MP Weteranów Iława 2018 (FOTO) – Anita Myrchel-Rutkowska: złoto, srebro, brąz, Ryszard Grzelak dwa razy na podium, mistrzem w deblu Henryk Prusiński

Fot. Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji facebook

W hali sportowo-widowiskowej w Iławie odbywały się w weekend (1/3 czerwca) Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. Startowali najlepsi w kategoriach od 40 lat do +80. Mistrzostwa są ukoronowaniem całego cyklu Grand Prix Polski Weteranów trwającego od września do maja. Atmosfera tych turniejów jest szczególna. Ambicja, wola walki, zdobywanie sportowych przyjaźni.

W imprezie startowała duża grupa weteranów z Warmii i Mazur – w sumie 31 osób z różnych miejscowości . Po rozgrywkach grupowych, które były eliminacjami, do turniejów głównych w grze pojedynczej zakwalifikowało się 11 reprezentantów województwa warmińsko-mazurskiego: w K40 Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn), w M40: Marek Unruh (Olsztyn), Ryszard Grzelak (Elbląg), Robert Najdrowski (Iława), w M50: Tadeusz Czyczel (Ostróda) , Grzegorz Gumiński (Morąg), w M60: Tomasz Okuniewicz (Skup), Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) w M65: Bolesław Krawczyk (Olsztyn), Henryk Prusiński (Olsztyn) w M75: Marian Gęsicki (Działdowo). Pozostali z równie dużą wolą walki wystapili  w turniejach pocieszenia rywalizując o jak najwyższe pozycje. W programie MP były jeszcze gry deblowe  w kategoriachi miksty - open..

Az trzy medale zdobyła Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn). Złoty w deblu, srebrny w mikście i brązowy w singlu. Dwukrotnie na podium stanął Ryszard Grzelak (Elbląg) - kat. M40. Wywalczył srebro w deblu i brąz w singlu. Złoty medal w grze podwójnej przywiózł do Olsztyna Henryk Prusiński w M65. W tej samej kategorii brązowy krążek wywalczyła olsztyńska para: Bolesław Krawxzyk/Mirosław Smółka. Ponadto brąz zdobył w deblu kat. M75 Marian Gęsicki (Działdowo).

Gra pojedyncza

K40 Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn) – miejsce w turnieju 3

Grupa

- Iwona Rosik (Szczecin) 3:0 (7,8,9)

- Nuriya Zhaludok (Inowrocław) 0:3 (-3,-10,-2)

Ćwierćfinał

- Katarzyna Krzysztoforska (Świętochlowice) 3:0 (4,8,3)

Półfinał

- Małgorzata Sawecka (Warszawa) 0:3 (-9,-9,-8)

o 3 miejsce

- Beata Barska (Blizne) 3:0 (6,5,8)

34266484 842788152581588 7733485699059417088 n

M40 Roman Góralski (Iława) – miejsce w turnieju 37/40

Grupa

- Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) 0:3 (-5,-5,-5)

- Adam Kieroński (Tarnów) 0:3 (-5,-5,-3)

- Marian Balak (Góra Kalwaria) 1:3 (-6,-11,6,-8)

M40: Przemysław Wawrzyniak ((Olsztyn) – miejsce w turnieju 35/36

Grupa

- Wojciech Tebecio (Skarszewy) 0:3 (-7,-11,-8)

- Jarosław Okruch (Wołomin) 0:3 (-7,-9,-6)

- Paweł Ślazyk (Kraków) 2:3 (-13,6,-2,5,-8)

M40: Marek Unruh (Olsztyn) miejsce w turnieju 17/24

Grupa

- Marcin Lach (Grudziądz) 0:3 (-6,-5,-8)

- Marek Grabski (Grudziądz) 3:0 (1,10,5)

- Artur Lubnau (Jamielnik) 3:1 (6,-5,7,7)

I runda

- Marek Strzałka (Kraków) 3:0 (2,6,9)

II runda

- Michał Wojewódka (Grudziądz) 0:3 (-11,-6,-9)

o miejsce 13/16

- Zbigniew Leszczyński (Bydgoszcz) 0:3 (-6,-8,-6)

M40: Artur Lubnau (Jamielnik) – miejsce w turnieju 45/52

Grupa

- Marcin Lach (Grudziądz) 0:3(-5,-6,-8)

- Marek Grabski (Grudziądz) 2:3 (-6,9,-7,10,-9)

- Marek Unruh (Olsztyn) 1:3 (-6,5,-7,-7)

M40 Robert Najdrowski (Iława) – miejsce w turnieju 13/16

Grupa

- Artur Sawoch (Gorzów Wielkopolski) 0:3 (-9,-10,-6)

- Przemysław Górski (Gnierw) 3:1 (10,7,-6,7)

- Piotr Michalski (Sochocin) 3:0 (3,6,12)

I runda

- Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) 0:3 (-9,-4,-7)

o miejsce 17/24

- Robert Baran (Lubartów) 3:1 (11,-1011,6)

o miejsce 13/16

- Krzysztof Piotrowski (Toruń 3:1 (10,8,-9,8)

o miejsce 9/12

- Paweł Stopiński (Skierniewice) 1:3 (-4,-8,8,-9)

M40: Ryszard Grzelak (Elbląg) – miejsce w turnieju 3

Grupa

- Mariusz Zwoliński (Orzesze) 3:0 (7,4,4)

- Stanisław Rosiński (Piastów) 3:0 (4,2,5)

- Maciej Dobrowolski ( Łomża) 3:2 (7,-8,-10,6,7)

I runda

- Przemysław Górski (Gniew) 3:1(-8,1,10,6)

II runda

- Adrian Myszewski (Mysłowice) 1:3 (10,-6,,-4,-7)

o miejsce 13/16

- Przemysław Przesmycki (Łódź) 3:0 (6,8,9)

o miejsce 9/12

-  Zbigniew Leszczyński (Bydgoszcz) krecz

o miejsce 7/8

- Wojciech Tebecio (Skarszewy) 3:1 (-10,6,10,7)

o miejsce 5/6

- Marcin Lach (Grudziądz) 3:2 (4,-13,5,-5,7)

o miejsce 3/4

Adrian Myszewski (Mysłowice) 3:2 (7,-7,9,-5,9)

M40 Sebastian Główczyk (Olsztyn) – miejsce w turnieju 41/44

Grupa

- Dariusz Świder (Kwidzyn) 0:3 (-2,-7,-10)

-Marcin Chwojko (Białystok) 1:3 (-5,-5,6,-8)

- Krzysztof Kamiński (Płońsk) 3:0 (3,9,8)

34137060 842789339248136 5389293442255814656 n

M50 Tadeusz Czyczel (Ostróda) – miejsce w turnieju 17/24

Grupa

- Adam Kleczkowski (Lublin) 0:3 (-6,-4,-11)

- Robert Słowik (Boguszów-Gorce) 3:2 (5,-7,-3,4,6)

- Jerzy Korgul (Kwidzyn) 3:0 (5,6,9)

I runda

Yuriy Fomin (Mysłowice) 2:3 (8,-7,-4,13,-10)

o miejsce 13/16

- Adam Kleczkowski (Lublin) 0:3 (walkower)

M50 Janusz Góralczyk (Olsztyn) – miejsce w turnieju 47/54

Grupa

- Jacek Wieczerzak (Bydgoszcz) 0:3 (-4,-8,-1)

- Jacek Balawajder (Pszów) 2:3 (11,-5,-2,8,-1)

- Krzysztof Cudny (Warszawa) 3:2 (5,7,-9,-7,4)

M50: Dariusz Bartycha (Biskupiec) – miejsce w turnieju 55/62

Grupa

- Paweł Paga (Łasin) 0:3 (-8,-6,-10)

- Bogusław Balawajder (Wodzisław Śląski) 2:3 (-11,10,9,-9,-8)

- Marek Rybaczek (Lębork) 0:3 (-7,-10,-10)

M50: Bohdan Hatała (Iława) – miejsce w turnieju 32

Grupa

- Roman Piechnik (Lublin) 1:3 (-5,5,-6,-2)

- Stefan Wielgus ((Radom) 0:3 (-4,-7,-6)

- Kazimierz Meller ((Płąchawy) 3:0 (4,5,4)

M50: Jarosław Czerwienko (Olsztyn) – miejsce w turnieju 39/42

Grupa

- Andrzej Bernatowicz (Pułtusk) 2:3 (9,-7,-7, 9,-10)

- Yuriy Fomin (Mysłowice) 2:3 (-8,9,-9,10,-11)

- Kazimierz Wiszowaty (Toruń) 0:3 (-2,-9,-3)

M50: Waldemar Wojsz (Olsztyn) – mijsce w turnieju 55/62

Grupa

- Tomasz Nędza-Kubiniec (Kościelisko) 0:3 (-8.-9,-5)

- Tadeusz Durka (Bielsko-Biała) 0:3 (-4,-9,-7)

- Andrzej Mularczyk (Kwidzyn) 2:3 (-9,-3,7,5,-9)

M50: Grzegorz Gumiński (Morąg) miejsce w turnieju 17/24

Grupa

- Wojciech Potrykus (Lębork) 0:3 (-9,-6,-8)

- Witold Kosewski (Dabrówno) 3:0 (10,6,10)

- Zenin Kastrau (Olsztyn) 3:1 (7,-11,7,7)

Ćwierćfinał

- Jacek Wieczerzak (Bydgoszcz) 2:3 (-8,-7,8,10,-9)

o miejsce 17/24

-  Dariusz Baruch (Białystok) 3:2 (-8,-1,10,9,8)

o miejsce 13/16

-  Mirosław Lewczuk 9Świętochlowice) 0:3 (-13,-6,-5)

M50: Witold Kosewski (Dąbrówno) miejsce w turnieju 35/36

Grupa

- Grzegorz Gumiński (Morąg) 0:3 (-10,-6,-10)

- Wojciech Potrykus (Lębork) 0:3 (-10,-8,-6)

- Zezon Kastrau (Olsztyn) 0:3 (-10,-8,-7)

M50: Zenon Kastrau (Olsztyn) – miejsce w turnieju 31

Grupa

- Grzegorz Gumiński (Morąg) 1:3 (-7,11,-7,-7)

- Wojciech Potrykus (Lębork) 1:3 (-6,-7,10,-4)

- Witold Kosewski (Dąbrówno) 3:0 (10,8,7)

34051832 841801802680223 1189998449739694080 n

M60: Witold Bucholc (Olsztyn) – miejsce w turnieju 23/24

Grupa

- Bogusław Madej (Węgierska Górka) 0:3 (-6,-3,-5)

- Andrzej Głód (Czeladź) 0:3 (-3,-5,-7)

- Tomasz Opioła (Bobrowniki Wielkie) 3:2 (7,-7,5,-10,7)

M60 Ryszard Gruszkiewicz (Olsztyn) – miejsce w turnieju 21/22

Grupa

- Krzysztof Młotkowski (Grudziadz) 1:3 (-9,-3,9,-6)

- Abigniew Pietrzniak (Pruszcz Gdański) 0:3 (-2,-11,-6)

- Krzysztof Piwowarski (Warszawa) 3:0 (5,1,3)

M60: Mirosław Skrzypczyk (Olsztyn) – miejsce w turnieju 25/26

Grupa

- Stanisław Zagajewski (Świebodzice) 1:3 (-6,-5,7,-8)

- Marek Wolny (Katowice) 2:3 (9,-7,8,-9,-15)

- Leszek Pęda (Warszawa) 2:3 (9,-7,-7,9,-10)

M60 Tomasz Okuniewicz (Skup) – miejsce w turnieju 13/16

Grupa

- Marek Pyzik (Kielce) 3:0 (7,4,6)

- Jan Chorzępa (Żmigród) 3:2 (9,-8,-6,7,9)

- Zbigniew Ostrowski (Mełno) 3:0 (2,9,8)

II runda

- Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) 1:3 (6,-10,-7,-10)

o miejsce 9/12

- Janusz Sokolowski (czeladź) 1:3 (-8,-59,-6)

M60: Franciszek Jastrzębowski (Olsztyn) – miejsce w turnieju 7/8

Grupa

- Wiesław Rygiel (Kraków) 3:0 (9,9,6)

- Władysław Zbylut (Koszalin) 3:2 (7,5,-8,-7,5)

- Zbigniew Brach (Szczecinek) 3:0 (5,7,6)

II runda

- Tomasz Okuniewicz (Skup) 3:1 (-6,10,7,10)

Ćwierćfinał

-  Bogusław Madej (Wgierska Górka) 1:3 (-1,-9,6,-4)

o miejsce 7/8

-  Marek Pyzik (Kieloce) 3:2 (9,-7,5,13,9)

o miejsce 5/6

- Jerzy Kiełbik (Warszawa) 1:3 (3,-10,-8,-7)

34343446 842788632581540 7095913849966034944 n

M65: Bolesław Krawczyk (Olsztyn) – miejsce w turnieju 9/12

Grupa

- Marian Strzałka (Gliwice) 1:3 (-11,6,-7,-8)

- Stanisław Sadowski (Legionowo) 3:0 (11,5,3)

- Janusz Trudnowski (Elbląg) 3:0 (5,6,4)

I runda

- Janusz Żukowski (Szczecin) 3:2 (11,-9, 6,-7,8)

Ćwierćfinał

Michał Wolny (Ruda Śląska) 0;3 (-8,-10,-10)

o miejsce 7/8

- Stanisław Magdoń (Dębica) 1:3 (-7,-2,6,-2)

M65: Janusz Trudnowski (Elbląg) - miejsce w turnieju 29/32

Grupa

- Marian Strzałka (Gliwice) 0:3 (-6,-13,-5)

- Stanisław Sadowski (Legionowo) 0:3 (-8,-10,-5)

- Bolesław Krawczyk (Olsztyn) 0:3 (-5,-6.-4)

M65: Henryk Prusiński (Olsztyn) – miejsce w turnieju 5/6

Grupa

- Wiesław Ostrowski (Okonin) 3:0 (8,13,4)

- Jerzy Tokarski (Bielsko Biała) 3:0 (3,6,6)

- Andrzej Pietrzyk (Skoczów) 3:0 (6,8,9)

I runda

- Henryk Różalski (Sosnowiec) 3:1 (-10,13,5,5)

Ćwierćfinał

- Janusz Wojnarski (Gostynin) 3:0 (4,1,7)

Półfinał

- Michał Wolny (Ruda Śląska ) 1:2 (7,-9,-11)

o miejsce 3/4

- Henryk Różalski (Sosnowiec) 0:3 (-7,-10.-8)

M65: Roman Hajduk (Działdowo) – miejsce w turnieju 29/32

Grupa

- Michał Wolny (Ruda Śląska) 0:3 (-9,-7,-6)

- Marek Wlekliński (Bydgoszcz) 1:3 (-9,5,-4,-6)

- Adam Urbański (Tymbark) 3:1 (10,10,-8,9)

M65 Mirosław Smółka (Olsztyn) – miejsce w turnieju 18

Grupa

- Janusz Żukowski (Szczecin) 0:3 (-8,-8,-6)

- Leszek Jodaniewski (Człuchów) 3:2 (-7,6,-9,8,7)

- Marian Woźniak (Radom) 1:3 (9,-12,-7,-7)

34393616 842789692581434 2533097253627756544 n

M70: Ryszard Fleszar (Ostróda) – miejsce w turnieju 17/18

Grupa

- Jerzy Schreiber (Żywiec) 0:3 (-6,-8,-6)

- Jerzy Osiki (Polkowice) 0:3 (-9,-8,-5)

- Zygmunt Dzięgielewski (Gdańsk) 0:3 (-6,-5,-8)

34199725 841802522680151 1762347329202946048 n

M75: Marian Gęsicki (Działdowo) – miejsce w turnieju 5/6

Grupa

- Antoni Szwab (Wodzisław Śląski) 3:0 (9,7,10)

- Mariusz Piński (Gdańsk) 3:1 (9,-10,12,7)

- Jan Nowak (Radomierz) 3:0 (7,5,8)

Ćwierćfinał

- Romulad Stasiełowicz ((Drezdenko) 3:0 (9,6,3)

Półfinał

- Henryk Glura (Bydgoszcz) 0:3 (-6,-3,-9)

o miejsce 3/4

- Janusz Malarz (Tarnobrzeg)1:3 (-2,-8,8,-12)

34276579 842788592581544 3618090272740605952 n

M80: Józef Pyka (Elbląg) – miejsce w turnieju 13/14

Grupa

- Adam Hnyda (Świerklaniec) 0:3 (-7,-5,-4)

- Teofil Czekaj (Lublin) 3:0 (8,7,10)

- Edward Nowak (Gdańsk) 0:3 (-5,-6,-7)

M80: Franciszek Podhorodecki (Elbląg) miejsce w turnieju 10

Grupa

- Henryk Mryc (Rząska) 0:3 (-1,-7,-1)

- Michał Reterski (Ustroń) 0:3 (-6,-11,-10)

- Wiesław Jagniątkowski 0:3 (-5,-3,-10)

Gry podwójne

K40

Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn)/Jolanta Szatko-Nowak (Kraków) miejsce w turnieju 1

Półfinał

- Małgorzata Fidala (Lębork)/ Nuriya Zhaludok (Inowrocław) 3:1 (4,9,-7,6)

Finał

- Iwona Rosik (Szczecin)/Katarzyna Bielak (Radom) 3:0 (12.7.9)

34319485 842789805914756 5094421805418938368 n

M40

Ryszard Grzelak (Elbląg)/Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) miejsce w turnieju 2

II runda

- Zbigniew Leszczyński (Bydgoszcz)/Robert Najdrowski (Iława) 3:2 (-8,5,13,-7,9)

Ćwierćfinał

- Artur Sawoch (Gorów Wlk.)/Aleksander Cichocki (Kwidzyn) 3:2 (-11,6,9,-9,10)

Półfinał

- Artur Szołtysek (Żary)/Mariusz Zwoliński (Orzesze) 3:2 (-9,6,-7,5,7)

Finał

Michał Wojewódka (Grudziądz)/Dariusz Świder (Kwidzyn) 2:3 (-8,12,2,-11,-5)

Zbigniew Leszczyński (Bydgoszcz)/Robert Najdrowski (Iława) miejsce w turnieju 9/16

I runda

- Krzysztof Klocek (Łętownia)/Grzegorz Sum (Brzozów) 3:0 (2,7,1)

II runda

- Ryszard Grzelak (Elbląg)/Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska) 2:3 (8,-5,-13,7,-9)

Marek Unruh (Olsztyn)/Maciej Dobrowolski (Łomża) miejsce w turnieju 9/16

I runda

Paweł Ślazyk/ Jakub Biel (Kraków) 3:2 (10,-6,9,-7,7)

Ćwierćfinał

- Marcin Lach (Grudziądz)/Witold Skubiszewski (Gdańsk) 0:3 (-1,-8,-9)

34560331 842786969248373 590723664383574016 n

M50

Tadeusz Czyczel (Ostróda)/Zenon Kastrau (Olsztyn) miejsce w turnieju 17/32

I runda

- Remigiusz Breński/Krzysztof Wiszowaty (Toruń) 0:3 (-11,-5,-4)

Witold Kosewski (Dąbrówno)/Grzegorz Gumiński (Morąg) miejsce w turnieju 17/32

I runda

- Maciej Małek Lębork/Andrzej Adamczuk (Siekierczyn) 0:3 (-6,-9,-4)

Jarosław Czerwienko (Olsztyn)/Tadeusz Piotrowski (Zawiercie) miejsce w turnieju 5/8

I runda

Waldemar Wojsz/Janusz Góralczyk (Olsztyn) 3:0 (6,4,8)

II runda

- Mirosław Lewczuk (Świętochlowice)/Witold Nowakowski (Gliwice) 3 (7,10,4)

Ćwierćfinał

- Artur Zieliński (Warszawa)/Artur Nędza-Kubiniec (Kościelisko) m1:3 (1,-9,-8,-7)

Bohdan Hatała (Iława)/Dariusz Skrocki (Kwidzyn) miejsce w turnieju 17/32

I runda

- Jacek Rosiak/Robert Słowik (Boguszów-Gorce) 1:3 (-10,7,-6,-8)

Waldemar Wojsz/Janusz Góralczyk (Olsztyn) miejsce w turnieju 17/32

I runda

- Jarosław Czerwienko (Olsztyn)/Tadeusz Piotrowski (Zawiercie) 0:3 (-6,-8,-4)

34075996 841802002680203 7209634288927506432 n

M60

Franciszek Jastrzębowski/Mirosław Skrzypczyk (Olsztyn) miejsce w turnieju 9/16

I runda

Tomasz Okuniewicz (Skup)/Jerzy Kiełbik (Warszawa) 2:3 (-11,13,-10,6,-7)

Tomasz Okuniewicz (Skup)/Jerzy Kiełbik (Warszawa) miejsce w turnieju 5/8

I runda

- Franciszek Jastrzębowski/Mirosław Skrzypczyk (Olsztyn) 3:2 (11,-13,10,-6,7)

II runda

Krzysztof Młotkowski (Grudziądz)/Jerzy Dębski (Wrocław) 0:3 (-0,-11,-7)

Ryszard Gruszkiewicz (Olsztyn)/Władysław Zbylut (Koszalin) miejsce w turnieju 9/16

I runda

Tomasz Opioła (Bobrownik Wielki)/Jan Chorzępa (Żmigród) 0:3 (-8,-6,-8)

34318333 842788399248230 3234814550956048384 n

M65

Henryk Prusiński (Olsztyn)/Janusz Żukowski (Szczecin) miejsce w turnieju 1

Ćwierćfinał

- Marek Wlekliński (Bydgoszcz)/Jerzy Tokarski (Bielsko Biała) 3:0 (10,3,2)

Półfinał

- Bolesław Krawczyk/Mirosław Smółka (Olsztyn) 3:0 (9,6,4)

Finał

- Jerzy Głuchowski (Siedlce)/Stanisław Magdoń (Dębica) 3:2 (3,10,-3,-8,2)

Bolesław Krawczyk/Mirosław Smółka (Olsztyn) miejsce w turnieju 3/4

I runda

- Roman Cywiński (Grudziądz)/Wiesław Ostrowski (Okonin) 3:1 (6, 7,5,8)

Ćwierćfinał

- Adam Rozwadowski (Szczebrzeszyn)/Stefan Zochowski (Ciechanów) 3:0 (9,8,8)

Półfinał

- Henryk Prusiński (Olsztyn)/Janusz Żukowski (Szczecin) 0:3 (-9,-6,-4)

34131806 841801702680233 3804942820658118656 n

M70

Ryszard Fleszar (Ostróda)/ Tadeusz Piotrowski (Białystok)

Ćwierćfinał

- Henryk Pietrzak (Skoczów)/Jerzy Osicki (Polkowice) 2:3 (-3,8,11,-8,-7)

34441783 842788279248242 1927364765898768384 n

M75

Marian Gęsicki (Działdowo)/Mirosław Karczmarczyk (Gdynia)

Ćwierćfinał

- Franciszek Podhorodecki (Elbląg)/Jan Nowak (Radomin) 3:0 (5,4,3)

Półfinał

- Henryk Glura (Bydgoszcz)/Mariusz Piński (Gdańsk) 0:3 (-3,-5,-7)

Franciszek Podhorodecki (Elbląg)/Jan Nowak (Radomin)

Ćwierćfinał

- Marian Gęsicki (Działdowo)/Mirosław Karczmarczyk (Gdynia) 0:3 (-5,-4,-3)

34119507 841802289346841 7466675523108732928 n

Mikst

Paweł Stopiński (Skierniewice)/Anita Myrchel-Rutkowska (Olsztyn) miejsce w turnieju 1

II runda

- Jacek Wieczerzak (Bydgoszcz)/Małgorzata Zdudek (Warszawa) 3:0 (10,5,5)

III runda

- Adrian Myszewski (Mysłowice)/Danuta Nowakiewicz (Katowice) 3:1 (-10,4,3,8)

Ćwierćfinał

- Dariusz Świder )Kwidzyn)/Anna Osińska (Siedlce) 3:1 (7,-5,8,9)

Półfinał

- Jarosław Maruszczak/Anna Maruszczak (Lublin) 3:2 (8,-8,6,-6,11)

Finał

Michał Wojewódka (Grudziądz)/Dorota Borkowska (Warszawa) 1:3 (7,-7,-4,-9)

Ryszard Grzelak (Elbląg)/Dorota Paluch (Jastrzębie) miejsce w turnieju 9/16

II runda

- Piotr Szurgot (Starogard Gdański)/Halina Kaman (Ostrów Wlk.) 3:0 (8,7,4)

III runda

- Krzysztof Piński (Nowa Wieś Lęborska)/Iwona Gadomska (Chojnice) 0:3 (-7,-6,-8)

Henryk Prusiński (Olsztyn)/Magdalena Łapińska (Kraków) miejsce w turnieju 17/32

II runda

- Mariusz Regulaski (Warszawa)/Regina Kasprzak (Jelenia Góra) 1:3 (-7,9,-4,-3)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn