Turniej Puchar TVP OLSZTYN 2018 – Za nami półfinały, w Ostródzie wystąpią najlepsi

Fot. gmina susz

W niedzielę (13 maja) w Suszu i Lidzbarku Warmińskim odbyły się półfinałowe turnieje Pucharu TVP 3 Olsztyn w tenisie stołowym. Impreza, której inspiratorem i organizatorem od wielu lat jest Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie LZS cieszą się niesłabnącym powodzeniem. W Ostródzie (20 maja) poznamy triumfatorów, a wystąpią najlepsi wyselekcjonowani podczas wielostopniowych eliminacji

Wyniki półfinału w Suszu

Grupa I dziewczęta (rocznik 2005 i młodsze)

1 Góralska Anna – Gmina Iława

2 Grzywacz Gabriela – Gmina Iława

3 Dzięgielewska Róża – Gmina Lubawa

Grupa I chłopcy (rocznik 2005 i młodsi)

1 Anzel Jakub – DEKORGLASS Działdowo

2 Łoziński Miłosz – Lidzbark Welski

3 Dylewski Oktawian – Dąbrówno

4 Koriat Szymon – Dąbrówno

Grupa II dziewczęta (rocznik 2004-2003)

1 Golder Patrycja – Gmina Lubawa

2 Madej Zuzanna – DEKORGLASS Działdowo

3 Szymańska Weronika – Susz

4 Lemańska Klaudia – Gmina Działdowo

Grupa II chłopcy (rocznik 2004-2003)

1 Lewandowski Patryk – DEKORGLASS Działdowo

2 Rutkowski Mateusz – DEKROGLASS Działdowo

3 Cegielski Miłosz – Gmina Działdowo

4 Chojnacki Igor – Lidzbark Welski

Grupa III dziewczęta (2002-2000)

1 Grzebska Aleksandra – DEKORGLASS Działdowo

2 Piórkowska Wiktoria – DEKORGLASS Działdowo

3 Szczepańska Aleksandra – Gmina Iława

4 Michalska Sandra – Gmina Działdowo

Grupa III chłopcy (2002-2000)

1 Skoneczka Mikołaj – DEKORGLASS Działdowo

2 Senkowski Łukasz – Lubawa

3 Komorowski Kacper – Susz

4 Góralski Kacper – Gmina Iława

Grupa IV kobiety (1999-1978)

1 Włodarska Emilia – Gmina Iława

2 Pieńczewska Magdalena – Gmina Iława

3 Treder Agnieszka – Gmina Nowe Miasto Lubawskie

Grupa IV mężczyźni (1999-1978)

1 Surdykowski Michał – Gmina Lubawa

2 Krzykowski Szymon – Gmina Działdowo

3 Gostół Michał – Gmina Iława

4 Zieliński Marcin – Gmina Lubawa

Grupa V kobiety (1977-1963)

1 Michalska Anna – Gmina Nowe Miasto Lubawskie

2 Ewertowska Hanna – Gmina Lubawa

3 Jurkiewicz Marzena – Gmina Lubawa

Grupa V mężczyźni (1977-1963)

1 Nadrowski Robert – Gmina Iława

2 Guzowski Andrzej – Gmina Lubawa

3 Lubnau Artur – Gmina Nowe Miasto Lubawskie

4 Woźniak Piotr – Gmina Działdowo

Grupa VI mężczyźni (1962 i starsi)

1 Kosewski Witold – DEKORGLASS Działdowo

2 Sosnowski Waldemar – DEKORGLASS Działdowo

3 Sczegielniak Andrzej – Susz

4 Adameczek Stanisław – Susz

Klasyfikacja zespołowa

1 DEKORGLASS Działdowo – 83 pkt.

2 Gmina Lubawa – 62 pkt.

3 Gmina Iława – 58 pkt.

4 Susz – 36 pkt.

5 Gmina Działdowo – 30 pkt.

6 Gmina Nowe Miasto Lubawskie – 26 pkt.

7 Lidzbark Welski – 12 pkt.

8 Dąbrówno – 11 pkt.

9 Grunwald – 7 pkt.

9 Rybno – 7 pkt.

9 Lubawa – 7 pkt

Fot. Gmina Susz

Uczestnicy finału w Ostródzie (20 maja)

Grupa 1 - dziewczęta (rocznik 2005 i młodsze)

1. Góralska Anna G. Iława

2. Grzywacz Gabriela G. Iława

3. Dzięgielewska Róża Gmina Lubawa

4. Madej Zofia* KS Dekorglass

5. Brzezińska Natalia* KS Dekorglass

6. Pieckowska Maria* KS Dekorglass

7. Antosiak Patrycja Dywity

8. Kocoń Maja Dywity

9. Łojewska Emilia Dywity

10. Parzuchowska Zuzanna Morąg

Grupa 1 - chłopcy (rocznik 2005 i młodsi)

1. Anzel Jakub KS Dekorglass

2. Łoziński Miłosz Lidzbark Welski

3. Dylewski Oktawian Dąbrówno

4. Koriat Szymon Dąbrówno

5 5. Michał Lipowski* KS Dekorglass

6. Stolarczyk Kryspin* KS Dekorglass

7. Czosek Wiktor LZS Ostróda

8. Smurzyński Mateusz LZS Ostróda

9. Kukułka Łukasz Węgorzewo

10. Vitt Adrian Węgorzewo

Grupa 2 - dziewczęta (rocznik 2004-2003)

1. 1 Golder Patrycja Gmina Lubawa

2. 2 Madej Zuzanna KS Dekorglass

3. 3 Szymańska Weronika Susz

4. 4 Lemańska Klaudia G. Działdowo

1. A Kawiak Marta LZS Ostróda

2. B Pawłowska Zuzanna G. Mrągowo

3. C Ceglińska Wiktoria G. Mrągowo

4. D Kochańska Małgorzata Dywity

Grupa 2 - chłopcy (rocznik rocznik 2004-2003)

1. 1 Lewandowski Patryk KS Dekorglass

2. 2 Rutkowski Mateusz KS Dekorglass

3 Cegielski Miłosz G. Działdowo

4. 4 Lemańska Klaudia G. Działdowo 4. 4 Chojnacki Igor Lidzbark Welski

1. A Kawiak Marta LZS Ostróda 1. A Jankowski Igor LZS Ostróda

2. B Pawłowska Zuzanna G. Mrągowo 2. B Pupel Szymon Kętrzyn

3. C Ceglińska Wiktoria G. Mrągowo 3. C Witkowski Szymon LZS Ostróda

4. D Kochańska Małgorzata Dywity 4. D Kosek Marcin LZS Ostróda

Grupa 3 - dziewczęta (rocznik 2002-2000)

1. 1 Grzebska Aleksandra KS Dekorglass

2. 2 Piórkowska Wiktoria KS Dekorglass

3. 3 Szczepańska Aleksandra G. Iława

4. 4 Sandra Michalska G. Działdowo

1. A Jabłonka Aleksandra Mlexer Elbląg

2. B Łojewska Dominika Dywity

3. C

4. D

Grupa 3 - chłopcy ( rocznik 2002-2000)

1. 1 Skoneczka Mikołaj KS Dekorglass

2. 2 Senkowski Łukasz Gmina Lubawa

3. 3 Komorowski Kacper Susz

4. 4 Góralski Kacper G.Iława

1. A Wasilewski Filip Dywity

2. B Chojnowski Wojciech* KS Dekorglass

3. C

4. D

Grupa 4 - Kobiety (rocznik 1999-1978)

1. 1 Włodarska Emilia G. Iława

2. 2 Pieńczewska Magdalena G. Iława

3. 3 Treder Agnieszka G. Nowe Miasto Lub.

4. 4 Kulina Kamila* KS Dekorglass

1. A Kucharczyk Patrycja LZS Ostróda

2. B Łojewska Aneta Dywity

3. C Ślazińska Agnieszka LZS Ostróda

4. D Bukita Wioletta Srokowo

Grupa 4 - mężczyźni (rocznik 1999 - 1978)

1. 1 Surdykowski Michał Gmina Lubawa

2. 2 Krzykowski Szymon G. Działdowo

3. 3 Gostół Michał G. Iława

4. 4 Zieliński Marcin Gmina Lubawa

1. A Golian Tomasz Morąg

2. B Deska Paweł LZS Ostróda

3. C Mikucki Łukasz Biała Piska

4. D Kuliński Mariusz Morąg

Grupa 5 - kobiety (rocznik 1977 - 1963)

1. 1 Wawrowska Małgorzata LZS Ostróda

2. 2 Gromek Marta L. Warmiński

3. 3 Bombrowicz Iwona Dywity.

4. 4 Daniel Buczyski Mlexer Elbląg

1. A Michalska Anna G. Nowe Miasto Lub.

2. B Ewertowska Hanna Gmina Lubawa

3. C Jurkiewicz Marzena Gmina Lubawa

4. D - 4.

Grupa 5 - mężczyźni (rocznik 1977 - 1963)

1. 1 Nadrowski Robert G. Iława

2. 2 Guzowski Andrzej Gmina Lubawa

3. 3 Lubnau Artur G. Nowe Miasto Lub.

4. 4 Woźniak Piotr G. Działdowo

1. A Dzierżko Wojciech LZS Ostróda

2. B Pawłowski Krzysztof G. Mrągowo

3. C Ratuszniak Zbigniew G. Mrągowo

4. D Daniel Buczyski Mlexer Elbląg

Grupa 6 - mężczyźni (1962 i st)

1. 1 Tadeusz Czyczel LZS Ostróda

2. 2 Zenon Kastrau LZS Ostróda

3. 3 Boliszewski Mariusz Stawiguda

4. 4 Bujalski Janusz Srokowo

1. A Kosewski Witold KS Dekorglass

2. B Sosnowski Waldemar KS Dekorglass

3. C Szczegielniak Andrzej Susz

4. D Adameczek Stanisław Susz

Ferdynand Chojnowski* KS Dekorglass

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn