, -9)

Surdykowski Michał – Wikarski Bogdan 3-1 (-10, 5, 7, 7)

Golder Tomasz – Karniej Andrzej 0-3 (-8, -6, -7)

Guzowski Andrzej – Karniej Dariusz 2-3 (-10, 4, -5, 9, -6)

Żuralski Szymon – Różycki Marek 3-1 (-9, 5, 5, 2)

Surdykowski Michał – Karniej Dariusz 3-0 (9 ,9, 9)

Żuralski Szymon – Karniej Andrzej 3-2 (11, 12, -6, -9, 9)

Golder Tomasz – Różycki Marek 1-3 (-13, -9, 5, -9)

Guzowski Andrzej – Wikarski Bogdan 2-3 (9, 10, -9, -7, -10)

Surdykowski Michał – Różycki Marek 3-0 (5, 9, 7)

Guzowski Andrzej – Karniej Andrzej 2-3 (11, 7, -9, -5, -6)

Golder Tomasz – Karniej Dariusz 2-3 (7, -4 , 8, -3, -6)

Żuralski Szymon – Wikarski Bogdan 3-2 (-6, -5, 7, 3, 9)

{AdmirorGallery}lubawas730{/AdmirorGallery}

MKS Mrągowo – MUKS Piłeczka Pisz 9:9

Ceglińska Wiktoria – Nogacki Sebastian 0-3

Pawłowski Krzysztof – Zieliński Paweł 3-1

Jurczyk Mariusz – Mikucki Łukasz 3-0

Baczewski Jacek – Pawelczyk Waldemar 3-2

Baczewski/Pawłowski – Nogacki/Mikucki 1-3

Jurczyk/Ceglińska – Pawelczyk/Zieliński 1-3

Ceglińska Wiktoria – Zieliński Paweł 0-3

Pawłowski Krzysztof – Nogacki Sebastian 1-3

Baczewski Jacek – Mikucki Łukasz 3-2

Jurczyk Mariusz – Pawelczyk Waldemar 3-0

Pawłowska Zuzanna – Mikucki Łukasz 0-3

Jurczyk Mariusz – Nogacki Sebastian 3-2

Pawłowski Krzysztof – Pawelczyk Waldemar 1-3

Baczewski Jacek – Zieliński Paweł 3-0

Pawłowska Zuzanna – Pawelczyk Waldemar 0-3

Baczewski Jacek – Nogacki Sebastian 0-3

Pawłowski Krzysztof – Mikucki Łukasz 3-2

Jurczyk Mariusz – Zieliński Paweł 3-1

MGS Bałga Górowo Iławeckie - MKS Jeziorany 1:17

Tabela

1 UWM Olsztyn 22 13 (80)

2 MORLINY IV Ostróda 21 12 (84)

3 MLEXER I Elbląg 20 12 (56) 

4 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 18 14 (6)

5 MUKS PIŁECZKA Pisz 15 12 (14)

6 MKS Jeziorany 16 14  (42)

7 MLEXER II Elbląg 14 13 (34)

8 UKS JANTAR Gołdap 14 14 (4)

9 GZ LZS Lubawa 9 14  (-54) 

10 LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 9 14  (-50)

11 MGS Bałga Górowo Iławeckie 5 14  (-104)

12 ITR Iława 4 12 (-66)

13 UKS OLIMP Kętrzyn 3 12 (-46)

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn