Mistrzostwa Województwa żaków i skrzatów Mrągowo 2018 – Powiało optymizmem

Fot. nadesłane

W Mrągowie odbyły się w niedzielę (13 maja) mistrzostwa województwa żaków i skrzatów w tenisie stołowym. Najbardziej optymistyczna była naprawdę duża frekwencja i to jest nadzieja na przyszłość. Oby tylko młodym adeptom i ich szkoleniowcom wystarczyło cierpliwości. W kat.. żak dominowali faworyci z Lidzbarka Warmińskiego: Natalia Bogdanowicz i Artur Gromek, którzy zdobyli komplet złotych medali.

Warto dodać, że aż pięcioro żaków posiada limit PZTS na mistrzostwa kraju, a kolejna czwórka wywalczyła awans w eliminacjach. – ocenia turniej sędzia główny Zbigniew Bobryk Jest wśród nich jedna skrzatka. Tytuły w grach pojedynczych skrzatów przypadły zawodnikom z Pisanicy (Alicja Krynicka) i Giżycka (Bartosz Ziemba) Powody do zadowolenia mają też reprezentanci Działdowa, Lidzbarka Welskiego, Olsztyna i Ostródy. Skrzaci rywalizowali w grach pojedynczych i podwójnych, a żacy jeszcze w grach mieszanych.

Ogólnie było bardzo sympatycznie i jak zwykle poczęstunek: ciasto, kawa, herbata oraz integracja dzieci i rodziców.

Wyniki

Skrzatki - gra pojedyncza:

1. KRYNICKA Alicja - LUKS ABC ŻAK Pisanica

2. RUCIŃSKA Lena - LKS WEL Lidzbark Welski

3. WITKOWSKA Julia - LKS WEL Lidzbark Welski

4. PRZYBYLSKA Aleksandra - LUKS ABC ŻAK Pisanica

5. GAJEWCZYK Magdalena - LUKS ABC ŻAK Pisanica

z44804004

Skrzaci - gra pojedyncza:

1. ZIEMBA Bartosz - UKS JEDYNKA Giżycko

2. STACHOWIAK Kajetan - KS AZS UWM Olsztyn

3. KEMPKA Iwo - KS DEKORGLASS Działdowo

4. KORZENIEWSKI Andrzej - UKS TEMPO 25 Olsztyn

5-6. STACHOWIAK Adam - KS AZS UWM Olsztyn

5-6. KEMPKA Krzysztof - KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. MADEJ Franciszek - KS DEKORGLASS Działdowo

7-8. DZIKOŃSKI Dominik - LUKS ABC ŻAK Pisanica

9-11. RADZISZEWSKI Antoni - KS AZS UWM Olsztyn

9-11. BOGDANOWICZ Hubert - LUKS WARMIA Lidzbark Warm.

9-11. PAWŁOWSKI Piotr - LUKS ABC ŻAK Pisanica

z44804005

Skrzatki - gra podwójna:

1. RUCIŃSKA Lena / WITKOWSKA Julia

2. KRYNICKA Alicja / PRZYBYLSKA Aleksandra

z44804008

Skrzaci - gra podwójna:

1. ZIEMBA Bartosz / KEMPKA Iwo

2. STACHOWIAK Kajetan / KORZENIEWSKI Andrzej

3. STACHOWIAK Adam / RADZISZEWSKI Antoni

4. KEMPKA Krzysztof / MADEJ Franciszek

5. DZIKOŃSKI Dominik / PAWŁOWSKI Piotr

z44804009

Żaczki- gra pojedyncza - eliminacje do Mistrzostw Polski:

1. PIECKOWSKA Maria - KS DEKORGLASS Działdowo (awans na MP)

2. KRYNICKA Alicja - LUKS ABC ŻAK Pisanica (awans na MP)

3. SKARŻYŃSKA Maria - LUKS ABC ŻAK Pisanica

4. PAWŁOWSKA Paulina - LUKS ABC ŻAK Pisanica

5-6. DZIĘCIOŁ Zofia - KS AZS UWM Olsztyn

5-6. PINGOT Zuzanna - LKS WEL Lidzbark Welski

z44804006

Żaczki- gra pojedyncza - turniej o mistrzostwo województwa:

1. BOGDANOWICZ Natalia - LUKS WARMIA Lidzbark Warm. - limit PZTS

2. MADEJ Zofia - KS DEKORGLASS Działdowo - limit PZTS

3. BRZEZIŃSKA Natalia - KS DEKORGLASS Działdowo - limit PZTS

4. PIECKOWSKA Maria - KS DEKORGLASS Działdowo

z44804003

Żacy- gra pojedyncza - eliminacje do Mistrzostw Polski:

1. WITKOWSKI Paweł - LKS WEL Lidzbark Welski (awans na MP)

2. STOLARCZYK Kryspin - KS DEKORGLASS Działdowo (awans na MP)

3. DZIĘCIOŁ Tadeusz - KS AZS UWM Olsztyn

4. ZIEMBA Bartosz - UKS JEDYNKA Giżycko

5-6. SMURZYŃSKI Mateusz - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

5-6. KOSEK Szymon - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

7-8. ZIARKO Maciej - LUKS ABC ŻAK Pisanica

7-8. PIOTROWSKI Adam - KS DEKORGLASS Działdowo

9-12. WRZESIŃSKI Bartosz - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-12. ŚWIĘCKI Kacper - UKS JANTAR Gołdap

9-12. PAŹDZIORKO Igor - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

9-12. GÓRALSKI Jan - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

13-13. KRYMSKI Artur - LUKS ABC ŻAK Pisanica

13-16. KEMPKA Iwo - KS DEKORGLASS Działdowo

13-16. OSIŃSKI Paweł - MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda

13-16. LIEBNER Michał - LKS WEL Lidzbark Welski

17-24. WRÓBLEWSKI Jakub - MLKS CZARNI Olecko

17-24. KEMPKA Krzysztof - KS DEKORGLASS Działdowo

17-24. STACHOWIAK Kajetan - KS AZS UWM Olsztyn

17-24. STACHOWIAK Adam - KS AZS UWM Olsztyn

17-24. KORZENIEWSKI Andrzej - UKS TEMPO 25 Olsztyn

17-24. MADEJ Franciszek - KS DEKORGLASS Działdowo

17-24. NARUSZEWICZ Jakub - MLKS CZARNI Olecko

17-24. WESOŁOWSKI Hubert - LKS WEL Lidzbark Welski

25. KLEKOTKO Mateusz - MLKS CZARNI Olecko

z44804007

Żacy- gra pojedyncza - turniej o mistrzostwo województwa:

1. GROMEK Artur - LUKS WARMIA Lidzbark Warm. - limit PZTS

2. WITKOWSKI Paweł - LKS WEL Lidzbark Welski

3. STOLARCZYK Kryspin - KS DEKORGLASS Działdowo

4. LIPOWSKI Michał - KS DEKORGLASS Działdowo - limit PZTS

z44804010

Żaczki - gra podwójna:

1. BOGDANOWICZ Natalia / BRZEZIŃSKA Natalia

2. MADEJ Zofia / PIECKOWSKA Maria

3. SKARŻYŃSKA Maria / PAWŁOWSKA Paulina

4. KRYNICKA Alicja / DZIĘCIOŁ Zofia

z44804011

Żacy- gra podwójna:

1. GROMEK Artur / SMURZYŃSKI Mateusz

2. LIPOWSKI Michał / STOLARCZYK Kryspin

3. WITKOWSKI Paweł / ZIARKO Maciej

4. DZIĘCIOŁ Tadeusz / ZIEMBA Bartosz

5-8. WRÓBLEWSKI Jakub / ŚWIĘCKI Kacper

5-8. PAŹDZIORKO Igor / KOSEK Szymon

5-8. PIOTROWSKI Adam / KEMPKA Iwo

5-8. OSIŃSKI Paweł / WRZESIŃSKI Bartosz

9-11. LIEBNER Michał / WESOŁOWSKI Hubert

9-11. KEMPKA Krzysztof / MADEJ Franciszek

9-11. NARUSZEWICZ Jakub / KLEKOTKO Mateusz

20180513 002

Żacy- gra mieszana:

1. GROMEK Artur / BOGDANOWICZ Natalia

2. STOLARCZYK Kryspin / MADEJ Zofia

3. LIPOWSKI Michał / BRZEZIŃSKA Natalia

4. ZIARKO Maciej / SKARŻYŃSKA Maria

5-8. PIOTROWSKI Adam / PIECKOWSKA Maria

5-8. WITKOWSKI Paweł / KRYNICKA Alicja

5-8. DZIĘCIOŁ Tadeusz / DZIĘCIOŁ Zofia

5-8. ZIEMBA Bartosz / PAWŁOWSKA Paulina

9. LIEBNER Michał / PINGOT Zuzanna

z44804002

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn